2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 21 Temmuz 2010, 11:59:00
Az önce Cumhuriyet meydanında Agbetu yanımdan geçti.Resimler gerçek Samsunda  ;D ;D ;D ;D ;D

Hala ne arıyor orda, kulağından tutup kampa gönderseydin  :D

red_white

21 Temmuz 2010, 12:36:17 #2356 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2010, 12:41:21 red_white
agbetu Cumhuriyet meydanında düz koşulara başlamış ikindiden sonra kartepeye doğru düz koşu şeklinde yola çıkıcakmış  :D

sercan5592

sadece55

İyi takım oluyoruz bir kaç nokta transferle gerçekten artık kafaya oynarız...

eLLis

Gollerini 2.yarının ortalarında atmış tsye rizeye orduya sallamış a2de inşallah bankasyaya uyum sağlarlar hayırlısı olsun takımımız için.

SerhaT55

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Serhat - 21 Temmuz 2010, 12:52:51
sefa aksoy boluyla anlaşmış

bir de giresunda oynayan sefamız vardı değil mi? unutmuşum :D

SerhaT55

şimcik biz kimleri transfer ettik tam sayamadımda :D

lucarelli

Alıntı yapılan: eLLis - 21 Temmuz 2010, 12:52:32

Gollerini 2.yarının ortalarında atmış tsye rizeye orduya sallamış a2de inşallah bankasyaya uyum sağlarlar hayırlısı olsun takımımız için.

Anık sol bek ve stoper özellikli bir adam değil mi?

Sol Açık

Eli yüzü düzgün bir kadroyu, hem de henüz kamp döneminde toparlamayalı ne kadar çok olmuştu...

Geçen sezonun 2.yarısı iyi bir takım olmuştuk. Gitmeleri gücümüzü azaltan sadece 2 kişi oldu: Turgut ve Oktay.

Buna karşın kalemiz artık tamamen güvende. Hücuma Agbetu gibi bence çok kritik bir takviye yapıldı. Hakan Bayraktar önemli bir oyuncu. Ayrıca çok dikkat çekmese de Anıl Taşdemir'den çok umutluyum, bu sezon bizi yukarıya taşıyacak isim olabileceğini düşünüyorum...

Bunların dışında nasıl çıkacaklarını bilmediğim Zenke, Ali Kuleli, İbrahim gibi hücuma takviyeler yapıldı. Birisi bile iş yaparsa çok rahatlarız...

Özetle bu sezona (yıllardır ilk kez) iddialı başlayacağız. Ne yalan söyleyeyim, çok özlemişim ya...  ;)

Sol Açık

Anıl'ın eski bir röportajı (1 Ağustos 2007 tarihli, yani 3 yıl öncesinin):

http://www.tff.org/default.aspx?pageid=286&ftxtid=1725

Bir soru ve yanıtı oynadığı bölgeyi gösteriyor:

"Seni zaman zaman orta sahada, bazen de ikinci forvet gibi izliyoruz. Kendin tam olarak hangi mevkinin oyuncusu olarak değerlendiriyorsun?

Tam mevkim forvet arkası. Ama taktiğe göre yerim de değişiyor. Eğer çift forvetin arkasında oynarsam daha başarılı oluyorum. Çünkü pas alternatifleriniz çoğalıyor."

erkutdem55

Alıntı yapılan: Ant55 - 21 Temmuz 2010, 12:31:53
Hala ne arıyor orda, kulağından tutup kampa gönderseydin  :D

Yanında şişman deri çantalı siyahi bir adam vardı.Sanırım menajeri idi.Son anda farkettim yoksa gider sarılırdım.Samsunspor rozeti de var üstümde.İki öpüşürdük.
Hızlı yürüyordu kampa girmiş sanırım  ;D ;D ;D ;D

jean

ıkı bucuk gunluk bır araba yolculugunun ardından samsuna memleketıme geldım aklım hep transferlerdeydı eve gelır gelmez bavulları cıkarmadan gazete aldım guzel gelısmeler olmus kacırmamısız adamları umudumuz yukseldı guzel bır havalya baslarsak harıka olur kafaya oynarız

lucarelli

Alıntı yapılan: Sol Açık - 21 Temmuz 2010, 13:34:37
Anıl'ın eski bir röportajı (1 Ağustos 2007 tarihli, yani 3 yıl öncesinin):

http://www.tff.org/default.aspx?pageid=286&ftxtid=1725

Bir soru ve yanıtı oynadığı bölgeyi gösteriyor:

"Seni zaman zaman orta sahada, bazen de ikinci forvet gibi izliyoruz. Kendin tam olarak hangi mevkinin oyuncusu olarak değerlendiriyorsun?

Tam mevkim forvet arkası. Ama taktiğe göre yerim de değişiyor. Eğer çift forvetin arkasında oynarsam daha başarılı oluyorum. Çünkü pas alternatifleriniz çoğalıyor."

İyi üfürmüşüm. Bilgi için teşekkürler.

Sol Açık

Bu arada Ankaragücü'nden Umut Sözen'in de adı geçiyordu. Sonrasında ben bir bilgi okumadım. Onunla ilgili olumlu-olumsuz bir gelişme oldu mu?

Bence kiralık-bonservisi ile farketmez, alınması çok büyük iş olur...