Sahaya İnen Trabzonsporlu olsun

Başlatan lucarelli, 02 Ekim 2009, 16:53:15

« önceki - sonraki »

mekansýzsedat

Alıntı yapılan: Serpico55 - 08 Ekim 2009, 23:19:59
vay bea  ne cok takip edeniniz var durmayın burda  ikileyin bakim....  bizi seviyorlarmıs sizin sevginize ihtiyacımızın oldugunu kim soyledi.

Sizi Değil Samsunspor'u Takip ediyorum

Yaşadığım şehirin Takımı

mekansýzsedat

Bu taraftar profiliyle iş zor bolu maçına gidiyorum 90dakka küfür ordu aynı rize aynı giresun aynı geriye döndüğümüzde haladaha sakarya küfür edilen başlıklar var neyse Allaha emanet olun

Tufan

taraftarlığı öğretsene bize kim küfür etti ayrıca Bolu maçında boş konuşma git kendi sitende yaz bunları!

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: mekansızsedat - 09 Ekim 2009, 10:48:22
Bu taraftar profiliyle iş zor bolu maçına gidiyorum 90dakka küfür ordu aynı rize aynı giresun aynı geriye döndüğümüzde haladaha sakarya küfür edilen başlıklar var neyse Allaha emanet olun

Evet bizim taraftarımız arasındada çok küfür edenler taşkınlık çıkaranlar var ama benim bildiğim Türkiyenin en küfürbaz taraftarı ts taraftarıdır avni akerde 3 maç izledim ts taraftarı kadar pis ağızlı bir taraftar hiç bir yerde görmedim o yüzden önce kendi,niz temizlenin sonra Samsunspor taraftarına laf edin ...SADECE SAMSUNSPOR.......

55.hakan

Alıntı yapılan: mekansızsedat - 09 Ekim 2009, 10:46:32
Sizi Değil Samsunspor'u Takip ediyorum

Yaşadığım şehirin Takımı
Samsun da yaşaman yeterli değil burada yazabilmen için hele de ts taraftarıysan hiç değil

Oflu

Gol atan oyuncuya "s.kuni yiyeyim, kurban olaym saa" diyen, iki dadkika sonra rakipe top kaptirdigi icin" bilmem neni nabaym, goyaym, edeym", diyen bir taraftarin renkdasi bize "küfrediyorsunuz, agziniz cok pis" diyemez.
Sen buraya bir gelde, Akcaabatlilarlan mac seyret  ;)

eda55

Alıntı yapılan: Oflu - 09 Ekim 2009, 19:51:02
Gol atan oyuncuya "s.kuni yiyeyim, kurban olaym saa" diyen, iki dadkika sonra rakipe top kaptirdigi icin" bilmem neni nabaym, goyaym, edeym", diyen bir taraftarin renkdasi bize "küfrediyorsunuz, agziniz cok pis" diyemez.
Sen buraya bir gelde, Akcaabatlilarlan mac seyret  ;)

forumda küfür yasak değilmiya?

Nereye girsem karşıma çıkıyor Yakışmıyor sizlere Arkadaşlar

arena55

lucarelli

Arkadaşlar zaten her şeyin takım için çok kötü gittiği şu dönemlerde bir de sahaya girenler yüzünden hem para cezası alıyoruz hem de giderek antipatik bir takım oluyoruz. Bu konuda lütfen sahaya giren danalara engel olalım.

kaptan 55

lucarelli

Alıntı

Amigolara birer yıl ceza
Siyah-Beyazlı ekibin Denizlispor maçında çıkan tribün olaylarına karışan 32 amigosuna birer yıl hak mahrumiyeti ve ikişer bin TL para cezası kesildi.

Beşiktaş'ın 3 Ekim Cumartesi günü Denizlispor ile İnönü Stadı'nda oynadığı maç sırasında ve sonrasında tribünde çıkan olaylar nedeniyle görülen dava sonuca bağlandı. Bu maçta çıkan saha içi olaylar nedeniyle geçtiğimiz günlerde İstanbul Emniyeti tarafından sorgulanan ve ifadeleri alınan, daha sonra bu raporların İstanbul İl Güvenlik Kurulu'na iletilmesi neticesiyle görülen davada karar açıklandı. İstanbul İl Güvenlik Kurulu, aralarında Beşiktaş'ın kapalı tribün amigosu Alen Markaryan'ın da bulunduğu 32 tribün liderine birer yıl statlara giriş yasağı ve 2'şer bin TL para cezası verdi.

Neler yaşanmıştı?
Beşiktaş ile Denizlispor'un karşı karşıya geldiği maça tribünlerdeki protestolar ve yumruklaşmalar damga vurmuştu. Siyah-Beyazlı taraftarların bir kısmı 'Yeter Yıldırım Demirören yeter' tezahüratı yaparken diğer bir kısım bunları engellemeye çalıştı ve 'İki kupayı unutma, vefasızlık yapma' yazan bir pankart açtı. Bu arada taraftarlar arasında yumruklaşmalar yaşanırken çok sayıda taraftar çeşitli yerlerinden yaralanmıştı.

http://fanatik.ekolay.net/Amigolara-birer-yil-ceza_3_Detail_33_152957.htm

Böyle olursa bakın bakalım giren olur mu sahaya?

Ertuğrul Sağlam

çArşı cezaya karşı,
Bir Ermenini'nin peşine takılmış gidiyorlar....

AntZ

14 Kasım 2009, 15:21:03 #42 Son düzenlenme: 14 Kasım 2009, 15:23:12 Ant55
Yahu bu sitede küfür yasak değil mi? Nasıl izin veriyorsunuz böyle başlıklara?  >:(

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 14 Kasım 2009, 15:13:22
çArşı cezaya karşı,
Bir Ermenini'nin peşine takılmış gidiyorlar....

Şimdi ceza onlara karşı  ;D