2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Kaşar olarak nitelendirilen oyunculara bende karşıyım aynen ama Musa iş yapar kanatda faydalı olur ama bunlar için daha çok çok erken :))

brigand

ulen madem başladık konuşalım bari. ilk olarak musayı koyacaksın takıma. karakterist özellikleri daha profesyonelliğe yatkın bir oyuncu. biraz üzerinde durduğu zaman oynadığı takımlara nasıl katkı yaptıgını gördük. iyi kurulmuş bir takımda çok iş yapar. bu nedenlerden dolayıdır ki ilk transferin Musa olması gerek. ki bence elimizi çabuk tutmassak çok talibi vardır.

Akyol

Musa'nın nasıl gittiğini bilen birisi olarak gelmesine kesinlikle karşıyım! Eski camlar bardak oldu arkadaşlar artık yeni, başarıya aç taraftarı görünce heyecanlanan isimler şart. 4 Tane kalite yabancı alabilsek 2-3 tane yerli transfer bu takım kıvama gelecektir.

2006'da çekip giden kimseyi isim ayırmaksızın bu takımda görmeye tahammülüm yok...

sadece55

Alacaksın 4 tane Afrikalı güçlü hızlı başarıya aç... yanına da 3 tane Süper Lig tecrübeli koşan oyuncu tamamdır bu takım

s_uzunkaya

BU BAŞLIK ÇOK SU GÖTÜRÜR DAHA...
öyle transferler yapılacak ki moralimiz bozulduğu zaman biraz neşelenmek için bu sayfalara dönüp okumamız yeterli olacak :)...dudak uçuklatan transferler bahsi vardı ya bi aralar o söylenilen aslında süperlige çıkıldığı zaman yapılacak transferleri kasten söylenmişti. hepimiz göreceğiz necati mi, musamı, ferhat mı kimler alınacak  :P
ligimiz başlarken kemer kontrollerinizi yaptırın derim ben :D

Burak

ila transfer olana kadar bu başlık 100 e dayanır zaten :)

kamuri

laziodan cavani portodan falcao süper ikili olur :D şaka bi yana manisadan JOSHUA C. SIMPSON çok beğeniyorum ben ibrahim akın ve necatide mantıklı

adige73

bursaspor antrönörü samsunlu birol berkem Almanyada futbolcu bakıyormuş  bize de bir iki gurbetçi tavsiyesinde bulunur herhalde şimdi gurbetçi fulbolcular gelecek vaadediyor

55.hakan

Benim hayalimde forvete Sevilla'dan Negredo Villareal'den Nilmar var  >l<

Rentboy

Öncelikle kemik kadroda ilk 5 kişiyi senenin ilk 11 ine yazmak gerekir.
1-Ahmet Şahin
2-Agbetu
3-Zenke
4-Dilaver
5-Kemal

Orta sahada bu sene gerçekten iyi işler yapan Hakan Bayraktar Süper Ligde ortasahamızda çok yararlı olabilir mi? O konuda şüphelerim var açıkcası.

Bunun haricinde defasın sağı ve soluna iki iyi futbolcu almamız şart diye düşünüyorum. Zira Süper Lig'de kanat organizasyonları kesinlikle yapmalıyız.

KotuCocuk55

Abi bi Ceceres miydi neydi bir eleman vardi ilk yarida..videosunu defalarca izlemistik..
Ben onu isterim..

Kadromuzu bozmadan,oturmus,takim olmus bu yapiyi muhafaza etmeliyiz cünkü oyuncular yetersiz olsada sistemi basarili uyguladaklari icin sonuca gidiyorlar..Nokta atislarla az sayida ama direk katki yapacak oyuncular ve genc yetenekler katalim derim kadromuza.

Eminim bircoklariniz defalarca kadroyu gözünüzün önüne getirip,kimi cikartirim nereye takviye yaparim diye defalarca düsündünüz..Süper lig ve bank asya arasindaki futbol kalitesi ve futbol tipini unutmadan yapmaliyiz degerlendirmelerimizi..

