2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

brigand

çok çok erken bi başlık bu bence ya bi lig bitseydi bari. işin yoksa her sayfayı oku  .:.:.

minci

Kasımpaşadaki Gökhan efendi devre arası transfer döneminde teklif ettiğimizde ben Süper ligde oynayacağım. Bank asyada oynamam demişti :D :D :D. Şimdi oynasın bakalım anasıyla karşı karşıya süper ligde. Ne kadar ağrıma gitmişti adamın cevabı.  Millet önceleri Samsunspora gelmek için araya torpil koyuyorlardı. Ne günler geçirdik. Ne kadar çok aşağılandık. Aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: minci - 01 Mayıs 2011, 21:29:12
Kasımpaşadaki Gökhan efendi devre arası transfer döneminde teklif ettiğimizde ben Süper ligde oynayacağım. Bank asyada oynamam demişti :D :D :D. Şimdi oynasın bakalım anasıyla karşı karşıya süper ligde. Ne kadar ağrıma gitmişti adamın cevabı.  Millet önceleri Samsunspora gelmek için araya torpil koyuyorlardı. Ne günler geçirdik. Ne kadar çok aşağılandık. Aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor.

oynasın şimdi :D :D :D

Stoper

Şu gider, bu gelir falan filan . Bu muhabbetler çok yapılır . Şimdilik bu konularda birşey söylemek istemem.Yalnız dışardan baktığım zaman,bizim büyük başkanın(!) profiliyle,görüntüsüyle çok ezerler bizi .Sivri demeç bile veremez bööyüüüüüük başkan. Süper ligde sağlam lobinin olması lazım . Merakla bekliyorum süper lig günlerimizi,şimdi uyusam ve kalktığım zaman süper lig başlamış olsa .

celebi

2 arnavut gelecekmiş deniliyor ne kadar doğrudur bilemiyorum

ahmetsefa55

transferlerımız son gune kalmasında nolursa olsun

ngonge

aslında erkenden çıkmayı garantilemek bu açıdan çok iyi oldu. diğer takımlardan önce transfere başlıyabilecek takım.

bank asya'dan ümit vadeden 3-5 oyuncuyu samsunspor ile beraber yukarı çıkartmak gerek.

lucarelli

02 Mayıs 2011, 00:12:04 #37 Son düzenlenme: 02 Mayıs 2011, 00:16:34 lucarelli
Ahmet Şahin, Kemal, Hakan Bayarkatar, Zenke, Murat yıldırım, Ersin, Dilaver, Ufuk, Billy Mehmet, Adem, Orhan Takımda kalmalı. Yukarıdaki listeden 4-5 kişi banko oynayabilir kanımca.

Saçma sapan papazlardan uzak durulmalı, Keza Adnan, Musa gibi eski topçular da takıma zarar verir. Kendini kanıtlayabilecek adamlar alınmalı. Yaşı 30'a gelse de Necati bu takımda iş yapar. Ve en önemlisi yabancı oyuncular menejerler ile değil de izlenerek, bilinerek alınmalı.

samsunmania

en önemli konu menejerlerin elinde oyuncak olmamaktan geçiyor. Özellikle yabancı konusunda. Türkiye'den bilindik, takıma faydalı yabancıların alınması daha mantıklı.

Ayberk

Geçen gün kapsamlı bir araştırma yaptım transfermarkt'ta, İsveçli, Finlandiyalı, Danimarkalı, Sırp harika futbolcular buldum sezon sonu sözleşmesi biten. Az maçlarını izlese yetkili birisi, kararı verebilir. Bunları biz bile buluyoruz da ne yazık ki bizim transferlerimiz hep, menajerlerin önerisiyle gerçekleşiyor. Bilgi sahibi olunmayan oyuncular alınmasın. Paragöz Anadolu kaşarlarından uzak durulsun.

