2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

FK_SAMSUN

Onların yanına Gençlerbirliği'nden Oktay çok iyi olur .  :D

YaSeF55

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 08 Haziran 2010, 15:52:24
FC-Erzgebirge takımında forma giyen Fatih Yigitusagi ye gerçekten yönetim teklif yapmış.haftaya netleşcekmiş adamla facebooktan iletişim kurdum hemen :) hepimiz menejerlere taş çıkartırızda sanal alemde harcanıyoruz :D :D Adama adanspor maçının resminide attım.transfer işi tamamdır oldu bilin :D :D :D

serkan ayarlamış adamı  >l< Haftaya bizdedir  =)  ;D ;D

SerhaT55

aha işte elimizden kaçırdık adamı şenol gıbı nerdn bukcan daha yhaa >:(

KareAs55

Gorkem

furkan5534

Alıntı yapılan: celebi - 08 Haziran 2010, 15:33:27
BEN HİÇ UMUTLANMIYORUM DOĞRUSU. imzayı atarlar fotolarıonı neyim görürüm SAMSUNSPOR formasıyla işte o zaman.

aynen bende katılıorum abi :o

germencisse

Alıntı yapılan: SS-Gorkem55 - 08 Haziran 2010, 19:17:52
evet nereye gitti? :'(
Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 08 Haziran 2010, 19:16:36
Şenol hangi takıma gitti ?

Daha henüz hiçbir yere gitmedi..Sitemizin ana sayafasını takip ederseniz gerekli bilgiyi alırsınız.. ;)

germencisse

Adnan Güngör Konyaspor ile anlaştı..

Turkcell Süper Ligin yeni takımlarından Konyaspor Basem Abbas'tan sonra Diyarbakırspor'a sözleşmesi biten en Adnan Güngör ve Burak Karaduman ile anlaştı.

Lig ortasında Diyarbakırspor'dan istifa edip Konyaspor'un başına geçen ve takımı Süper Lige çıkaran Teknik Direktör Ziya Doğan, eski talebelirin peşine düştü. Doğan,'ın isteği doğrultusundan Konyaspor Diyarbakırspor'dan Basem Abbas'tan sonra, Adnan Güngör ve Burak Karaduman'ı transfer etti.

Trabzon'da, Diyarbakırspor'da Ziya Hoca'nın takımında oynadığını söyleyen başarılı futbolcu Adnan Güngör, "En son Diyarbakırspor'da Ziya Hoca ile beraber oynardım. Şimdi Konyaspor'a çağırdı. Sonuçta Süper Ligde mücadele eden bir takım. Diyarbakırspor'da düşmeseydi devam edebilirdim. Ama olmadı. Şuan bir yılığına ben ve Burak Karaduman anlaştık. Ankara'dayız ve imzaları atmaya gidiyoruz. İki yıllık olacaktı ama pürüz çıktığı şimdilik bir yıllığına 700 bin TL'ye imza attık. İki yıllık sözleşme için görüşmeler devam ediyor. Ziya Doğan ile çalışmayı seviyorum. Onun her takımda oynarım" diye konuştu.
                                                                              Kaynak:www.htspor.net

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: germencisse - 08 Haziran 2010, 20:16:42
Adnan Güngör Konyaspor ile anlaştı..

Turkcell Süper Ligin yeni takımlarından Konyaspor Basem Abbas'tan sonra Diyarbakırspor'a sözleşmesi biten en Adnan Güngör ve Burak Karaduman ile anlaştı.

Lig ortasında Diyarbakırspor'dan istifa edip Konyaspor'un başına geçen ve takımı Süper Lige çıkaran Teknik Direktör Ziya Doğan, eski talebelirin peşine düştü. Doğan,'ın isteği doğrultusundan Konyaspor Diyarbakırspor'dan Basem Abbas'tan sonra, Adnan Güngör ve Burak Karaduman'ı transfer etti.

Trabzon'da, Diyarbakırspor'da Ziya Hoca'nın takımında oynadığını söyleyen başarılı futbolcu Adnan Güngör, "En son Diyarbakırspor'da Ziya Hoca ile beraber oynardım. Şimdi Konyaspor'a çağırdı. Sonuçta Süper Ligde mücadele eden bir takım. Diyarbakırspor'da düşmeseydi devam edebilirdim. Ama olmadı. Şuan bir yılığına ben ve Burak Karaduman anlaştık. Ankara'dayız ve imzaları atmaya gidiyoruz. İki yıllık olacaktı ama pürüz çıktığı şimdilik bir yıllığına 700 bin TL'ye imza attık. İki yıllık sözleşme için görüşmeler devam ediyor. Ziya Doğan ile çalışmayı seviyorum. Onun her takımda oynarım" diye konuştu.
                                                                              Kaynak:www.htspor.net

bu dallama yalakayı samsun şehrine sokmamak lazım. biri şeytana uyup bir tarafını kırar da hapse mapse girer ona üzülüerüm.

Jnr.Serkan

Gorkem

jean

jean

hakan bayraktarla veysel guzel olur bence hakan bayraktarin akrabasini taniyorum kendisi burda gorusuruyoruz aslen trabzonlu fb de parayi buldugunu belcikada otel aldigini paraya ihtiyaci olmadigini soyluyordu bana dogdugu yerin takimana sorun cikarmadan imza atar ins helmen gaza gelmek istemiyorum yazilan transferlerle alirsak harika isler yapabiliriz tum yazilan isimleri

seckin55

hakan bayraktar,  samsunsporumuzun alt yapısında gorev yapan ayhan bayraktar ile amca çocuğu.

Gorkem