2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

beşnumara

ahanda buraya yazıyorum turgut kalmayacak gidecek her türlü.oktay da emre balak, mehmet yılmaz :) gibi ben samsunsporda her zaman oynamak isterim ama beni bir yönetici aramadı deyip gidecekler.özellikle oktaydan para kazanamadan giderse hem kendine yazık eder hem de samsunspora.sonuçta şu durumumuzda oktay gibi futbolcuları almak için milyarları bayılacağız.

brigand

salihcakir

Oktay'a imza attıramayız gibime geliyor. Onun ve eğer iyi bir teklif gelirse Turgut'un satılması iyi olur. İki üç iyi ismi finanse etmeyecek teklifler gelirse takımda kalmalı tabiki.

Ama şampiyonluğa oynamak istiyorsak çok iyi iki-üç orta saha oyuncusu çok iyi iki forvet bir de sol bek almamız şart. takıma direk adapte olacak 5-6 isim ile ancak hedefi yakalayabiliriz.

veis

bülent bölükbaşı ümit aydın şenol demirci mehmet nas gibi adamların yanına murat yıldırımı ahmet şahini adem alkaşileri monte etmek lazım.ümit aydın konusunda mehmet abiyle aynı görüşdeyim savaşcı kşmliginin yanında yaşıda geçmedi iyi bir ümit orta sahada bizi ayakda tutar.ama yıllardır süre gelen sıkıntımız orta sahada top yapacak adamımız yok oyunu kontrol edip takımı ayaga kaldıracak yeri geldiginde frikikden ampüle göndercek adam sıkıntımız çözülmeli.

celebi

beş numero ümit aydın iyidir ;) ve kendisi şu anda iyi bir takımda oynamak istiyor.

kuzey55

batuhanın 2 milyon euro ettiği bir piyasada turgut daha fazlasını eder diye düşünüyorum.ama 1.5 gibi bir teklif söz konusu.yüksek bi rakam veren olmazsa satılmayack inş.

**KaR6**

turgut satılmayacaksa imza attırılmalı, para kazanılmadan gönderilmesi büyük hata olur seneye..

55cem55

anlasılan savunmayı çözmüşüz genelde savunma alarm veren bi takımdık ve herkes savunma takviyesi üzerine yorum yapardı ahmet şahin pavlik ersin ve adem sayesinde bu kabustan  kurtulduk diye dusunuyorum...yapılacak takviyelere gelince aynen dediğiniz gibi orta saha ve forvet hattına olmalıki sampiyon olması gereken bi takımda oyunu değiştirebilecek 3 adam gibi transfer sart bu da orta saha ve forvet hattına gerekiyor..bence turgut kalmalı sonucta yanına savasın en az 5 kat ustu bi partner olursa birlikte cok ii işler yapabilirler..

Dartagnan

herkes bu transfer donemlerini sever ancak ben bu donemlerden nefret ediyorum....

Baskent_Samsunspor

turgut oktay murat yıldırım iyi para verildiğinde derhal satılmalıdır aksi takdirde bu futbolcuları para olarak tatmin edemessek yararından çok zararları olur.

emre

adam gibi yöneticin varsa,verdiği sözleri tutuyorlarsa seni heyecanlandıracak bişeyler yapar.sende seversin bu dönemi.ama bu ..lerin ne söylediği sözler tutuyor ne de adam gibi bişey yapıyorlar.ligden daha berbat bir durum bekliyor bizi yine..

gecen kardeşimle konusuyorum telefonda abi 1-1 berabere kaldık yine yaa dedi.olsun oğlum amacımız yoktu seneye şampiyon olucaz,çıkıcaz artık süper lige dedim.bırak abi yaa her sene aynı seyleri söylüyoruz dedi 11 yasındaki çocuk.. :-X >:( >:(

lucarelli

Ahmet Şahin kesin takımda tutulmalı.

Bence hücumdan önce savunmayı toparlamak lazım. Pavlik kiralık idi ama 1,5 sezon mu yarım sezon mu onu bilmiyorum. Pavlik ve Ersin kalsa bile yanlarına savaşçı ve süratli biri lazım. Kenan son iki hafta iki gol attı ama sezon genelinde savunmada çok hata yaptı yaşı da malum. Hakkı ile de olmaz. Sağ bekte Adem gayet iyi idi bu sene. Sol taraf için birini bulmak gerekli.

Orta sahada Sefa ve Sercan diye iki tane yetenekli ama güven vermeyen oyuncu var. Bunları iyi para karşılığında elden çıkarmak lazım. Hem defansif hem de ofansif adam almak lazım. Ümit Aydın işimize yarar.

Hücum hattında ise Hakan Akman'ı unutmamak ve affetmek lazım diye düşünüyorum.

Turgut satılırsa bir adam da hücuma almalıyız.

kuzey55

ben ümit aydın ve hakan akmanla şampiyonluk mücadelesi verebileceğimizi sanmıyorum.bu takımın yarısı gelecek sezon yedek kalır yapılacak transferlere göre.buna defans hattı da dahil.sadece adem ve ersin banko oynayabilir.ahmet şahine iyi bir yedek defansın ortasına hızlı ve soluna hücuma iyi çıkabilen bir oyuncu orta sahaya bülent bölükbaşı gibi biri yine orta sahada iyi pas yapacak bi tecrübe gerek muratın yanına.ilerde turgut kalmalı ve bitirici iyi bir forvet alınmalı.1 kaleci 3 defans 2 orta saha 2 forvet...bu seneki takımdan da birkaç oyuncu gönderilmeli diğer yarısı sağlam yedek olur.alternatifli bir kadroyla hedefimiz daha yüksek olur.

55cem55

bence yaş itibariyle ne olur bilmiyorum ama evren turhan bile çok işimize yarayabilir..bi de kirita olsa inan ilk 6 garantiye alırız:)

domin55

eski oyuncularla bi kaç tane iyi oyuncu alınsa bende harika olur diye düşünüyom