2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: kavak_55 - 21 Mayıs 2010, 21:46:41
beşnumaralı arkadaşım ben samsunsporla ilgili haberleri bi haber gazetesinden almıyorum doğru bildiklerimi yazıyorum ayrıca 36 yaşındayım 30 yıllık samsunsporluyum yani kendimi bildim bileli can ulunun futbolunu  bende beğenirdim.sen bilmediklerini iyice öğren de öyle yaz istersen.yanlış bilgi sahibi olabilirim.can ulun değilmi gs gitmek için daha biz düşmeden 3 lig takımına giden gs olmayınca ordan altaya sonra baktı olmayınca samsun peki sefa neden gitti, hakan akman gibi golcü çok ararız dünyapara versekte bulamayız 2 sene sonra hakan hata yaptı fakat takımı satmadı.ayrıca hakan merzifonlu bir arkadaşın yazdığı gibi , 
iyi de mevzuumuz can ulunun gsye gtmesi veya 3. lige gitmesi değil ki?can ulun sakarya maçında neden oynamadı veya oynayamadı?

sadece55

Bence Can ulundan daha kaliteli bir isim lazım sol beke

erkutdem55

Bence Can Ulun savunma yönü kötünün iyisi,hücum yönü kötünün kötüsü olan bir futbolcu.Samsunspor Süper Lige oynayacaksa ancak yedek oyuncu olabilir.Üzerinde konuşulması gereken bir futbolcu olarak görmüyorum.

YaşarDoğu

@erdo55

Sence alabilirler mi bu yönetim ?

sadece55

can ulun kişilik olarak sevdiğimiz bir isim ama ben futbolculuğunun bir yararını bir katkısını görmedim açıkçası...Can ulun'un da bir piyasa değeri olduğunu da sanmıyorum.Sahi nerde oynuyor? Yönetimi bu kadar da aşağılamayın en basiti kimliklerin de samsunspor yazıyor...

YaşarDoğu

Bu kulüp kimliğinde Samsunspor yazmayanı da gördü kardeşim.Kimliğinde Samsunspor yazyor diye Orhan a katlanmak mı lazım yada Okan a yada Can Özgür'e.

Can Ulun çok iyi futbolcu mu hayır , ama Orhandan onkat iyidir.Görmek istermiyim Orhan bu takımda oynuyorsa Can niye oynamasın.

erkutdem55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 22 Mayıs 2010, 01:04:15
Can Ulun çok iyi futbolcu mu hayır , ama Orhandan onkat iyidir.Görmek istermiyim Orhan bu takımda oynuyorsa Can niye oynamasın.

Orhan oynayacağına Can oynasın ama mümkünse ikisi de oynamasın,hatta Sezer'i sol beke çekip bu işi takım içinden halletmek bile mümkün olabilir.Hoş o da yeterli değil ya,kötünün iyisi işte

YaşarDoğu

Bende onu diyorum Orhan oynuyorsa bu takımda , ilk onbirin garantörü Can olur.

Mustee13

sezer de çok kısa boylu...ters kademeye giremiyor...
sol bekte adem gibi bi adam lazım...hucüm yönünden ziyade savunma yönü kuvvetli ve hızlı olmalı..hem savunmanın ortasını rahatlatır hem de adem daha çok hucüma çıkabilir...

celebi

sol beke ali keleşoğlu olabilir ersinin arkadaşı aynı zamanda beraber iyi anlaşabilirler.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: celebi - 22 Mayıs 2010, 10:36:22
sol beke ali keleşoğlu olabilir ersinin arkadaşı aynı zamanda beraber iyi anlaşabilirler.

Abi seni Samsunsporun transfer komitesine almaları gerek.Bi arada bi futbolcu diyordun yanlış hatırlamıyorsam defanstı.Adamı buca kapmıştı.Bu komitede sen olsan neler neler alırız biz

celebi

Burak

22 Mayıs 2010, 11:11:34 #267 Son düzenlenme: 22 Mayıs 2010, 11:29:33 dukeburak
sezer bir röportajında normalde sol bek olduğunu söylüyordu. can ulun un yaptığını bende tasvip etmiyorum önce beylerbeyine gidip oradan gs geçme hevesini zaten pek beğendiğimde bir oyuncu değil kaldı ki türkiye de sol bek yok zaten en iyisi dediğimiz hakan balta birde 37lik deli ibo onların da hali ortada  bir abdullah bir hakan ünsal tarzı bir sol bek gelmedi zaten onlar bıraktıktan sonra bence orhan dan fazlasın yok can ulunun her ne kadar her maç küfretsekte

LisandroLopez

Bu forumda birileri kendi fikrini söyleyince tartışmaya başlama amaçlı görünüyor ama başkaları yorum yapınca takım ile ilgili gayet seviyeli bi yorum oluyor.. İlginç doğrusu.

erkutdem55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 22 Mayıs 2010, 11:16:04
Bu forumda birileri kendi fikrini söyleyince tartışmaya başlama amaçlı görünüyor ama başkaları yorum yapınca takım ile ilgili gayet seviyeli bi yorum oluyor.. İlginç doğrusu.

Mesela senin bu yorumun çok sivri ve kavga çıkarabilecek bir yorum,böyle yazdığında insanların aklına işlenir,sonra doğruları yazdığında da kabul göremessin,bir de sen de insanlara hak ver ki onlar da sana hak versin.

Şahsına yazmadım,genel görüş anlamında yazdım.Bu arada karşı cevap yazsan da cevap yazmam çünkü ben Samsunspor.biz'de kavga etmem,hepimiz Samsunsporluyuz  ;) ;)