Büyük Başkan İsmail Uyanık Geri Dönüyor

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Mayıs 2018, 18:04:00

« önceki - sonraki »

eprianu

Dernek gibi olan kulübü şirket gibi yönetmeye çalıştım başım ağrıdı dedi başkan. Ardından da "Madem buraya hayatımı koyuyorum, o zaman şirket gibi yöneteceğim. Hayatımı veriyorsam karşılığını da alacağım." dedi. Çok ciddi düşünüyor başkan.

yirmiuc

Karsiligini da alacagim derken kendisine maas baglanmasu vs gibi bir seyden mi bahsediyor? Yoksa kulubun basarili olmasindan mi?

eprianu

Basın toplantısına katılmayı düşünüyordum ama maalesef olmadı. Eve gelir gelmez hemen izledim baştan sona. İzlemek isteyenler için de linki aşağı bırakıyorum.

Umut bağladığımız kadar, heyecanlandığımız kadar büyükmüş İsmail Başkan. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu ülkede futbolu gerçek manasıyla bilen sayılı insanlardan biridir.

Basın toplantısında şirketleşmenin nasıl olacağını anlattı. Kimseden korkusu olmadığını belirtirken kimseyle geçmişten ötürü hesaplaşmayacağını, enerjimizi boşa harcamayacağımızı söyledi.

Önümüzdeki iki üç senenin kadrosunu kurmak istediğinden bahsetti. Yani takımın iskeletinin %60'ını oluşturacak futbolcularla üst liglere çıksak da devam edeceğimizi, alt yapıyı canlandıracağımızı belirtti.

Aklımda kalan hususlar bunlar. Heyecanlı, aldığı sorumluluktan dolayı temkinli ama bir o kadar da 15 yıl yöneticilik ve başkanlık yapmanın verdiği rahatlık vardı başkanda.

Ben güzel günler göreceğimize inanıyorum. Haydi Bismillah deyip çıkalım yola :)

Link : https://www.facebook.com/kanal362/videos/2063987297193462/

ondestan_11

bizim ismail başkanın arkasında dimdik durmamız lazım.. tahmin ediyorum ki ismail uyanığa il çelmeyi samsunun siyasileri ve ellerindeki yandaş medyası çelme takmaya çalışacaktır... paranın iktidarın gücün peşinde koşanlar samsunun menfatini düşünmeyeceklerdir..
SAMSUNSPORUM SEN VAROLASIN...

Nuri Asan

karşılığını alırım demek  Samsunspor un başarısıni şampiyon olarak alırım demek istedi cümlenin sonunda.

genel kuruldan sirketlesmeme gibi karar çıkamaz dimi arkadaşlar tek korkum bu

jean

Karsiligini alirim demek bence finansal acidandir adi ustunde sirket borcu bitsin kar etsinde yeterki alsin ki dogaldir ticaret bir bakima sonucta

ngonge

Şirketleşmeye ilişkin oylama için sms numarası paylaşılacak deniyor. Bilen var mıdır, çlıaşmaya başladı mı?

MeL_55

Alıntı yapılan: ngonge - 29 Mayıs 2018, 19:27:36
Şirketleşmeye ilişkin oylama için sms numarası paylaşılacak deniyor. Bilen var mıdır, çlıaşmaya başladı mı?

EVET veya HAYIR yazarak 0532 752 05 55'e gönder ngonge kardesim.
Oylama Perşembe günü saat: 23.59'a kadar sürecek

Mert

@ Nuri Asan hocam

Benim de endişem bu yönde aslında fakat bu kadar adım atılmışken ve planlar yapılmışken olumsuz bir karar çıkarsa işte o zaman ortalık karışır kongre salonundan çıkarmazlar o genel kurulu.Sanmıyorum hocam büyük ihtimalle İsmail Uyanık başkan.Zaten Mehmet Yılmaz hocam söylemiş herhangi bir sıkıntı yok 2011 senesinde şirketleşme yetkisi verilmiş diye

Nuri Asan

samsunum

Şu ana kadar 10 000'e yakın Evet 24 tane de Hayır mesajı atılmış

evolution55

O hayır diye mesaj atanlar samsunspor düşmanı net!!!

jean

yirmiuc

Ben de evet diye mesaj attim. Keske dernek olarak devam edebilseydik ama olmadi. Yok olmamak icin suan baska hic bir sansimiz yok.

Nuri Asan

Arkadaşlar ellerinize sağlık. 24 hayır oyu veren kişinin 19 u ts li, 1 kişisi fuat, 2 si giresunsporlu, 2 si de istanbul takımı tutuyordur.