Trabzonspor - SAMSUNSPOR: 2-1

Başlatan bluegreen55, 13 Mart 2006, 20:19:32

« önceki - sonraki »

Gurbetci Bülent

EEEEEEEEEE artik bitti 4 büyüklerlen olan maclarimiz(aslinda 3 büyük trabznu bi s.... saymasak).
6 mac iceride oynayacagiz yani ya 16 yada 18 Puan sart.
Ve 3 Deplasmandan bi 3 puan alirsak bu is biter kurtuluruz.
Lakin düswersek bile 2.Lige misafir olarak gidecegimize inaniyorum , artik yönetimin birseyler yapmasi lazim elimizdeki iyi olan futbolculara hemen mukavele yapmasi lazim kenan,serkan,celil,adnan.tamer,kerem,caner,ve bikackisi dahi yoksa hepsi giderse cikma isimiz zor olur.
Birileri neolur ARICAyi Rafaeli göndersin artik dayanamiyorum bu kadar malliga.
Bi antrenör ancak bu kadar aptal olur koskaca sezonda serkani harcadi ileriye bir basketci koydu sahada mal mal kosup duruyor , hele trabzon macinda hangi cesaretlen celili oynatmasin.
Neyse dicegim su arkadaslar daha hersey bitmedi bütün taraftar gruplari birlessin birlik olsun sonuna kadar destek cikalim samsunsporumuza

cem 55

slm arkadaslar bencede bugun gercekten cok olumlu top oynadık ıyı paslastık ıyı alan daralttık ve futbolcularımız cok kosup sahanın her tarafında mucadele ettıler.yalnız ben yabancı futbolcularımızdan hıc verım alamadıgımızı dusunuyorum.bugun guaye bence ıgrenc oynadı ayagındakı butun topları rakıbe attı kahvedekı 5-6 trabzonlunlu bıle allahtan samsunda bu adam varda butun toplar bıze donuyo dedıler bı hava hakımıyetı ıyı ama cokta yavas bence.rafaele gelırsek sezonun ılk yarısı askerdeydım ve takımımızın maclarını takıp etemıyordum sadece mac sonrası sıtedekı haberlere bakabılıyordum arkadaslarımız hep rafaelden ovguyle bahsedıyorlardı bende ılk olarak kendısını ınonudekı bjk kupa macında canlı olarak ızleme olanagı buldum ama o gunden berı bu adam bende ınanılmaz bı hayal kırıklıgı yarattı her mac 11 de ve bence her mac takımımız adına takımın en kotusu ya ılk yarıdan sonra havalanıp ınanılmaz bı form dusuklugu gosterdı yada kendısı gercekten bu takımda oynayacak kapasıtede degıl.ayarı ıse ınanılmaz kademe hataları yapıyor ondanda ıyı bı verım alamıyoruz bugun m.seker bence cok guzel top oynadı bence sol kanattada bugunku gıbı m.sekerle baslamalıyız. marcıel tıpınde ıse bence turkıyede cok futbolcu var.bence aldıgın yabancı futbolcu en azından elındekı turk futbolculardan kalıtelı olup dırek 11 oynayacak adamlar olmalı.eger oyle yabancı oyuncular alamıyorsanda paranı hıc bosa harcamadan sefa gıbı samet gıbı genc oyuncularımıza tecrube kazandırıp kazanılmasından yanayım.bence mevcut yabancı futbolcularımızdan sadece maksıc 11 de oynayacak duzeyde.son olarak cok ıyı bı fiksture sahıp oldugumuzu dusunuyorum evımızdekı 6 mactan 4 galıbıyet 2 beraberlık deplasmandakı 3 mactanda 1 galıbıyet 2 beraberlık alarak toplayacagımız 19 toplamdada 39 puanla allahın ıznıyle kumede kalacaz ınsallah moral bozmayalım HEP DESTEK TAM DESTEK

kadir55ist

selam
arkadaşlar sahada herşeyi yapan biziz golleride biz atıyoruz. ama rakip puanları kapıyor.
takım süper mücadele etti çocuklar bu maça gerçekten çok inanmışlar. ben inanıyorumki bu çocuklar böyle oynasınlar biz düşmeyiz.
net 4-5 tane pozisyonumuz var adamlar tek bir topcunun kişisel becerisiyle gelip gol buluyorlar sonra üstüne yat.
şans bizden yana olsaydı birazda becerikli olsak 3 puan bizimdi.
bu kadro çok güzel olmuş.
rafael serkan her maçta oynamalı, muhammette çok iyi marcielle başlamasın yeter.
erdoğan hoca herşeyi yaptı ama futbolcular çizgiyi geçemedi.
sağlık olsun önümüzdeki maçlara bakıcaz artık.

oğuzhan55

Geçen hafta Celil ilk onbirde sahaya çıktı Serkan yedekteydi.Bu hafta Serkan ilk onbirdeydi Celil yedekteydi.Ben bu hocanın ne yapmak istediğini hala anlayamadım.İster kızın ister ne derseniz deyin ama ben bu adamın düşüncesinden şüphe etmeye başladım.Sen takımın en formda oyuncusunu Celil kaptanı yedeğe alırsan herkes herşeyi düşünür.Artık git ne olur.

ali ihsan

Serkan ve Celil Antep te birlikte oynadılar ve celilin asistiyle Sarkan yazdı ve maçı aldık.Hangi akla hizmet CELİL yedek kalıyor ya.Rafael denen kazma haftalardır 90 dk. geziyor ama herşeyini veren Serkan bir var yok.UYKULARI KAÇIYOR ARTIK.İÇERDEKİ MAÇLARDA SERKAN VE CANER YANYANA OYNAMALIDIR VE CELİL İ KESEN HOCANIN AKLINDAN ŞÜPHE EDERİM. Rafael denen kazma Gazi Belediyede bile kadroya zor girer be.göz göre göre lig a ya gidiyoruz.Haftasonu kayseri ve çarşamba Rize maçlarından 6 puan alamazsak hiç bir umut kalmaz.ALLAH yar ve yardımcımız olsun.NE OLURSA OLSUN KÜMEDE DÜŞSEK AMATÖRE BİLE İNSEK FARKETMEZ,SAMSUNSPORLU DOĞDUK SAMSUNSPORLU ÖLECEĞİZ,ALEME İNAT..........

Ladikli

kendilerini yönetici sanıp bu kulüpten para yiyen insanlar.ne iş yaparsınız.bir telefon açıp yer ayırmak çokmu zorduda yapamadınız.amacınız ne anlayamadık gitti ya.az sayıdada olsa taraftarımız orda ama ortalıklarda bu işle ilgilenen bir kişi yok.o paralar boğazınızda kalacak.bu arada trabzonda maç bilet fiyatları sadece 2 ytl haberiniz olsun.geçen hafta oynadıkları ts-gs maçıda bu fiyata dahil.sizde 15-20,bide hangi akla hitmezse kombine delmeye devam edin.bu kafayla çok delersiniz daha.

MeL_55

---------------Kerem-------------------

-Tolga----Kenan-----Polat------Muhammet

-Musa-----Adnan-----Mustafa----Celil---

---------Ceyhun------Serkan-------------

bence en iyisi bu!!?!?!?!?!!

samet

birde böyle deneyelim istersen...
         maksic
m.polat-guaye-kenan-ayari
tamer-m.çiçek-ceyhun-celil
     serkan-rafuel

SERCAN

baget 55 isimli arkadaş ts forumundada var.bu konuya bi açıklık getirebilirmi.lütfen hemen bekliyorum.

jean

ne kadar forumda rum yada ts li aynisi zaten varsa atalim