2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

eğer bu senede takım geçen seneki gibi olacaksa,eğer bu sende ağlanıp sızlanılacaksa,eğer bu senede zor günleri yaşıyacaksak ben artık boşuna yırtınmayalım derim..herkesin yıldız olduğu takımımızda ki transfer sezonun sonunu hakkatten merakla bekliyorum..bakalım kimler nerelerle anlaşacaklar..yada onların çıkabilecekleri en üst mertebe olan -o da adam yokluğundan- Samsunsporumuzun ekmeğini yemeğe mi devam edecekler...

Tabi gitselerde kalsalarda Samsunspor onlar için hep önemli(!) olacak..Ne bilim  işte bişeyler yazmak istiyorumda heves kaçındaca insan yazmak bile istemiyor...

Tahtaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..NERDESİN TAHTAA :):) Tahta kafalı Erkut Tutu :)

Jnr.Serkan

abdülazizin oynadığı takımda yvşak sercan 10 kat daha fazla iş yapar bence

celebi

ne olursa olsun yavşak sercan oynanamaması lazım :(

babasamsunlu

iki ipnede oynamasın serkan tatlıya bağlayalım :):)

vanlioglu

sercan gibi ipsizden medet umacağıma küme düşmeyi yeğlerim

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: celebi - 14 Mayıs 2010, 14:09:16
ne olursa olsun yavşak sercan oynanamaması lazım :(

abi turgutta hatalar yaptı ama biz yinede altyapımızdan çıktı dedik affettik tam olmasada.Bu sercan bence turguttan daha yetenekli.karaktersiz yalak falan ama abdülazizden daha yetenekli.oda kendine biraz baksa turguttan çok daha verimli olur.ama 17 yaşında sonradan oyuna giren sercanın yeteneğiyle 22 yaşındaki sercanın yeteneği arasında hala hiçbir fark yok.üstüne hiçbirşey koymadı.Ama yinede yetenek var.Tabiki kadroda bende istemiyorum sadece görüşümü belirttim :)

Ollivanders

aman kardesim almayayim ben sercan karaktersizini. Her takımın bir prensibi olmalı. Bizim takımımızın hic prensibi yoktu en azından bu sercan ve sefalara yapılanlar sonucunda bazı konularda prensip sahibi oldu kulup. Ben sercansız olmayı herseye tercih ederim.  Bence Sercanın yetenegi sadece halısahada yeterli olur. O yetenekliyse engiin oynar Zinedine Zidane :)

emre

kardeşim 2*2=4,sercandan hiçbir sey olmazz..

YaşarDoğu

Yahu biri der inş. küme düşersiniz , biri taraftara bitini gösterir , aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık muhabbetine dönmesin muhabbetimiz

Turgut satılsın iyi paraya , yoksa sözleşme uzatılarak takımda kalsın.

Sercan mı ne diyelim , 31 Mayıs tan evvel gönderilsin bu takımdan.

**KaR6**

sercan kesin olarak ayrıldı zaten takımdan..

babasamsunlu

Man.Utd ile anlaşmış sanırım..öyleydi en son dedikodular..
haftalık 15 bin paund alacakmış :):)

LisandroLopez

Sercana yeterince şans verildi Sefayla birlikte.. Uzun süre bu takımın formasını giydiler.. Giydilerde ne oldu ? Ayakta duramadılar..
Turgut kendini düzene soktu toparladı ve şimdi Samsunsporun 1 numaralı oyuncusu.
Sercan devri Samsunsporda bitmiştir.
İyi bir takım kurulup şampiyonluk hedefiyle lige iyi başlanmalı.

YaşarDoğu

Turgut sadee takımda gol sıralamasında 1.ci  ;)

celebi

tuaregle bir muhabbate başladık oratlık hemen sercan muhabbetine döndü. milletin yarasına sanırım tuz bastık  :D

kaptan 55

sercanın en iyi oynadığı yer 56'lar,atakum sahil.oralardada harbi iyi oynar,iyi çalkalar.