2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

maviay55

edmontdante

Aklıma bir tane oyuncu bile gelmiyor.
İyi bir kamp,zamanlama,Disiplin,hedef,para kısaca iyi bir planlama yapılsaydı sezon başında bu takım bu kadrosuyla bu sezon bile ilk 6 yapardı.

veis

kadro bozulmazsa 3 tane kaliteli oyuncu ve iyi bir hazırlık kampı vede oyuncuların aklında para olmazsa hedef olur ama ya para olmuyor ya kamp yada tahta.her sene bir aksilikle başlıyoruz lige.şimdiden yanlışlar zeminini kurduk bile.hocanın durumu belli degilken oyuncu bakmaya terfi maçlarına gitmek yanlış.kartal maçından sonra hoca ile konuşulması gerekiyordu ve geç kalındı.

Burak

ben agbetu diyip bombayı ortaya salıyorum :) sivas salacakmış sezon sonunda

maviay55

Alıntı yapılan: dukeburak - 14 Mayıs 2010, 11:28:08
ben agbetu diyip bombayı ortaya salıyorum :) sivas salacakmış sezon sonunda
yine aynı hikayeyi duymak istemiyoruz alındıydı alıncaktı falan die hikayeler.. tazemeta hakkında yorum alıyım arkadaslar diyarbakır serbest bırakır bence

emre

Alıntı yapılan: veis - 14 Mayıs 2010, 11:25:42
kadro bozulmazsa 3 tane kaliteli oyuncu ve iyi bir hazırlık kampı vede oyuncuların aklında para olmazsa hedef olur ama ya para olmuyor ya kamp yada tahta.her sene bir aksilikle başlıyoruz lige.şimdiden yanlışlar zeminini kurduk bile.hocanın durumu belli degilken oyuncu bakmaya terfi maçlarına gitmek yanlış.kartal maçından sonra hoca ile konuşulması gerekiyordu ve geç kalındı.

bu nasıl bir karamsarlıktır ya.bu takım seneye şam-pi-yon o-la-cak ben inanıyorum.bu sene farklı.. ;)

veis

bu sene ne farklı.hoca sorunu devam ediyor.futbolcuların alacakları ödenmedi.kaynak arayışı devam ediyor.erkut tutu başkanlıga soyunmuş.istanbul kanadı çökdü yardımı kesiyor.hoca konusu net degilken tranfer listesi hazırlanıyor.ankarada yardım turlarına başladık.belediye başkanı uzak duruyor..tranferde süper isimler dönüyor ama bir tanesini bile alamayacagız.az daha sabret tahta da kapanır.ne farkı var canım kardeşim geçen senelerden.

ali ihsan

Alıntı yapılan: veis - 14 Mayıs 2010, 12:24:37
bu sene ne farklı.hoca sorunu devam ediyor.futbolcuların alacakları ödenmedi.kaynak arayışı devam ediyor.erkut tutu başkanlıga soyunmuş.istanbul kanadı çökdü yardımı kesiyor.hoca konusu net degilken tranfer listesi hazırlanıyor.ankarada yardım turlarına başladık.belediye başkanı uzak duruyor..tranferde süper isimler dönüyor ama bir tanesini bile alamayacagız.az daha sabret tahta da kapanır.ne farkı var canım kardeşim geçen senelerden.

Ömür törpüsümüsün birader  >:(

veis

yav abi ben bu sene kendimi kandırmıycam

emre

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 14 Mayıs 2010, 12:39:04
Ömür törpüsümüsün birader  >:(

Alıntı yapılan: veis - 14 Mayıs 2010, 12:42:04
yav abi ben bu sene kendimi kandırmıycam

abicim zaten ne oluyorsa bu zihniyet yüzünden oluyor.. :(

veis

her zaman samsunsporluyum allahıma şükürler olsun.ama kalkıpda tahsin kosiflere süleyman salurlara hakkı tomaçlara isa turanlara inanmıyacagım.

kuzey55

14 Mayıs 2010, 12:48:05 #71 Son düzenlenme: 14 Mayıs 2010, 12:51:23 kuzey55
Abdurrahman Güngör ile bizzat görüştüm ve kendisi çökmüş gibi konuşmadı..son derece normal oldugunu sorun olmadıgını cökme yada bırakma gibi bir olayın söz konusu olmadıgını, salurun zaten işlerinden dolayı kendilerinden bagımsız ve organizasyonlara bireysel iştirak ettiği için istifasının da istanbul kanadında bir sorun teşkil etmediğini söyledi...

mehmet yılmaz

Başka bir bsşlıkta da yazdım ama tekrarlayayım...

