SÜPER LİG 2023-2024 | 26.HAFTA | Gaziantep FK 1 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 13 Şubat 2024, 20:01:38

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

SÜPER LİG 2023-2024 | 26.HAFTA | Gaziantep FK - SAMSUNSPOR'umuz

18 Şubat 2024 Pazar
Saat: 16.00
Gaziantep Kalyon Stadyumu
BeinSport

Her maç öncesinde yazdığımız gibi yine yazalım: çok kritik bir maç.
Zaten bizim kritik olmayan maçımız yok. Ancak Antep FK direkt rakibimiz ve bu nedenle kazanırsak harika, beraberlik ise iyi olur. Kaybetmememiz lazım.

jean

brigand

Kazanamadığımız takdirde ikili averajda geride kalacağız. Bu maçın diğer maçlarımıza göre daha kontrollü geçeceğini düşünüyorum. Antalya galibiyeti ile kaybettiğimiz havayı inceden tekrar yakalamış gibiyiz. Moralli ve motivasyonu yüksek gideceğiz. Muja ve Raman'ı da eklersek elimiz bir tık daha güçlü oldu gibi. Deplasmanda bir ekstra galibiyet daha alma zamanı gelmiştir bizim için umarım.

Sol Açık

Üç ihtimalli bir maç!

Bence en büyük avantajımız, Antep'in kazanmak zorunda olması. Kapalı oyunda çok iyi bir takım Antep, kapanırken gol atmak konusunda da iyiler. Ama bu maçta bir puan bize uyar, onlara ise yaramaz. Yani kazanmaları gerek! Bu da onları sevmedikleri bir oyuna, açık oynamaya zorlayacak.

Bu sezon ilk golü atıp kazanamadığımız maçımız olmadı. Geriden geldiğimiz pek çok maçı da çevirebildik. Ama bu sefer geri düşersek işimiz çok zor olur.

İlk golü atanın büyük avantaj sağlayacağı bir maç olacak... Ben oyunun dengeli başlayacağını, ama ilk 60 dakikayı yenik geçirmezsek, kazanacağımızı, en azından kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.

Raqua55

Gaziantep 18 bine yakın bilet satmış. Bilet fiyatları 27 TL. Zor maç olacak.Ne olursa olsun puan alırız. Yeneriz.

alperen_55

Antep in kesinlikle kazanmak isteyeceği bir maç,bu bizim için bir avantaj.umarım en kötü beraberlik olur bizim için.tabii ki hocaya güvenim sonsuz. bu tür maçların nasıl oynanacağını çok iyi biliyor.3 puan tadından yenmez.

diocid

Rahat olun gücümüz neyse öyle  bir oyun oynayacağız, Gistol general sürpriz yapmaz, en az  bir puan cepte inşallah.

_SoN_

Bizim için asıl hedef olan en zor maçlardan biri, yenilmemek çok çok önemli, inşallah kaybetmeyeceğiz.

Furkan

Hocanın rakibe göre oyun planı oluşturma becerisinin çok iyi geri dönüşlerini aldık şu ana dek. Bu sefer de Dragus'u nasıl ve ne şekilde savunacak çok merak ediyorum. Onu etkisiz bırakabilirsek gol yeme ihtimalimiz bence çok düşük. @mehmet yılmaz  Ağabey'in sürekli dile getirdiği gibi yine en çok hocaya güveniyorum.

Stoper

Deplasmanda 5-6 puan çıkarsak, evimizdeki hedef maçları aldık mı, ligde kalırız. Bu maçta öyle bir maç. Rakibe üç puan vermek yok!

55.hakan

Öne geçen taraf olmalıyız sonrasında rakip daha da açılacaktır 2'yi de buluruz inşallah sonrasında.

binikalamadım

antep direkt rakibimiz ve onlarla görülecek hesabımızda var yenip dönersek ilk 9 un kapısı aralanır , onları da dibe iteklemiş oluruz ...çok çok önemli bir maç...fırsatı kaçırmasak iyi olur.

emre

Antep'e giden kafileyi açıklamadılar sanırım ya da ben kaçırdım. İnşallah iyi bir kadro ile çıkarız. Kart sınırında olanları da uyarmak lazım.

Sol Açık

Alıntı yapılan: emre - 18 Şubat 2024, 10:31:21Antep'e giden kafileyi açıklamadılar sanırım ya da ben kaçırdım. İnşallah iyi bir kadro ile çıkarız. Kart sınırında olanları da uyarmak lazım.

Kart sınırı konusuna katılıyorum. Yanlış bilmiyorsam bizde Alim, Van Drongelen, Benasser, Fofana, Holse ve Emre Kılınç kart sınırında.

Rize'de dün sarı kart görenlerden 3 kişi, bizim maçta cezalı duruma düştü (Shelvey, Emirhan ve Muammer). Bu önemli bir avantaj olabilir...

55.hakan

Soner Gönül derken yapma hocam Bola neden oynamıyor, Van Drongelen noldu cezalı mı sakat mı bunlar? tff sitesinde Soner Gönül ilk 11 de görünüyor ilginç.