Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

emre

Seedorf muydu o Gattuso mu  :deli:  ;D

berusa55

Baya baya ciddi bir operasyon olacak galiba!

Theofanis Gekas

gaç sayfa olcak acep bu konu 55ten açıyorum ihaleyi yokmu arttıran  :evet:

fat55

nonda için transfermarkt a baktım 1977 doğumlu end of career yazıyor.bilemiyorum.kariyeri bitmiş diyor.sanmıyorum.sallama haberler.adnan sezginli gs de oynayan topçular sallanıp duruyor gibime geliyor.

kamuri

ne yapacaz ya 35 yaşındaki nondayı gene günü kurtarma çabası içerisine girersek bu sefer yanarız gs oynadığında bi maç vardı 4 maç yoktu bizde de oyle oynarsa ne faydası olur ki :(

fat55

nonda kesinlikle olmaz.holosko büyük ihtimal alınır.makukula da olabilir.gönlüm gekas ve jelen den yana.brezilya pazarından oyuncu bekliyorum.bakalım.romanyadan da olabilir.

Kaya

Umarım yanlış işler yapmayız.Umarım hızlı,süratli,çabuk vs vs vs özellikleri olup işin sonunu getiremeyen adamlar almayız..

Öyle güzel isimler duyuyoruz ki ve yalan da değil birinci ağızdan ama insan yine de acaba diyor..Görüşülen isimler olursa ikinci yarı sıkıntı yaşamayacakmışız gibi..İşin olumsuz yanı ise;görüşmeler uzarda ikinci,üçüncü tercihleri almak zorunda kalırsak kötü olur.Ligin ikinci yarısı neredeyse hemen başlıyor.Görüşmeler bugün yarın sonuçlandırılmalı..

samsunluhakan

holosko ve bobo bizi uçurur beyler birde onları oynatacak iyi bir orta saha süper olur

fat55

ara transfer ne zaman başlar ne zaman biter bilgisi olan var mı?

55__Gurbet__55

20 Aralık 2011, 01:01:56 #24 Son düzenlenme: 20 Aralık 2011, 01:05:48 55__Gurbet__55
Cok keyifli sayfalar bizi bekliyor  ;D

Bu sefer mümkünse ince eleyip sik dokumayalim. Istedigimiz oyunculari hemen alip tam kadro bir hazirlik kampi gecirmek cok büyük avantaj olur.

Theofanis Gekas

5 ocak resmi sözleşme imzalama tarihi,lakin tahminime göre anlaşılan futbolcular sözleşme imzalamadan takımla çalışmalara başlayacak

LisandroLopez

Ara transferde alınan oyunculardan ne derece verim alabiliriz soru işareti.Hangi takım iyi oyuncusunu devre arası salar ki ?
İşimiz 2.yarıda da zor olacak ama, en azından hatalı goller yiyen bi Ahmet Şahin olmayacak..

AhmetDenizci

Transfer yapılmadan önce gereksiz ne kadar adam varsa yollanmalı.

Ajan

20 Aralık 2011, 01:04:12 #28 Son düzenlenme: 20 Aralık 2011, 01:10:05 Ajan
 Ben Istanbul takımlarının kaşar futbolcularını istemiyorum. Tercihlerimizi genç,dinamik Samsunlu veya Samsunspor altyapısından yetişmiş futbolculardan yana kullanmalıyız. Başkanın pek futboldan anladığı yok yerel medyayı iyi kullanirsak başkan sesimize kulak verir ve taraftarın istediği şekilde transferleri yapar. Aksi takdirde bir şey düşünmek istemiyorum.

Turuncu

Atillanın programında fbden uğur boral ve antepli murat ceylanın lafı yapıldı.