İstifa eden Süleyman Salur; mevcut yönetim günü kurtarmak için uğraşıyor ve ellerini ceplerine atmıyorlar ( günaydın Sn. Salur, yeni mi anlamış acaba? )

Hakkı Tomaç; şampiyonluk için para lazım ( Parayı Mısır'da vefat eden dedemizden mi bulacağız? Eğer kaynak üretemiyorsan -ki paranız zaten yok- ne işiniz var o makamlarda? Daha önce de transfer isteyen parayı hazırlasın şeklinde veciz bir söz daha söylemişti! )

Veis'e katılıyorum, elbetteki sizler gibi ben de inanmak istiyorum, artık bu kabus dolu günler bitsin istiyorum ama açıkçası henüz beni ikna edebilecek, heveslendirecek brşylr yok ortada. YZY'nin söz vermesi hiçbirşey ifade etmez, ömrü söz vermekle geçti zaten. Boşuna mı tribülerde sözünde durmaz diye bağırılıyor? Erkut Tutu, Hakkı Tomaç hiçbir şekilde güven verebilecek oaln, kaynak üretecek, kitleleri peşine takabilecek kişiler değilller.

Tek umudum, Samsunspor'un kendinden menkul kıymeti, asaleti... Belki birilerini cezbedebilir...

kuzey55

14 Mayıs 2010, 13:25:08 #73 Son düzenlenme: 14 Mayıs 2010, 13:26:57 kuzey55
Kırmızı-Beyazlı ekipte sözleşmesi sona eren futbolculardan Ömür Ejder, Sercan Temizyürek ve Hakan Akman'ın Samsunsporla yolları ayrılıyor. Yönetimin yeni sezonda kadroda düşünmediği üç oyuncu, kendilerine takım arayışlarına başladı bile
YÖNETİM DÜŞÜNMÜYOR
Samsunspor'da bu sezon sonunda sözleşmeleri sona eren futbolculardan Sercan Temizyürek, Yücel Ömür Ejder ve Hakan Akman'ın yeni sezonda kadroda düşünülmedikleri açıklandı. Yönetim Kurulu'nun şu dakikaya kadar bu oyunculara görüşme teklifinde bulunmaması bu ihtimalı güçlendirirken Kırmızı-Beyazlı oyuncularda, Samsunspor'dan umutlarını kesmiş durumdalar.

YAPACAK BİR ŞEY YOK
Sözleşmeleri sona eren futbolcular, kendilerine takım aramaya başladı. Spor kamuoyu, "Yönetim kurulunun yeni sezonda işi oldukça zor. Yeni yıla şampiyonluk hedefiyle başlayacağını açıklayan Hakkı Tomaç ve ekibinin sessizlik hali bizleri tedirgin ediyor" diye açıklamalarda bulundu. Yönetimin ise transfer konusunu çözebilmek için para arayışları son gaz devam ediyor.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=40994

zaten şuan bir belirsizlik var ve bir umut bekliyoruz.şehirden yönetciilerden destek gelecek ve hedefimizi yüksek olacak diye yapacak başka bişey de yok zaten.

kaptan 55

mevcut yönetim olduğu sürece sadece dedikodu transferler konuşur,dururuz.bunların transfer yapabilmesi için ya ankara'dan ya istanbul'dan para gelecekte bunlar transfer yapacak.yönetimden kim ne kadar vermiş cebinden birisi çıksında açıklasın,bizde bilelim.

bu yönetimin acil istifa etmesi gerek bırakın gidin artık bırakın gidin.Ben inanıyorum ki mevcut yönetimden çok daha sağlam bir yönetim oluşacaktır.yeni geleceklere bir yol verseler?