Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

cezayir55

Burak

Dün akşam gırgırına bir kupon yaptım internetten 1 e 107 veriyordu 2 Tl oynadım Santos yenmiş handikap yapsaydı alıyormuşum  :(

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Burak - 03 Temmuz 2011, 12:16:20
Dün akşam gırgırına bir kupon yaptım internetten 1 e 107 veriyordu 2 Tl oynadım Santos yenmiş handikap yapsaydı alıyormuşum  :(

Türkiye karıştı yazdığına bak hacı ya ;D

Burak

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Temmuz 2011, 12:18:00
Türkiye karıştı yazdığına bak hacı ya ;D

Genel sohbet odası burası canım  :evet: :evet:

Ayberk

CANKAN TAMAM, SIRA SIDDIK'TA
Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Altay, Samsun Yol Spor'un U14 takım kaptanı Cankan ile büyük ölçüde anlaştı. Genç stoperin yarın öğlen uçağıyla İzmir'e hareket etmesi bekleniyor. Bu transferin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan Ahmet Hapay, "Genç ve gelecek vaad eden çok kıyak bir oyuncu transfer ettik, en yakın zamanda Diyarbakır'dan genç yetenek Sıddık'ı da kadromuzda göreceğiz" diyerek müjdeyi verdi. Sözlerine "Bu transferleri takip edip bize olumlu referans veren genç yetenek avcısı kardeşlerime de çok teşekkür ediyorum" şeklinde devam etti.

Kaynak: Facebook  ;D

millwall

Alıntı yapılan: Ayberk - 03 Temmuz 2011, 12:30:42
Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Altay, Samsun Yol Spor'un U14 takım kaptanı Cankan ile büyük ölçüde anlaştı. Genç stoperin yarın öğlen uçağıyla İzmir'e hareket etmesi bekleniyor. Bu transferin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan Ahmet Hapay, "Genç ve gelecek vaad eden çok kıyak bir oyuncu transfer ettik, en yakın zamanda Diyarbakır'dan genç yetenek Sıddık'ı da kadromuzda göreceğiz" diyerek müjdeyi verdi. Sözlerine "Bu transferleri takip edip bize olumlu referans veren genç yetenek avcısı kardeşlerime de çok teşekkür ediyorum" şeklinde devam etti.

Kaynak: Facebook  ;D

:holey: :holey:

binikalamadım

:_nazar samsunspor_x :_nazar
>l< >l< >l< >l< >l<

ahmetsefa55

o değilde ligler inşallah gec baslar.ılk 3 hafta yoktum cunku  :D

GurbetciFanatik

Ben almanya 8 Liginde bir macta rakip takim bana 50 euro ve kasa bira teklif etmisti gol ye diye.
Kaleciydim o zamanlar onuda incelesinler  :D :D :D :D
madem baslandi o zaman tam olsun :deli: :deli: :deli:

ahmetsefa55

onemlı olan sen teklıfı kabul ettın mı etmedın ?  :)

samsunspor.co.nr

Biraz da magazin  :D
Fatih Ozturk, Haluk Tan, Ahmet Sahin,Turgay,Kemal,Adem,Dilaver,Orhan Mado'da oturuyor.
Keyifleri de gayet iyi, Allah bozmasın.

samsunspor.co.nr

Galip Öztürk "Samsunspor geçmişiyle hesaplaşmalı"

Yazıdan alıntı :
"Örneğin, kulübün 12 yıl başkanlığını yapan İsmail Uyanık, Galatasaray'a 7.5 milyon dolar karşılığında satılan Serkan Aykut'un ve Trabzonspor'a satılan Adnan Güngör'ün 2 milyon dolarlık çeklerini Samsunspor kasasına koymamış, defterlerine dahi işlememiştir.''

http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/samsunspor-gecmisiyle-hesaplasmaliSXHBQ238820SXq

Turuncu

Samsunspor'umuzun hazırlık maçı programı açıklandı...

Samsunspor'umuzun  Bolu, Danimarka ve Hollanda'da yapacağı hazırlık maçı programı açıklandı. Takımımız, hazırlık maçlarını aşağıdaki takımlar ile yapacaktır.

10 Temmuz 2011 Saat 17.00: Samsunspor-Kardemir Karabükspor

13 Temmuz 2011 Saat 17.00: Brondby(Danimarka)-Samsunspor

22 Temmuz 2011 Saat 18.00: Samsunspor-Hapoel Shemona (İsrail)

24 Temmuz 2011 Saat 18.00: Samsunspor-Germinal Beerschot (Belçika)

27 Temmuz 2011 Saat 18.00: Samsunspor-Ergotelis (Yunanistan)

Lusage

13 ü ile 22 si arasına 1-2 maç daha alsalar iyi olacak.

samuray

Alıntı yapılan: Ayberk - 03 Temmuz 2011, 12:30:42

Kaynak: Facebook  ;D    ya hayret bi şey bizim altyapı hocalırımız uyuyorlarmı böyle gençleri neden altyapıya kazandırmazlarki