2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: sercan5592 - 19 Ağustos 2010, 16:01:32
Bakanın transferlerde katkısı oldu
kaynagı var mı bu dedıgının yoksa tahmın mı  1dk!!!

ayrıca ankaragucunden 2 futbolcu daha almamız gerekmıyo mu  :-\

maviay55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 19 Ağustos 2010, 17:43:37
kaynagı var mı bu dedıgının yoksa tahmın mı  1dk!!!

ayrıca ankaragucunden 2 futbolcu daha almamız gerekmıyo mu  :-\
evet bu tam bi muamma  :-\ 2  futbolcu daha gelcek diye biliyorum ama  .:.:.

55(tuncay)55

Süper Lig özlemi bitecek.

Tarih 19 Ağustos 2010, 18:15 Editör Metin ATLI

Samsunspor' un son transferi Cenk Samsun' a geldi.

Bu gün öğle saatlerinde Nuri Asan Tesislerine gelen tecrübeli golcü daha sonra Medical Park hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

Samsunsporluyuz.net'e açıklamada bulunan Cenk, "Yuvama dönmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bizler futbolcular olarak sahada mücadelemizi yapacağız. Taraftarımızın da tribünden  vereceği destek ile bu yıl Süper Lig özlemini bitireceğimize inanıyorum. Herkes üzerine düşen görevi yaparsa inşallah bu sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız" dedi.

sercan5592

%100 degil kaynak ama gecen gun bakan Samsuna geldiğinde partisinin ilçe başkanı söyledi bunu ayrıca bakan kendısı Samsunspor un bu sene süperlige cıkıp orda da başarılı olcağnı söyledi.

SerhaT55

İdman 9 damı yine bu aksam.bilgisi olan varmı?

Tiryakiler55

cok heycanliyimmmm... biran bu takimi izlemek istiyorummm... ah keske her macini izleyebilsemmm... en azindan insallah sampiyonluga oynarizda SIK SIK maclari yayinlarlar

celebi

Dartagnan

La jonathan nerdsn be abi ya. Bi duyum yok mu?

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 20 Ağustos 2010, 00:41:30
La jonathan nerdsn be abi ya. Bi duyum yok mu?

ben de aynı konuda yazacaktım. günlerdir ses seda yok heriften. akıbetinden haberi olan yok mu acaba?

sercan5592

bu da adamda gelsede transferler tamamlansa

Sadece Samsunspor

Jonathan ne oldu yaa, o da gelsin transfer bitsin ve şovvvvvvvvvv başlasın

Mert

Sırp menajeri sorun çıkarıyor

Samsunspor'un ısrarla transfer etmek istediği Ganalı stoper Jonathan Quartey'in rötar yapmasının arkasındaki neden anlaşıldı
Yıldız oyuncunun Sırp olan menajerinin fiyatı yükseltmek istemesinden doğan sorunlar nedeniyle Ganalı futbolcu bir türlü Samsun'a gelemiyor. Yönetim Kurulunun oyuncunun menajeriyle yaptığı görüşmeler neticesinde sorunların aşıldığı ve Quartey'in hafta sonuna kadar Samsun'a gelmesi bekleniyor. Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, "Nice kulübüyle dün görüştük. İki kulüp arasında bir sorun yok. Sırp menajerden kaynaklanan bir takım sorunlar yaşanıyor ama aşılmayacak derecede değil" dedi.

berusa55

Ne menejermiş be adam kardeşim!  >:( Herkes anlaşıyor kulüpler tamam diyor oyuncu ok diyor ama menejerden dolayı gelemiyor olaya bak!

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: berusa55 - 20 Ağustos 2010, 13:26:54
Ne menejermiş be adam kardeşim!  >:( Herkes anlaşıyor kulüpler tamam diyor oyuncu ok diyor ama menejerden dolayı gelemiyor olaya bak!

Ya bırak menajeri, gidip tutucan adamın kolundan attırcan imzasını tamamdır, menajeri hep devredışı kalsında görsün ;D

Mert

Klüp ve oyuncuyla anlaşıldıysa menajere ne oluyo anlamadım.