STSL 2011-2012/ 5.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Manisaspor

Başlatan AntZ, 25 Eylül 2011, 20:49:03

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

3 puandan başka bişe düşünmek bile istemiyorum

berusa55

Ligin dibine yakın olmak bizi her daim sıkıntıya sokacaktır. O yüzden bir an önce toplayabildiğimiz kadar puanları toplayp rahatlamalıyız. Manisa maçı başlangıç olur inşallah diyeceğim ama sonrasında İBB ve Fener maçları... İşi sıkı tutmakta fayda var. Korkulu rüya görmek istemiyoruz!

Kaya

Sİmpson olmadan Manisanın yüzde ellisi yok diyebiliriz..Çok büyük avantaj..Ayrıca kırmızı kartlardaki sürekliliklerinide devam ettirirlerse müthiş olur..Kazanmalıyız ve kazanacağız..

cany

davidsavage

Alıntı yapılan: cany - 26 Eylül 2011, 00:50:56
kalede kim oynayacak onu merak ediyom

facede anket yapmış samsunsportv sayfası kaleyi kim korumalı diye,3 saat içinde
Ertuğrula 219 oy

Ahmet Şahine 33 oy verilmiş.

Alıntıhttps://www.facebook.com/samsunsportv

##kdc##

Ertugrul çok güzel iki maç çıkardı ellerine sağlık Allah nazar değdirmesin, tamam Ahmet Şahin'de beklentimizin altında kaldı ama hemen silinecek bi adam değil Ahmet;

hacettepeli

simpson yoksa kazanma şansımız arttı. en azından beraberlik almamız lazım. manisa'da boş takım değil.

Gorkem

Levent ÖCAL

Bu maçta 3 puanı alan taraf biz olacağımıza inanıyorum, eşimde maçlara gelmeyi çok istiyordu maç günü ve saati çok iyi bu maçta aile tribünündeyiz inşallah  ;D

masbene

Manisa nın henüz galibiyeti yok, geçen hafta İBB ye kendi evinde yenildi. golleri ilk yarı bulup  2-0 ya da 2-1  kazanacağımızı düşünüyorum. Evimizde bu sezon maç kaybetmeyeceğimizi hissediyorum.Allah yardımcımız olsun

özkan

Manisa simpson yokken bir eksik gibi hep,yerlerine oynayan kaliteli oyuncular var evet ama simpson onlar için ayrı bir önem arzediyor.Ne yapıp edip kazanmamız gerken bir maç.

Ekrem

Kalede ertuğrul olmalı ahmet biraz daha dinlensin  FAzla zorlanmadan alırız bu maçı

masbene

bence Ahmet çıkar 11 de radikal bir karar alınmazsa

sadece55

Ahmet çıkarsa demek ki bizim kadro isimlerin üzerine kuruluyor demektir...Ertuğrulun daha da idmanda çalışmasına gerek yok

Mert