Saathane'nin Tiktakları

Başlatan berusa55, 26 Mayıs 2009, 14:57:34

« önceki - sonraki »

Burak

Alıntı yapılan: Ayberk - 10 Temmuz 2011, 22:31:44
Abi bir projem var aslında ama uygulayabilir miyiz bilmiyorum. Uzun zamandır aklımdaydı... Trt'deki futbol günlüğünde Maç Hikayeleri oluyordu ya, bu sezon içeride dışarıda her gittiğim maçtan önce, sonra, hatta bazen maç içinde çekim yapıp, bütün bir sezonun hikayesini anlatmayı planlamıştım. Ama tek başına yapılacak iş değil ;)

Aynı fikir bende de vardı her gidilen deplasmanlar da çekimler falan ama olmadı. Keşke burada bir beyin fırtınası yapsaydık :)

Sercan

aslında bu belgeseli hazırlayan arkadaşlardan destek alınarak Samsunspor belgeseli yapılabilir..

ahmetsefa55

bu arada 14:23 ten 15:05 e kadar dedemi gösteriyo  :)

Serkan

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serkan - 10 Temmuz 2011, 22:50:15
http://www.facebook.com/UgurkurtPhotography

Birde 08,13'deki mekanı bilen var mı çok güzel ?

belediye binasının karşısındaki caminin avlusu orası.hamamın aradan gircen  ;)

Sercan

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 10 Temmuz 2011, 22:51:37
belediye binasının karşısındaki caminin avlusu orası.hamamın aradan gircen  ;)

Süleyman Paşa Medresesi olması lazım kardeşim..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 10 Temmuz 2011, 22:59:29
Süleyman Paşa Medresesi olması lazım kardeşim..
valla yıllarca ve defalarca oradan geçtım ama ısmıne bakmak hıc aklıma gelmemıstı  :) dogrudur  ;)

Sercan

Saathane Samsun'da çok az bulunan tarihi eselerin toplandığı bir merkez.Bir proje vardı,oradaki bütün yeni binaları yıkıp sadece tarihi dokuyu bırakmak gibi,keşke yapılsa ..

Ayberk

Cidden dışarıdan şöyle bir başımızı kaldırıp baktığımızda yeni yapılaşma orada berbat bir görüntü oluşturuyor. Oradaki insanların haklarını saklı tutacak bir proje hazırlansa keşke, sadece tarihi doku bırakılsa...

Musti

Ben ortaokulu Fazılkadı'da okudum o zamanlar daha izbe ve salaştı Saathane Meydanı. Büyük Camii çevre düzenlemesi kapmasında ve daha önce de Saat Kulesi'nin yenilenmesiyle daha ferahladı oralar. Şu anki hali çok güzel. Keşke Kale'den de sağlam bir şeyler kalsaydı da daha güzel olurdu.

55JNR55

Benim kafamda var Samsunspor Belgeseli ama inşallah ileride yapacağım bir şey şu okulda biraz yol kat ettikten sonra  :evet:

Serkan

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 11 Temmuz 2011, 23:53:39
Benim kafamda var Samsunspor Belgeseli ama inşallah ileride yapacağım bir şey şu okulda biraz yol kat ettikten sonra  :evet:

Fenalar fenası (=

55JNR55

Alıntı yapılan: Serkan - 12 Temmuz 2011, 00:00:03
Fenalar fenası (=

sanırım senin yardımına da ihtiyacım olur serkan  ;) :--*

Serkan

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 12 Temmuz 2011, 01:43:50
sanırım senin yardımına da ihtiyacım olur serkan  ;) :--*

Her zaman kardeşim bir telefon uzağındayım; konu ne olursa olsun...

Bafralı

Güzel bir çalışma olmuş. Oraya biraz çevre düzenlemesi yapılsa keşke.