Kadromuzdaki bircok oyuncu süperlig kadrosunda en azindan alternatif yaratma görevini fazlasiyla görürler.Uyum ve alisma önemli bir sorun biliryorsunuz..

Kimler gitmeli? Bu konuda romantik olmaya gerek yok,sene boyunca bize fayda saglamayan oyuncular kimlerse onlar futbol normal bir ritüeli geregi takimdan ayrilacak dogaldir.Süperlige cikamasaydik bu takimdan kimler giderdi,süper lige cikmak icin kimlerle yolumuzu ayirir hangi bölgeleri takviye ederdik diye düsünmek bu konuda bize yardimci olacaktir...

Bu arada sizi bilmem ama,sonucta süper lige ciktik..Yani ben kisisel  olarak söylüyorum,Ismail Uyanik dönemini canli yasamis biri olarak sonucta benim ve bircoklari icin hatta camiamiz icin gayet normal bir durum.Yani seneyede takimimiz maclara büyük ismiyle cikacak.Tarihinde ilk lkez televizyonda gördükleri toplculari canli görme sansi yakalayacak,hasbel kader buralardan gecmekte olan bir camia,bir sehir,bir takim degiliz.Zaten insanlar bu farki anlayacaktir.Yalniz süreklilik ve kalicilik önemli...

Son bir söz:Transferden basladik lafi nereye getirdik ama sunuda itiraf etmeliyim,bence herkes etmeli ve sehir artik bunuda konusmaya basladi...

Bursa sampiyon oldu,bir kac saat ötemizde trabzon 7.sampiyonlugu icin fenerle cekisiyor...Biz bu denemeleri 20 sene önce yaptik ama artik samsunsporun cizgisini yukari tasima vaktidir...Ben samsunspor dan sampiyonluk yada sampiyonluga oynayan bir takim bekliyorum...
Bundan sonra ilk hedef süper lig sampiyonlugu ve bir türkiye kupasi kaldirmak olmali.Hemen yarin olsun demiyorum tabiki,o kadar kolay degil bu isler ama zihinlere yazilmaya baslamali simdiden...

Bir futbolsever olarakta, daha güzel stadlarda daha güzel tribünler ve daha kaliteli bir futbol izleyecegim de oldukca mutluyum..Özlemisim birde ayri kalmisiz,samsun düstü ben süperligi dogru dürüst izlemedim..Simdi gs arena stadinda,saracoglunda,inönude,bursada,kayseride,yeniden 19 mayista ankaragücü gecekondu izleyecegim..Hos bir sene bizi bekliyor..Küme düsmek mi, bu taraftar daha bu numarayi yemez.Ama düsme senaryomuzu ve bank asyada gecen bu 5 senede cikarilmasi gereken dersleri ve olaylarin kronolojik siralamasini iceren bir kitap hazirlasa mehmet abi  bizler ve gelecek nesiller icin altin degerinde bir kaynak olur.Dünya spor kamuoyu icin bile...

Uzun zamandir yazamadim,sismisim konudan konuya atladik.. ;) 

masbene

ben Turgut Dogan Sahin in geri gelmesini istiyorum

GökhanÇağlar

sabri nin gelmesini isterim Çarşambalı ne de olsa ama zannetmiyorum gelecegini..musa aydın da kariyerinin zirvesinde gelirse iş yapar, büyük ihtimal da gelecek gibi buca düşüyor.önemli olan yabancı transferler,kaliteli yabancı transferler yapılmalı..

twitter

valla 4 tane adam gibi yabancı lazım

sonra gurbetçiler falan bakmak lazım

altunay

oktay delibalta musa aydın cenk tosun sezer öztürk necati ateş mehmet akyüz Kamil Grosicki erman kılıç ferhat kiraz bunlardan en az 3 tanesini alırsak kafaya oynayan bir takım yaparızz