Erkurt Tutu

Başlatan cembaba, 27 Aralık 2014, 22:04:08

« önceki - sonraki »

jean

Erkut baskan kulubun ekonomisini guzel yonetiyor

ata55

Aylarca transfer yapmayı beceremediler. kötü bir hoca aldılar. bu sezonda yalan olur  :-X :'(

ata55

Alıntı yapılan: ata55 - 11 Eylül 2017, 22:24:56
Aylarca transfer yapmayı beceremediler. kötü bir hoca aldılar. bu sezonda yalan olur  :-X :'(

kukla

Raqua55

Bir takıma bu kadar eziyet edilemez.Ne hakkınız var Lan sizin Bunları yapmaya ?Alpayla devam kararı aldık dediler.Lan Görünen Köy kılavuz istemiyor Geçen sene Eskişehirspor bu sene biz.Şu ilçe takımı Akhisar kadar olamadık.Siyasetsiz büyük paralar harcamadan Futbol oynuyor adamlar İstikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor.Şehirde belli bir potansiyel vardı Onuda kendi çıkarlarınız için öldüreceksiniz.

özkan

Görecez siz istemeden Allah ın kulu size klubu bıraktırıyormu bıraktırmıyormu

bayfa55

Biz istemeden kimse bizi bu kulüpten gönderemez demiş bir yöneticisi. Kim bilir Samsunsporun ne paralarini goturdulerde bırakamıyorlar!!! Bu taraftar zorlada olsa sizi gonderecek başka yolu yok.

Barış555

ooo erkut tutu adam normal arabaya bınıyodu şimdi 500 bınlık bmv ye bınıyor Samsunspor sayesınde cogu fırmanın terlık ve ayakkabı ihalelerını aldı.
Oğlunuda bakın nasıl daha once neyı vardı şimdi neyı var kimse fesatlık vss yapıyor demesın bu ınsanlar Sasmunspor uzerınden işlerini görüp paralar kazanıyor.
Bunlar halen camiayı kandırırım 1 2 sezon daha gidip sonrası Allah kerim diyor, ama ben ınanıyorum adam gibi biri cıkıp bu işe el atacağına

sadece55

kimseye bırakmazlar bunlar alıştı götürmeye

Karabudun

Alıntı yapılan: bayfa55 - 19 Eylül 2017, 06:51:08
Biz istemeden kimse bizi bu kulüpten gönderemez demiş bir yöneticisi. Kim bilir Samsunsporun ne paralarini goturdulerde bırakamıyorlar!!! Bu taraftar zorlada olsa sizi gonderecek başka yolu yok.

Kim demiş? Adını paylaşın, mesneti ortaya koyun; her türlü gidelim üzerine.

sadece55

Maçta utandım bağaramadı bizim taraftar grupları...

özkan

Alıntı yapılan: Karabudun - 19 Eylül 2017, 08:48:56
Kim demiş? Adını paylaşın, mesneti ortaya koyun; her türlü gidelim üzerine.
fikret isimli floruyanın sahibi galiba.

Karabudun

Et lokantası Florya'dan bahsediyoruz değil mı?

eprianu

Bu tribün gruplarına ne verdiniz de taraftarlar "Yönetim istifa" diye bağırınca namus meselesi gibi adamlar öne atlayıp taraftarı susturmaya çalışıyor? İşin tuhafı "Alpay İstifa" diye bağırınca gruplar ses çıkarmıyor. Hocaya sayıp sövmek serbest ama yönetime laf etmek zinhar günah

sadece55

grup derken taş çatlasa 10 kişi var artık etraflarında.

eprianu

10 kişiler ama tribüne sahip çıkıyorlar. Siz grup kurun pankart asabilecek misiniz? Adamlar Forza Samsun'a bile pankart astırmıyor.  Ona bile izin vermiyor o on kişilik gruplar.