Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

ugrass

Alıntı yapılan: Ayberk - 20 Aralık 2011, 01:58:18
Sadece iddaa'dan tanıdığımız Gaz Metan Medias'tan sonra Fc İnter Turku'dan da bir oyuncu alıp ülkede bu takımların popülerliğini arttıracakmışız diye duydum. Timo Furuholm; 33 maç 22 gol, 1,84 boy, 24 yaşında, vurduğu gol oluyor, laf aramızda sözleşmesi de 10 gün sonra bitiyor

elmander 2 =)

mehmet yılmaz

Bize ligi tanıyan uyum sorunu yapamayacak kaliteli ve baskıyı kaldırabilecek oyuncu lazım 2.devre maçların çehresi çok değişecek mesela bir rafael gibi genç yetenekli ama ayakları titreyen bir forvet yerine tecrübeli isimler olmalı

twitter

Lusage

Ortasaha'nın ortasına 1 oyuncu. En az 1 açık oyuncusu. Mümkünse 2. Eli ayağı düzgün vurdumu topu kaleye sokacak bir golcü. Ilk etapta mutlaka bu mevkilere transfer yapmalıyız. Daha sonra mümkünse sağ bek, kanat oyuncusu ve ikinci bir forvet daha almalıyız.

Bir de Ingiliz Atı geliyor diyip bizleri beklentiye sokup daha sonra Burkina Faso Eşeği getirmesinler.  .:.:.

cezayir55

rus liginden oyuncu alinabilir  devre arasinda sozlesmesi bitenler var

fat55

mehmet abi ye katılıyorum.bu ligde daha önce oynamış gereken değeri görememiş ve aç papazlık yapmayacak oyuncular lazım.ara transferde başkan muslukları biraz açmalı.hem transfer edilecekoyuncular azdır hem de talibi çok olur.kimsae de samsun un arma aşkına gelmez.bu devirde herşey para.mesela bobo.mersin de istiyor.mersin den fazla versin samsun samsun a gelir.aynı şekilde holosko.ama bobo dan daha iyi golcüler var istenilse bulabilirler.

salihcakir

Takıma 5 mevkide direk katkı sağlayacak adam lazım. O mevkilerde ne kadar isabetli adamlar seçip getirebilirsek, ikinci yarıyı o denli rahat geçiririz. Bunu yaparken, bir yandan da önümüz senenin çekirdeğini kurduğumuzu düşünerek hareket etmekte fayda var. zira yapılan her isimli transfer maddi anlamda bir külfet getirecek. Bunun yanısıra önümüz sene de bunları gönder yenilerini al politikası ile topal bir takım olarak önümüz sezon da sıkıntı yaşarız.
Hülasa; sağ beke bir adam, orta sahada on numara pozisyonuna, orta alanda solda veya ortada yer aldığı oyunun iki yönünü de oynayabilecek bir adam, savunmanın göbeğine kesiciliği ve topu oyna sokabilme yetisi olan bir adam, forvete de bitirici ve tercihen hızlı bir adam. Bunun yanında kadro derinliği olması açısından 2-3 adam daha alınabilir; birisinin kaleci, ikincisinin sol bek olması kaydı şartıyla.

fat55

defansa sağlam bir adam sağ ve sola birer oyuncu orta sahaya ileriye dönük kaliteli bir oyuncu forvete 2 takviye etti sana 6.1 de kaleci.valdomiro pal lazar domingez  kesin gönderilmeli.3 iyi yabancı alınmalı.ekigho zenke bance den 1 ya da 2 si gönderilinebilir.

King Of The North

Ben en başta bir golcü istiyorum, en azından girdiği 2 pozisyondan birini atsın, Holosko bana hayal gibi geliyor, gene dandik transfer yapacaklar, Adnan Sezgin'e güvenmiyorum hiç.

ngonge

İnşallah kadroyu doldurmak için transfer yapılmaz.

Nokta 4-5 transfer yapılmalı, takım bu halde dirençle bir yere kadar gider, yetenek de lazım.

13-14 oyuncu gidici denmiş doğrudur kadro çok kalabalıktı, 3'ü zaten gitti.

GurbetciFanatik

Ortasahya bir BEYIN
Forvete bir GOL Manyagi
Sag kanata ve defansada geldimi tamamdir bu is.
Murat Ceylenida koy Murat Yildirimin yanina ohhhhh keyfe bak.

Serkan

En nefret ettiğim başlık ben bu bance için gecenin bir yarısı tesislere gidip; bunla yetinmeyip o hafta bütün idmanlar da bance'yi gözümü kırpmadan izlemiş bir insanım.... Bana göre değil bu başlık

samsunluerhan

Transfer koltugunda Adnan Sezgin var adı geçen transferlerin hepsini alabilir Adnan Sezgin ...
Devre arasına hızlı giriyoruz :
Holosko , Nonda , Hürriyet , Murat Ceylan ve Uğur Boral 2. Yarı takıma katılmalarına kesin gözüyle bakılıyor.! Transferler ile Adnan Sezgin bizzat kendi ilgileniyor...

55cem55

Başlığa ben de bişeyler ekleyeyim...2 hafta önce Kazım başkanla ucakta karsılastık gittim yanına oturdum Kayseri maçı öncesiydi önce kendimin nasıl Samsunsporlu oldugumu tanıttım sonra tabi sordugum sorulara cevap vermek zorunda kalması nedeniyle..
    Kısa ve öz gececeğim 5 yıl önceki durumumuzu anlattım neler yasadıgımızı nasıl çileler çektiğimizi aynı durumun bu sene olmamasını o gunleri düşünmek bile istemediğimi düşmek kelimesini ağzıma bile almıyorum böyle bişey düşünemiyorum dedim..
    Kendisinin cevabıda asla boyle bişey olmayacak aklından gecirme bile böyle bişey devre arasında çokşey değişecek..düşme diye bişey yok rahat ol sen merak etme dedi...
    Söylemleri çok acık ve net güven vericiydi artık bilemiyorum yarım saat konustuk o gun de sonra vardır bi bildiği diye içim rahatladı

minci

Alıntı yapılan: 55cem55 - 20 Aralık 2011, 12:28:51
Başlığa ben de bişeyler ekleyeyim...2 hafta önce Kazım başkanla ucakta karsılastık gittim yanına oturdum Kayseri maçı öncesiydi önce kendimin nasıl Samsunsporlu oldugumu tanıttım sonra tabi sordugum sorulara cevap vermek zorunda kalması nedeniyle..
    Kısa ve öz gececeğim 5 yıl önceki durumumuzu anlattım neler yasadıgımızı nasıl çileler çektiğimizi aynı durumun bu sene olmamasını o gunleri düşünmek bile istemediğimi düşmek kelimesini ağzıma bile almıyorum böyle bişey düşünemiyorum dedim..
    Kendisinin cevabıda asla boyle bişey olmayacak aklından gecirme bile böyle bişey devre arasında çokşey değişecek..düşme diye bişey yok rahat ol sen merak etme dedi...
    Söylemleri çok acık ve net güven vericiydi artık bilemiyorum yarım saat konustuk o gun de sonra vardır bi bildiği diye içim rahatladı

Kazım başkanın iyi niyetinden ve dürüstlüğünden asla şüphem yok. Tek sıkıntım futbolu bilmemesi. O eksikliğini bildiği içinde Türkiye'de bu işlerden en iyi anlayan adamlardan birini takımın getirdi. İşte burada biraz kaygılarım var. Dilerim başta Kazım başkan ve Adnan Sezgin bu işin üstesinden bizlerin yani taraftarların da desteğiyle gelir. Aksini düşünmek bile istemiyorum.