2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Arif Şahin ve Adiloviç transferleri Samsunspor'umuza hayırlı olsun. Katkı saglayacaklarını düşünüyorum.

samsunmania

Alıntı yapılan: engin55 - 06 Eylül 2013, 23:43:31
O zaman stoper transferi yapmıcaklar

Stoper transferi yaptığımız transferler kadar elzem değil bence. Hayırlısı olsun.

Kais

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 06 Eylül 2013, 19:14:57
              Soner
Murat-Fatih-Cemil-Solakel
        Adnan-Erdem
             Arif
Umar                   Ekigho
          Adilovic

Musa sinan, musa aydın, taha ve ne yazıkki kalparın oğlu  turgay daimi rotasyonda olur.
İçerde yükleneceğimiz maçlarda daha ofansif olmak amacıyla erdem yerine musa aydın ile de başlayabilir sir kalpar.

erdem musadan daha faydalı oynuyor bence erdem oynamalı adam top alıyo pas verıyo falan ıyı bu sene

Gaziosmanpaşalı3455

musa ayakta duramıyor koşamıyor neden musada ısrar ediyor anlamadım.adam gelmiş 33 yaşına bide futbolcularda kemik yaşı diye bir olay var artık siz tahmin edin kaç yaşında ha illa abilik yapacaksa alsın ercanı kenanı serkanı celili  yanına kalpara yardımcılık yapsınlar

Ertuğrul Sağlam

samuray

stoper ihtiyacımız yok bence zaten bu saatten sonra olacağıda yok şaka maka bayağı iyi bi kadroya sahip olduk eğer adiloviç ve arif şahin bi an önce adaptasyon sorununu atlatılrlar

vagus

Adiloviç inşallah iyi çıkar, yoksa diğer forvetler çok yetersiz. İki transfer de iyi çıkarsa ilk iki adayıyız

nomak55

Beyler bugün bi video seyrettim çok güzel ve yaratıcı ama önemli olan şu bu videodaki 10 numaralı futblocu tam bizim aradığımız tipte oyuncu

Adı: Halldór Orri Björnsson
Şu adamı bize kazandırsak ne güzel olur değeride
100.000€
Gol Sevincinde Level Atlayan Takım - Stjarnan

Samet Torun

samuray

abdülkadir devre arası geliyormuş kaynak haber gazetesi