samsung şirketi bizim samsunspor a sponsor olabilirmi...neler olur acaba.....

Başlatan empire55, 09 Kasım 2009, 08:40:46

« önceki - sonraki »

empire55

samsunspor u ekonomik krizden kurtarmak .. ve yeni bir vizyon vermek ve güç katmak için yada adını degiştirerek samsungspor yapsak ne olur, olur mu... bunun hakkında neler yapabiliriz.....

ali ihsan

Samsunspor'un adını değiştirmeyi düşünmek bile çok yanlıştır.

atakan

sanırım türkiye disbiritörü tuncay özilhan.efespilsen başkanı.bjk kongre üyesi bildiğim kadarıyla.hatta bir ara başkan olması gündemdeydi bjk ye.ayrıca takımımızın adının değiştirilmesinin teklif bile edilmesini talihsizlik olaraka görüyorum.

berusa55

"Samsung Samsunspor" olsa neyse ama "Samsungspor" ne Allah aşkına sevgili empire55... Böyle bir şey olabilir mi? İyi niyetli olduğuna şüphemiz yok ama isim değişikliği asla kabul edilemez bir durum olur; Samsunspor'umuzun ismi baki kalmalıdır.

kaptan 55

samsung'a göğüs reklamı içeren bir e-mail göndermiştim bundan seneler önce ama e-maile cevap bile veren olmadı.
Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Kasım 2009, 10:28:51
"Samsung Samsunspor" olsa neyse ama "Samsungspor" ne Allah aşkına sevgili empire55... Böyle bir şey olabilir mi? İyi niyetli olduğuna şüphemiz yok ama isim değişiklği asla kabul edilemez bir durum olur; Samsunspor'umuzun ismi baki kalmalıdır.

berusa55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 09 Kasım 2009, 10:31:39
samsung'a göğüs reklamı içeren bir e-mail göndermiştim bundan seneler önce ama e-maile cevap bile veren olmadı.

Adamların belki de böyle bir şirket politikaları yok Türkiye'deki spor kulüplerine yönelik. Kaldı ki bu tür büyük firmaların Bank Asya Birinci Ligi'nde son sıralarında yer alan Samsunspor'umuza destek olacağını beklemek hayal artık. Süper Lig'de olsak bile belki olabilecek bir durum şimdi imkansız ötesi...

harbisamsunsporlu5517

bunun için tum sıte ugrasmıştık malesef sonuc cıkmamıştı

Akyol

Samsung'a gelene kadar önce SAMSUN'un İş adamları ve Sanayicileri sahip çıksın!

doðan

Ertuğrul Sağlam

SametYılmaz55

Şehir,Belediye,Vali,Siyasetçiler,İş adamları sahip çıkmazken samsung asla sahip çıkmaz Samsunsporumuza

Kadir ÇELEBİ

İsim benzerliğini ön plana çıkararak yanılmıyosam gectiğimiz yıl benimde boyle bir girişimim olmuştu cevap geldi fakat başka bir tarafa yönlendirilmiştim..

kayacan

Onlar için en ses getiren uygulama Samsuna Samsung fabrikası kurmak olurdu.Böyle bir planları yok. Samsunspora destek vermeleri ise hayalden öte bir hayal.

eLLis

Kaç kere konuşuldu bu konu Samsungspor ne Allah aşkına esprimi bu bunların ceo su Samsunlu olsa yine destek çıkmazlar.

Tribün_ali

Bırakın sponsor olmayı gelecek olan katkıları ve yatırımları engelleyenler olduğu sürece durumumuz vahim