Samsun - Çelikpark AVM

Başlatan berusa55, 19 Mart 2011, 21:35:42

« önceki - sonraki »

berusa55

19 Mart 2011, 21:35:42 Son düzenlenme: 19 Mart 2011, 21:58:02 berusa55
Samsun'da gizliden gizliye bir avm daha kuruluyormuş... Aslında gizli demek yanlış olur. Bu alana otopark yapılacağını biliyorduk geçenlerde ihalesini gördük ama hem de avm olacağını böylece öğrenmiş olduk.

Bu avm'nin yeri Tülay Başaran lisesinin karşısı. Eski boş alan; otopark olarak kullanılan. Videoya bakılırsa baya güzel bir yer olacak anlaşılan.

Hayırlı olsun...

Çelikpark AVM

Akyol

4 kat zeminden aşağıya inilececek, 9 kat yukarıya çıkılacak. Altta ki 4 kat otopark olarak kullanılacak ciddi sayıda araba alacağını düşünüyorum. Özellikle o caddenin ihtiyacı vardı hayırlı olsun 12 ay sonra bitmiş olacak inşallah...

kalptenþimþek

bu ne bastırılamamış bir egodur arkadaş..

##kdc##

biz okuldayken ne olsa da dersi salllasak diye düşünürdük, mezun olduk önce okulun altına cafe türü bişi yaptılar, şimdide karşısına avm dikiyorlar.

Musti

Ey gidi Tülay Başaran... O yokuş çık çık bitmezdi.

Ben de yer altı otoparkı yapılacak diye biliyordum. Yan binayı da almışlar galiba. Videoya da öyle işaretlemişler.

Samsun'umuza hayırlı olsun. Tballılar öğle tatilinde çıkmaz oradan :) iyi mekan olur onlara.

##kdc##

abi okulun içine biz mezun olunca asansör yaptırıldı yaa var mı ötesi??

ahmetsefa55

şehrin tam göbeğine bence harika olur.lısedeyken her zaman derdım burayı yıkıp guzel bı avm yapmak lazım dıye.sonunda olmus guzelde olmus.hayırlı olsun.

Kaya

Store isterizzzz  :D :P Diyormuşum...

Şaka gibi yaa ne oluyor bu şehre böyle  >l< >l< >l< >l<

Burak

Alışveriş manyağı olacağız bu gidişle

Ayberk

Abi bu AVM'ler de "ne alırsan 1 milyoncuya" döndü :D Bir furyadır gidiyor, hadi hayırlısı :D :D ;D ;D ;D

kuzey55

daha önce olması gerekenler biraz geç oluyor sadece.

Cagdas Ünver

birazda üretim adina yatirim yapilsa...

Stoper

2-3 sene içinde AVM konusunda bi doyum yaşayacagız. Güzel oluyor güzel. Hayırlı olsun.

sadece55

aslında avmlerin gelmesinin ben üretime de ciddi anlamda hareketlilik getireceğini düşünüyorum... Tüketimin iyi seviye de olduğu yerlere üretici her zaman gelir

babasamsunlu

ama güzel kardeşim avm lerde hep  büyük markalar var..üretimleri hep dışardan yapıp kazandıklrını dışarı götürüyorlar..
bu biraz tezat değilmi senin düşüncenle  :-\ :-\ :-\ :-* :-*