Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

cgr

Hocaları açıklamış, "Ligden düşen takım biziz, kalan 6 maçta onurumuzla mücadele edeceğiz." diye.

jean

dahada cikamazlar yazik oldu

55_OrHaN_55

sportif alanda şehir olarak hüsrana uğramaya devam ediyoruz.

berusa55

Tarsus, Samsun'a Geçit Vermedi

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nin 23. hafta karşılaşmasında Tarsus Belediyesi, evinde konuk ettiği Samsun Basketbol'u 82-72'lik skorla devirdi.

Kaynak

jean

bu sefer fark yememisler herhalde rakip takim asilmadi nasilsa yenecez diye

binikalamadım

bugünki mağlubiyetten sonra düşmeleri resmileşti...kapanır bu kulüp...

##kdc##

SBK önümüzdeki sezon 2. Lig'de mücadele etmeyecek, kulüp yalnızca minikler ve amatörde mücadele etmeye karar vermiş.

Desiqner

Şöyle sağlam bir sponsor olsada Samsunspor adıyla devam etseler ne güzel olurdu...

King1965

oguzhann555

Cidden çok yazık. Birkaç sene önce şampiyonluğa oynayan takım küme düştü.O kadar modern spor salonları açıyorsun şimdi o salonlarda mücadele edecek profesyonel takımlarımız yok Suat bey ! Memnun mu acaba şimdi. Spor şehri Samsun demeyle olmuyor bu işler; stat salon yapmakla olmuyor Türkiyede artık spor demek siyaset demek; başarı demek siyasilerin sana arka çıkması demek.Sen daha nerdesin Suat Kılıç ? Şuan evet Samsunpora destek veriyorun eyvallah ama iş işten geçtiği zaman değil zamanında vereceksin o desteği. Samsunspor ve SBK küme düştü arık destek versen ne vermesen ne ? Lafla peynir gemisi yürümüyor; boynuna Samsunspor atkısı takmakla da Samsunsporlu olunmuyor Suat efendi.

Neyseki geçenlerde gazetelerde gördüm bazı iş adamları ve basketbolun içinden gelen insanlarla bu salonların boş kalmaması işletilmesi için en alt kademeden başlayarak sırasıyla en üst lige çıkacak kalitede bir takım oluşturulacağından bahsediliyordu. Galiba Samsunspor adı altında ek branş açılacak umarım doğrudur bu gerçekten harika olur ancak tüm Samsunspor taraftarının buna destek çıkması; maçlarına organizasyonlar yapılması gerekiyor. Eğer gerçek anlamda destek verilirse hem maddi olarak hemde tribünlerden başarı kesinlikle gelecektir. Yunanistanın Panatinakios ve Olimpiakos maçalrını izliyorum adamlar salonda gerçekten şov yapıyorlar çok özeniyorum vallahi :) Bizde en kralını yaparız diye düşünüyorum. Allahım basketbolda da o günleri bizlere gösterir İnşallah.

erkutdem55

Samsunspor taraftarı destek çıkar çıkmasına da,yıllar önce 1. lige çıktığımızda basketbol şubesini kapattıklarında şehir olarak çok büyük bir ihanete uğramıştık.Hala üzülürüm aklıma geldikçe.

jean

cantug hoca ahkli cikti msnde konusurken eskiden takim kurmak kolay yurutmesi zor demisti dagildi simdi sbk

kamuri

spor şehri samsuna ne oldu >l<