Polar yaptırıyoruz...:D ( Fotolar Sf. 17'de...)

Başlatan Akyol, 17 Eylül 2009, 16:40:57

« önceki - sonraki »

samsunteksas

parayı elden vereceğim nasıl ve nerde halledebiliriz para meselesini ?

Akyol

Alıntı yapılan: 35ama55 - 28 Eylül 2009, 14:03:04
parayı akyol kardeşime elden verdim ankarada ..

mümkünse L olsun ..

sen istersinde mümkün olmaz mı kardeşim   ;)

Burak

ya biz baktık normalden biraz büyük gibi direk evde size tam olan birşeyi ölçün ordaki santim aralığına tam oturuyo benim polarlarım hep xl fakat akyol un ölçülerine göre L a denk gelio denememiz iyi oldu

supernatural_55

Akyol yarın 3.30 4 gibi sana parayı elden verebileceğim bi yer var mı kardeşim??

Akyol

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 28 Eylül 2009, 21:31:29
Akyol yarın 3.30 4 gibi sana parayı elden verebileceğim bi yer var mı kardeşim??
yarın o saatlerde nerde olurum bilmiyorum emre ama numaramı sana özelden atıyorum bana ulaşırsan orta noktada buluşuruz ;)

berusa55

berusa55: XXL
HUKUKÇU: XL

Paraları bu akşam elden Ali kardeşime verilmiştir...

Akyol

Alıntı yapılan: Yaman55 - 29 Eylül 2009, 20:46:20
kapşonlular ne zaman çıkcak
Kapşonlu model şimdilik askıda arkdaşlar. Ancak ilerleyen zamanlarda birkaç model çalışıp farklı bir konsept yaratabiliriz. Site yöneticilerimizle bu konuyu görüşmemiz gerekiyor.

Burak

teslimatlar ne zaman ben bi ara muğla ya gidip geleceğim de orada giyeyim muğla lılar takım görsün:)

King Of The North

Bugün polar için son gün sanırım,Akyol kardeşim yarına kadar parayı verenleri yazarsan teyit etmiş oluruz.Kolay gelsin...

samsunteksas

Akyol

Arkadaşlar ölçü bildirimi ve ödemeler için bugün son gün! Lütfen ödeme yapmayan veya ölçüsünde değişiklik yapmak isteyen arkadaşlarımız konuyu takip etsinler. İlginiz için teşekkürler, yarın ödeme yapan arkadaşlarımızı ve ölçülerini bu başlığa yazacağım.

kayacan