Bank Asya 1.Lig 28. Hafta SAMSUNSPOR'umuz-Karşıyaka: 3-0

Başlatan ahmetsefa55, 27 Mart 2011, 20:38:39

« önceki - sonraki »

Ahmeti

bu maçta kapanacaklarını sanmıyorum buda bizim işimize gelecektir zor bir maç ama biz zorları severiz.

Rovanşı almamız lazım.

vanlioglu

bu maçı alırsak olay biter diye düşünüyorum. 5 yıl dile kolay artık evli evine köylü köyüne.

berusa55

oguz_5528

Karşıyaka son günlerde dirençli futbol oynuyor ama;yer şimdi 19 mayıs,linyit maçı gibi olur 2 farkla yeneriz gol filan atamazlar

forza_devil

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 28 Mart 2011, 13:46:34
Karşıyaka son günlerde dirençli futbol oynuyor ama;yer şimdi 19 mayıs,linyit maçı gibi olur 2 farkla yeneriz gol filan atamazlar

hiç bi zaman büyük konuşmayalım be kardeş.. top bu yuvarlak ne olacagı belli olmuyo.. giresun maçında çok mu i oynadıkda 3 puanı hakederek aldık? ve daha nice maçlar var sayabileceğim... galip gelelimde skor önemli değil.. gerçekden zorlu bi periyodun içine girdik, farklı galibiyet falan istemem artık galip gelelimde nasıl gelirsek gelelim umrumda değil

Jnr.Serkan

Erkut abinin ligin ilk devresindeki maçta daha bize 3 gol atan takım olmadı diyipte takımın 3 gol yemesi ve maç oynanırken aklıma direk erkut abinin o yazısı gelmesi çok garipti :D Aman abi gözünü sevim

s_uzunkaya

jean

zorlansakta alacagimizi dusunuyorum gol yememeye alistik ins yine yemeyiz allahim yalvariyorum su macta kazasiz belasiz gecsin bu macida aldimi artik sampiyonluk maclarina cikacagiz ins

King Of The North

samsunmania

İzmirdeki maçta tribündeydim. Uyduruk bir penaltı ile geri düştük.İkinci yarının başında da köşe vuruşundan bir gol yedik. Sonra adeta şahlanan takımımız 2 2 yi buldu daha da fazlasını kaçırdı.ama ersin'in  kademe hatası yüzünden duran toptan golü yiyip 3 2 mağlup olduk pisi pisine.
Benim kanaatim KSK duran top ve yan toptan çok gol buluyor. Saffet Gurur çok etkili. Bi de Tiago yaramazlık yapmazsa bu maçta KSK bize gol atamaz. Yine ipimiz kendi elimizde. adam gibi oynayıp maçı alırız inşallah. çok önemli bir virajdayız. zorlu bir fikstür bizi bekliyor.Kredilerimizi bu süreçte kullanmalıyız.

kabacevizli55

ksk_x rahat 2 haftada 4 puanm çıkardılar biz  ksk_x şampiyonluğa oynadığı zaman bile rahat puan alıyoduk 3 puan bize yakındır gene ALLAHın izniyle 2 1 alırız maçı

mehmet yılmaz

Denizli de berabere kaldı ve bu hafta tam da bizim haftamız oldu.

Ayberk

Şu maçı da kazandık mı var yaaa Allaaaaahhh :)

İnşallah kazanacağız da ;)

Dartagnan

takımın gıdısı ve elınde bulundurdugu avantajı kımse ınkar etmıyor.Ancak temkınlı olalım.Acıkcası ben hala elımıze gelen sampıyonlugu ıterız dıye korkuyorum .İçim içimi yiyor bu düşünce ile.

Allah'ım utandırma ne olursun .