Omü 9. Bahar Şenliği

Başlatan berusa55, 20 Mayıs 2010, 15:49:24

« önceki - sonraki »

berusa55

20 Mayıs 2010, 15:49:24 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2010, 15:56:37 berusa55
Omü 9. Bahar Şenliği

Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nce (omü) Geleneksel Olarak Düzenlenen Bahar Şenliği Bu Yıl 24-28 Mayıs Tarihlerinde Gerçekleştirilecek

Edinilen bilgiye göre, Samsun halkıyla OMÜ'yü buluşturan ve 9'uncusu düzenlenen şenlikte bu yıl da çok sayıda profesyonel ve amatör sanatçı ve grupların konserleri, alan oyunları, öğrenci etkinlikleri, bilimsel ve sanatsal toplantılar yer alacak.

Şenlik kapsamında film festivali, üniversite içi spor karşılaşmaları, kolbastı yarışması, bölgesel gösterimi, panel, sergi gibi etkinlikler düzenlenecek.

Konserlerde ise Mirkelam, Atena-Grup Kargo, Modern Müzik Kulübü, Ömer Faruk Ayrancı, Madamme Bovary, Duman, Grup Anduril, Grup Agrera, Grup Arş, Savarona, Bengü ve Yalın gibi sanatçı ve gruplar sevenleri ile buluşacak.

beşnumara

Aaaaaahhh bengü aaaahhhh :D orda olaydım da bi daha söyle bi daha söyle diyeydim ;D

Akyol

Abi sen eskiden tren resimleri falan koyardın askerlik yaramış Bengü'nün geleceği haberini veriyosun  :D :D

Turuncu

Ollivanders

gidin siz senliklere gidin biz burda iki adım otede senlik yapsınlar athenalar mfo ler gelsin ama gidemeyelin ayıp oluyor ama ... giden var gidemeyen var

Sercan

Antep'e de Manga,Neşet Ertaş,Funda Arar,Murat Boz falan geldi hiç birine gitmedim :) :)

Akyol

Serpico senin şu ağlamaların bizi çok duygulandırıyor var yaa detaya girmeyecem  :) :-*

Ollivanders

Yaaa biz gurbet ellerde masa basında oturmaktan bir yerlerimiz pişik olsun siz orda ana kucagında ohhh boyle guzel

Akyol

Bırak bu işleri sen hangi kucaklardasın diyecem ama sitemizin konseptine uymayacak demiyorum o yüzden. Seni dartagnan'a havale ediyorum :-*  Hacı ben anlamadım oraya gidiyosun "bıktım konya'dan" diyosun buraya geliyosun manita özlemiş ama ondan bıktım diyosun sürekli bi serzeniş yahu az keyfini çıkart hayal kur bak seneye full deplase :D ;D

**KaR6**

Alıntı yapılan: Serpico55 - 20 Mayıs 2010, 23:50:48
Yaaa biz gurbet ellerde masa basında oturmaktan bir yerlerimiz pişik olsun siz orda ana kucagında ohhh boyle guzel

cmk, ceza özel ve ceza genel sınavlarım aynı gun peşpeşe kardeşim, ne diyosun :)

Ollivanders

oy oy oy oda guzel kardesim:) Sen bana direk dartagnanı havale et akyol :) Burda olmamın sebebi o :)

brigand

brigand

oy oy oy.. ko - yu bil - oy :D :D:D:D:D:D:D aklıma geldi

Tribün_ali

Ne zaman konserin tarihi?  tam olarak

berusa55

PROGRAM

24 MAYIS 2010

21:00
...KONSER
MİRKELAM
Yer: Mühendislik Fakültesi Önü