Bank Asya 1.Lig 33.Hafta / Kartalspor-SAMSUNSPOR'umuz: 2-3

Başlatan AntZ, 25 Nisan 2010, 17:31:58

« önceki - sonraki »

samsunmania

1. Lig'de 33. hafta hakemleri..

Bank Asya 1. Lig'de 33. haftada yapılacak maçları yönetecek hakemler açıklandı. İşte, haftanın isimleri..

2 Mayıs Pazar:

15.00 Çaykur Rizespor-Bucaspor: Serkan Çınar
15.00 Mersin İdmanyurdu-Kocaelispor: Zafer Demir
15.00 Kayseri Erciyesspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Hakan Ceylan
15.00 Dardanelspor-Altay: Kuddusi Müftüoğlu
15.00 Kartalspor-Samsunspor: Taner Gizlenci
15.00 Orduspor-Adanaspor: Özgür Yankaya
15.00 Karşıyaka-Hacettepe: Nihat Akman
15.00 Konyaspor-Giresunspor: Bünyamin Gezer
3 Mayıs Pazartesi:
20.00 Kardemir Karabükspor-Boluspor: Mustafa İlker Coşkun

samsunmania

Rize maçının hakemine bakın. Buca'ya direkt 2. Rize'de bir kırmızı kart kesin.

Fecr_55

Hakem Bilgi Kartı
TANER GİZLENCİ    

Kişisel Bilgiler
Ad Soyad    : TANER GİZLENCİ
Meslek    : Sporcu
Lisans Bilgileri
Lisans No    : 17205
Klasman    : Üst Klasman Hakemi
Bölge    : DENİZLİ

SAMSUNSPOR    2-0    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    7 Şubat 2010   Hakem   Bank Asya 1.Lig

ADANASPOR A.Ş.      2-0      SAMSUNSPOR     11 Ekim 2009   Hakem   Bank Asya 1.Lig

Adana'ya yenildigimiz, ama en son Rize'yi yendigimiz maclarimizi yönetmis..Umarim bir galibiyet daha elde edebiliriz, düdügü yamuk degilse..

Tribün_ali

erciyes ve konya maçının skorlarını bildim bu maçta kartal kazanır böle ruhsuz oynadıkalrı sürece

melihözkan

en azından bı beraberlık almak ıstıyoruz kı kıcımızın ustune rahat oturalımm

eakgül55

AntZ

Ortada Kartal'ın hedefi olmadığı, rahat olacağı söylemleri var ama ben tam tersini düşünüyorum. Kartalın zaten ne hiç play off hedefi oldu ne de düşme korkusu. Hep rahattılar, ama en azından bu haftalarda kendini göstermek, transfer yapmak isteyen futbolcuları daha fazla asılacaktır. Tek umudum kapanan bir takıma karşı oynamayacak olmamız, kapalı defansı maç 1 hafta sürse açamıyoruz, kontra atakta fena değiliz. İlk golü Kartal atarsa 1-0 kazanır, biz atarsak farka da gidebiliriz. Ama bizimkiler yine 0-0 a yatar gibi geliyor.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Ant55 - 29 Nisan 2010, 00:33:05
Ama bizimkiler yine 0-0 a yatar gibi geliyor.

Kalparın emri bu abi , KOnya maçına çıkmadan dedim, 1 puan garantili oynayacaz.Kimse hucüma çıkmıyordu ,doğal olarak 70.dk dan sonra taraftar ıslıklamaya,yuhlamaya basladı ki normal.Küme düşme mücadelesi içinde niye Samsunspor olsun benim hala havsalam almıyor.

tankut

tüm Bank Asya maçları cumartesi oynanacak diye bir duyum aldım (NTV Spordan)doğrumu acaba?

GençKozluklu

Alıntı yapılan: tankut - 29 Nisan 2010, 11:20:06
tüm Bank Asya maçları cumartesi oynanacak diye bir duyum aldım (NTV Spordan)doğrumu acaba?

Haydaaaa. Umarım yanlıştır. Yoksa kaçırırım bu maçı.  :(

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: tankut - 29 Nisan 2010, 11:20:06

C.tesi olursa gidemem maça inşallah yanlıştır

Fecr_55

tff'de su anki aktuel hali, pazar günü saat 15:00'de..

brigand

babasamsunlu

mehmet yılmaz

Hey gidi hey... 1990-91 sezonunda burada Kartal'ı yenip şampiyonluk turu atmıştık. :( Kapalı tribünde izlemiştim o maçı...