Bulvar Samsun [A.V.M.]

Başlatan berusa55, 26 Ekim 2009, 16:45:43

« önceki - sonraki »

berusa55

16. sayfada paylaşılmış kardeşim ama olsun; gerilerde kaldığı için tekrar görülmesi açısından paylaşman iyi olmuş.  :ok

5trawberry

İnşaat halindeki paylaşımlara kadar geri dönüş yapmıştım paylaşan arkadaşa ayıp olmasın diye ama gözden kaçmış demekki  :-\

Neyse abicim dediğin gibi, izlemeyenler için güncellenmiş olsun :)

cany

ben izlememiştim güzel video olmuş :) perili köşk gibi boş boş duruyodu, bu hale getirmek müthiş fikir. mimar, mühendis, işçi vs. hepsine helal olsun...

Sadece Samsunspor

Her taraf avm olmaya başladı. Hep tüketim hep tüketim. Bu şehirde ne zaman fabrikalar açılacak yeni iş alanları yaratılacak. Tamam bu avm mağazalarında da çalışan alınıyor ama vatandaşı sadece tüketime zorluyorlar. İyice tüketim şehri olduk üretime dair tek bir yer yok. En son ne zaman duydunuz Samsun'da büyük bir fabrika açıldığını ben duymadım şahsen. Bu konuya dikkat çekmeliyiz.

YaSeF55

hakan55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 28 Aralık 2012, 11:32:47
Her taraf avm olmaya başladı. Hep tüketim hep tüketim. Bu şehirde ne zaman fabrikalar açılacak yeni iş alanları yaratılacak. Tamam bu avm mağazalarında da çalışan alınıyor ama vatandaşı sadece tüketime zorluyorlar. İyice tüketim şehri olduk üretime dair tek bir yer yok. En son ne zaman duydunuz Samsun'da büyük bir fabrika açıldığını ben duymadım şahsen. Bu konuya dikkat çekmeliyiz.

Bu konuyu x partisinin samsunda yetkili bir ismiyle konuşmuştum. Bana dedikleri fabrika açsak 500 kişi çalışır AVM de 1000 kişi. Artık gerçek istihdam bu şekilde olur bu şekilde samsun alır başını gider demişti. Bende ona gülüp hayırlı işler demiştim. :)

berusa55

12 Nisan 2013, 14:51:29 #276 Son düzenlenme: 12 Nisan 2013, 14:58:47 berusa55

Bulvar Samsun AVM'ye 'En İyi Alışveriş Merkezi' Ödülü

Bulvar Samsun AVM, Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından verilen 2013 'ArkiPARC Gayrimenkul Ödülleri'nde "En İyi Alışveriş Merkezi" ödülüne layık görüldü.

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından her yıl gerçekleştirilen ve gayrimenkul sektörünü bir araya getirmeyi amaçlayan ArkiPARC, bu yıl 10-11 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlendi. Etkinlik kapsamında verilen 'ArkiPARC Gayrimenkul Ödülleri'nde ArkiPARC jürisinin oylarıyla finale kalan ve 'Alışveriş Merkezi' kategorisinde yarışan Bulvar Samsun, katılımcılar tarafından en fazla oyu alarak 'En İyi Alışveriş Merkezi' ödülünü almaya hak kazandı.

2008 yılından bu yana fiziksel çevrenin niteliğinin iyileştirilmesine katkı sağlayan kişi ve kurumları onurlandırmayı amaçlayan 'ArkiPARC Gayrimenkul Ödülleri', 'Konut, Ofis, Otel, Alışveriş Merkezi, Alternatif Yatırımlar ve Karma Kullanım' kategorilerinde proje geliştiricilerine veriliyor.

Türkiye'nin önde gelen iki önemli AVM yatırımcısı Torunlar GYO ve Turkmall ortaklığıyla hayata geçirilen Bulvar Samsun Alışveriş Merkezi, kentin tam merkezinde 1897 yılında inşa edilmiş ve 18 yıldır atıl durumda bulunan tarihi Samsun Tütün Fabrikası'nın kentsel yenileme projesi kapsamında restore edilmesiyle hayata geçirildi. 2012 yılının Temmuz ayında hizmete açılan AVM, önemli kentsel yenileme projeleri arasında yer alıyor. 38 bin metrekarelik bir alanda ulusal ve uluslararası 45 önemli markayla hizmet veren Bulvar Samsun, sosyal alanlarının yanı sıra alışveriş caddesi, iç avluları ve geniş meydanıyla da dikkat çekiyor. Yarattığı istihdam ile de Samsun'daki ekonomik hayatı canlandıran AVM, aynı zamanda şehrin kültürel ve sosyal dönüşümüne de katkı sağlıyor.

Kaynak

berusa55