Bulvar Samsun [A.V.M.]

Başlatan berusa55, 26 Ekim 2009, 16:45:43

« önceki - sonraki »

berusa55

04 Temmuz 2012, 14:15:10 #240 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2012, 14:29:15 berusa55
Evet Sercan; 24 Ağustos 2007 yılındaki özellikle İlkadım'ı vuran selden sonra hatırlarız Ağabali caddesini de kapsayan büyük bir yağmur suyu drenaj çalışması yapılmıştı. Bunun sonucu alınmış görünüyor ama işte ya şehrimizin diğer bölgeleri  :(

Sercan

Az önce Bulvar AVM nin önünden geçtim, hiçbir sıkıntı yok. Aynı şekilde Çiftlik ve Gazi Caddesi de normal. Ama olan 3 kuruş daha fazla kazanmak adına, devletin yaptığı konutlardan cenazesi çıkan küçücük yavrularımıza ve yakınlarına oldu. Allah mekanlarını cennet eylesin..

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: Sercan - 04 Temmuz 2012, 14:56:33
Az önce Bulvar AVM nin önünden geçtim, hiçbir sıkıntı yok. Aynı şekilde Çiftlik ve Gazi Caddesi de normal. Ama olan 3 kuruş daha fazla kazanmak adına, devletin yaptığı konutlardan cenazesi çıkan küçücük yavrularımıza ve yakınlarına oldu. Allah mekanlarını cennet eylesin..

Tamam hadi oraya yaptı TOKİ evleri sığınak olan yeri niye kapıcıya veriyorsun arkadaşım adı üstünde ''sığınak''

cembaba

Ağabali demişken, oradaki dükkanların sorunlarını hepimiz biliyorduk. Orası da dere yatağıymış. Kaç metre aşağısına indirdiler şimdi. Gram su yok caddede.

Dün Bulvar AVM'ye girdim de çok güzel yahu. O tarihi doku falan müthiş. Daha önce hastane olarak kullanıyormuş sanırım Tekel binaları. Benim çok hoşuma gidiyor orada gezmek. Orta bahçesi harika olmuş. Çok beğendim doğrusu. Allah güzel kazançlar nasip etsin oradakilere.

samsunum

cembaba

Gerçekten çok güzel görünüyor.

AhmetDenizci

Fotoğrafa göre tam arkada duran (Saçak'ın karşısı) binada da restorasyon yapılıyor. Acaba orada ne olacak tam olarak bilgisi olan var mı ?

berusa55

06 Temmuz 2012, 15:34:55 #247 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2012, 15:45:11 berusa55
Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 06 Temmuz 2012, 15:32:18
Fotoğrafa göre tam arkada duran (Saçak'ın karşısı) binada da restorasyon yapılıyor. Acaba orada ne olacak tam olarak bilgisi olan var mı ?

Mc.Donald's oluyor...

Yukarıdaki fotoğrafın da büyük halini koyalım.

Fotoğraf: Yavuzhan Karatay

berusa55

berusa55

germencisse

Ersin abi yine iş başında 10numara 5yıldız.. :ok

berusa55

cembaba

Sonuncu resim süper ötesi abi. Eline sağlık.

Sercan

Mekan gerçekten mükemmel ama Özsüt'ün dışında oturup çay - kahve içilebilecek bir mekan yok. İleride eklenir umarım..

berusa55

Hoş bir web sitesi yapmışlar. Tekrardan şehrimize hayırlı olsun...

http://www.bulvarsamsun.com.tr