2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

samsunmania

samsunsporlu1994

samuray

hayırlı olsun takımııza bugün trt spor da altyazı geçti imzaladı arif şahinle ilgili

samuray

Alıntı yapılan: samuray - 05 Eylül 2013, 12:50:03
hayırlı olsun takımııza bugün trt spor da altyazı geçti imzaladı arif şahinle ilgili
adiloviçin işlemleri mi bitmedihenüz imzalamadı net bilgi yok

vanlioglu

Son transferlerle kaliteli bi kadro oluşturduk.
Artık ilk 2 için favori olduğumuzu düşünüyorum allah yolumuzu açık etsin.
Ayrıca son dönemlerdeki en mantıklı transfer politikasını izledik, bu konuda yönetim de ayrıca teşekkürü hak ediyor.

55JNR55

Altyapı olaraktan da Kadıköyspor'dan bi 9-10 genç alınmış sanırım hayırlı olsun, umarım kulübün kilerinde çürümezler  ;)

AllydeenleaR

kemal sabri bayraktar ve harun gürbüze de lisans çıkmış.

harunu ilk kez duymuştum. ortasahada oynuyormuş, kadıköy çıkışlı.

Ertuğrul Sağlam

10-15 gun once Kadikoy'n hqcqlarindan birine gene 2 tane adami Genclebirligine vemissiniz diye sitemde bulunmustum o da Samsnspor a2 ye 9 adam vedik hatta iclerinde Ismail isimli birinin bayagi bir talibi varmis ve cok iyi cocuk oldugunu soylemisti.

brigand

Yavaştan Samsunspor - Kadıköyspor köprüsünü güçlendirmek lazım. Planlamanın en sağlam ayaklarındandır Kadıköy. İnşallah gelişim gösterip iyi yerlere gelirler.

Desiqner

Kadıköyspor'u bünyemize alıp altyapı merkezimiz haline getirme fırsatımız olsaydı ah ah...

minci

Alıntı yapılan: Desiqner - 05 Eylül 2013, 14:05:44
Kadıköyspor'u bünyemize alıp altyapı merkezimiz haline getirme fırsatımız olsaydı ah ah...
Böyle kalmasında yarar var. Adamlar bu işi çok iyi yapıyorlar. Samsunspora geçerse şimdiki kadar verimli olmaz. bizde
karışan çok olur. Zaten onlar da bizim takımımız.

CeLL-O

Ankaragücü, Aydın Toscalı ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

55.hakan

Ellibeş Numara

Aydın toscalı sakat çıktığı için, yönetim bu transferden vazgeçmişti. Ama ankaragücü nasıl alıyor sakat topçuyu ?

kamuri

arifle adiloviçle resmi imzalar atılsada bizde rahatlasak :evet: