Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

AntZ

yaman55

günaydın istanbulda olacağımdan dolayı 2 gün siteye giremiyeceğim arkdaşlar kendinize iyi bakın

Baskent_Samsunspor

berusa55

İyi yolculuklar yaman kardeşim...

yaman55

Alıntı yapılan: berusa55 - 05 Mayıs 2009, 11:49:51
İyi yolculuklar yaman kardeşim...

sağol abicim akşam 6 da çıkıcam yola

Nuri Asan

Yaman fenerum merkezine operasyon yapmaya gidiyormus

berusa55

yaman55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 05 Mayıs 2009, 13:29:02
Yaman fenerum merkezine operasyon yapmaya gidiyormus

parçalarlar beni kadıköyde :D

babasamsunlu

BELKİ YERİ DEĞİL AMA BİRZ ÖNCE DUYDUĞUM VE BENİM YÜREĞİMİ PARÇALAYAN BİR ŞEYİ SİZ SAMSUNSPORLU DOSTLARIMLA PAYLAŞMAK İSTİYORUM.SAMSUN  İL ÖZEL İDARENİN ÖN TARAFI BORDO MAVİ RENKTE BOYANMIŞTIR.BU UTANÇ TABLOSUINUN PROTESTO EDİYORUM.VE BU KONUDA YAPILACAK HER TÜRLÜ ETKİNLİKTE İLK SIRADA YÜRÜRÜM ARKADAŞLAR....

Baskent_Samsunspor

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Mayıs 2009, 14:13:59
BELKİ YERİ DEĞİL AMA BİRZ ÖNCE DUYDUĞUM VE BENİM YÜREĞİMİ PARÇALAYAN BİR ŞEYİ SİZ SAMSUNSPORLU DOSTLARIMLA PAYLAŞMAK İSTİYORUM.SAMSUN  İL ÖZEL İDARENİN ÖN TARAFI BORDO MAVİ RENKTE BOYANMIŞTIR.BU UTANÇ TABLOSUINUN PROTESTO EDİYORUM.VE BU KONUDA YAPILACAK HER TÜRLÜ ETKİNLİKTE İLK SIRADA YÜRÜRÜM ARKADAŞLAR....

yuhhh be yuhhhh lan kıçınıza sürün o renkleri yazıklar olsun

red_white

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Mayıs 2009, 14:13:59

bu bir şaka diyin arkadaşlar ???

beşnumara

samsunda sessiz kaldığımız sürece bu tür şeyler çok olacaktır.

babasamsunlu

SİZE YEMİN EDİYORUM ŞAKA DEĞİL...YAZIKLAR  OLSUN BÖLE BİR İŞİ YAPANLARA.TEPKİSİZ KALDIĞIMIZ SÜRECE BUNLAR BİZİM SIRTIMIZA DAHA ÇOK ÇIKACAKLARDIR.....

celebi

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Mayıs 2009, 14:31:30
SİZE YEMİN EDİYORUM ŞAKA DEĞİL...YAZIKLAR  OLSUN BÖLE BİR İŞİ YAPANLARA.TEPKİSİZ KALDIĞIMIZ SÜRECE BUNLAR BİZİM SIRTIMIZA DAHA ÇOK ÇIKACAKLARDIR.....

o zaman oraya da bir operasyon lazım