Mesela sezon sonu serbest kalacak bir oyuncu gönlümden geçen; Vayrynen. Adam çok uçuk bir hedef değil. Nasıl Karabük Cernat'ı aldıysa biz de bu tarz bir oyuncu alabiliriz. Ama önce harbiden şu şampiyonluğu bi yaşayalım yahu :D

ender

bizim takimda sozlesmesi bitenler kimdir acaba? kardesim dedigi adana ersana 7 milyon istemis cok oldugu icin bjk kemali istiyomus.varmidir asli? iskelet kadroyu korumamiz cok onemli.ustune kaliteli 4-5 kaliteli ust duzey transfer ile oldukca guclu bir takim olacagiz.

erhan55

İŞTE SANA ASLI ENDER KARDEŞ  ;D
http://www.htspor.com/besiktas/haber/626337-kartalin-son-gozdesi
AMA KEMALİN SÖZLEŞMESİ KESİN HALA BİZDE VE YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM 2014 YILINA KADAR DEVAM EDİYOR. BU ADAM BİZE GELMEK İÇİN ÇANAKKALE DARDANELE 80.000 LİRA BONSERVİSİNİ KENDİ ÖDEDİ YOKSA ALMAYACAKTIK BÖYLE BİR YETENEĞİ. AMA ALIRKEN BU KADAR İLGİSİZ OLAN YÖNETİM HERHALDE SÜPERLİGİN İLK SENELERİNDE BU ADAMA İHTİYACI OLDUĞUNUN VE ELİNDE TUTARSA DAHA DA DEĞERLENECEĞİNİN FARKINDADIR.

minci

Alıntı yapılan: Stoper55 - 01 Mayıs 2011, 23:10:56
Şu gider, bu gelir falan filan . Bu muhabbetler çok yapılır . Şimdilik bu konularda birşey söylemek istemem.Yalnız dışardan baktığım zaman,bizim büyük başkanın(!) profiliyle,görüntüsüyle çok ezerler bizi .Sivri demeç bile veremez bööyüüüüüük başkan. Süper ligde sağlam lobinin olması lazım . Merakla bekliyorum süper lig günlerimizi,şimdi uyusam ve kalktığım zaman süper lig başlamış olsa .
Başkan kendinden hiç beklenmeyen bir şekilde sessiz falan ama başardı. Bunu da başaracaktır. Bize düşen destek.

AntZ

02 Mayıs 2011, 01:21:48 #43 Son düzenlenme: 02 Mayıs 2011, 01:25:50 Ant55
Alıntı yapılan: ngonge - 02 Mayıs 2011, 00:03:31
bank asya'dan ümit vadeden 3-5 oyuncuyu samsunspor ile beraber yukarı çıkartmak gerek.

İsim konuşmak için erken olsa da  şimdilik transfer politikası hakkında konuşabiliriz.
Bende Bank Asya dan ümit vaadeden oyuncu alınmasından yanayım ama yeterli sayıda iş yapabilecek oyuncu adı gelmiyor aklıma...

Mehmet Akyüz, Serdar Deliktaş, Veli, belki Ferhat Kiraz... Veli dışında kalan üçü forvet, gelecek vaad eden oyuncular almak doğru elbet ama Bank Asya dan kim alınabilir bilemiyorum.
Belki daha alt liglerden hiç adı duyulmamış oyuncular bulunabilir Kemal, Oktay vs. örneklerinde olduğu gibi.
Artık iyi paralar verilsede kimse elindeki iyi yerli oyuncusunu bırakmıyor süper ligde.

Ayrıca bende eski kaşar futbolcuların alınmasından yana değilim ama Musa Aydın'ı ayrı tutuyorum. Hem Sivas'ta hem Buca'da takımının en iyisi. Kaleye koymada al nerde oynatırsan oynat :)

minci

Alıntı yapılan: Ant55 - 02 Mayıs 2011, 01:21:48
İsim konuşmak için erken olsa da  şimdilik transfer politikası hakkında konuşabiliriz.
Bende Bank Asya dan ümit vaadeden oyuncu alınmasından yanayım ama yeterli sayıda iş yapabilecek oyuncu adı gelmiyor aklıma...

Mehmet Akyüz, Serdar Deliktaş, Veli, belki Ferhat Kiraz... Veli dışında kalan üçü forvet, gelecek vaad eden oyuncular almak doğru elbet ama Bank Asya dan kim alınabilir bilemiyorum.
Belki daha alt liglerden hiç adı duyulmamış oyuncular bulunabilir Kemal, Oktay vs. örneklerinde olduğu gibi.
Artık iyi paralar verilsede kimse elindeki iyi yerli oyuncusunu bırakmıyor süper ligde.

Ayrıca bende eski kaşar futbolcuların alınmasından yana değilim ama Musa Aydın'ı ayrı tutuyorum. Hem Sivas'ta hem Buca'da takımının en iyisi. Kaleye koymada al nerde oynatırsan oynat :)

Evet bencede Musa iyi bir tercih olur. Hiç olmazsa takımda  altyapıdan gelme 1 samsunlu topçu olsun.