2008/2009 Samsunspor'umuzun Transfer Başlığı !!

Başlatan MeL_55, 14 Mayıs 2008, 14:33:48

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Şenol nereli bilmem ama geçen sene Samsunda orduyu 2-0 yendiğimiz maçta bayağı bir çamur yaptı.Seyircidende oldukça tepki aldı.Disiplinsiz biri ama hakkını yemeyelim oldukçada yetenekli.
İlla Samsunlu birisini arıyorsanız şu an Sakaryasporda oynayan 55 numaralı Volkan var.Sağ bek.Yücel Hoca ile birlikte uzun bir süre Orduda oynadı bu sene Sakaryaspora gitti.İstasyonspordan yetişme.Samsun 19 Mayıs Lisesindende sınıf arkadaşımdır.Efendi ,karakterli ve Samsunsporludur.İstikrarlı bir oyuncudur.

baha55

evet bencede samsunsporluluk ruhu samsunlu topcuların temelini olusturdugu bir takımdan gecer..bende size samsunlu süper bi yetenek ismi vereyim arakadaslar....
bu sezon erciyesspor forması giyen uefada maccabi ve atletıco madrıt maclarında ilk 11 de cıkan ve 90 dk. top oynayan..23 yasındakı kamil şener...kayseridede 55 giyiyor...sağbek mevikiğğinde oynayan iki ayagınıda süper kullanan ofansif yönüde oldukca fazla olan fizik gücü süper bi yetenek...suan ankaragücüde ilgileniyo, ama yönetim elini cabuk tutar ve ilgilenirse büyük paralar vermeden alabilir..

veis

yok dostum kayseriden sonra samsuna gelmez kaldıki busene oyunuyla sadece ankaragücü degil çok takımın ilgisini çekdi bence biraz zor transfer.

**KaR6**

Alıntı yapılan: veis - 18 Mayıs 2008, 17:01:10
yok dostum kayseriden sonra samsuna gelmez kaldıki busene oyunuyla sadece ankaragücü degil çok takımın ilgisini çekdi bence biraz zor transfer.

ben de biliyorum o kamili, zannetmiyorum geleceğini..

ali ihsan

Bu transferler için önce yönetim lazım.Kaldı ki adam almadan önce elimizdekileri tutabilecekmiyiz o bile muamma.

baha55

valla kendisi benim kuzen olur...ilgilenen yönetim olursa neden gelmesin

US

gereksiz kimseyi almayalım.. elimizde varlıgını bilmedigimiz transfer bütcesiyle akıllı transferler yapmalıyız..

Sadece Samsunspor

AlıntıMARCİEL ŞOKTA

Brezilyalı futbolcunun tek umudu Turkcell Süper Ligi'nden bir takımla anlaşmak...

Sözleşmesi bittiği için Türk vatandaşı olup, Samsunspor'da kalmak isteyen Marciel'e büyük şok. Marciel Türk vatandaşı olsa bile Bank Asya 1. Ligi'nde en az üç yıl sonra aynayabieceği için çok üzgün

ÇALIŞMALARA BAŞLANMIŞTI
Samsunspor küme düştüğü sezon sözleşmesi devam ettiği için Kırmızı- Beyazlı kulüpte kalan ve anlaşması bu sezon sonu itibariyle biten Brezilyalı Futbolcu Marciel Back'e federasyondan kötü haber. Yaklaşık 1 ay önce Türk vatandaşı olmak için Kulüp Müdürü Bahadır Saraç ile birlikte İçişleri Bakanlığı'na başvuran Marciel, eşi ile birlikte Türk olacaktı.

BANK ASYA'DA OYNAYAMAYACAK
Brezilyalı futbolcunun Türk vatandaşı olsa bile Bank Asya 1. Ligi'nde 3 yıl sonra Türk statüsünde oynayabilyeceği belirtildi. Yani Marciel Türk atandaşı olsa dahi, Samsunspor forması giyemeyecek. Türkiye'yi ve Samsun'u çok seven Brezilyalı futbolcu, bu duruma çok üzülürken, Marciel ve ailesinin Türkiye'de kalma umudu Turkcell Süper Ligi'nden bir takımla anlaşmasına bağlandı.

Selçuk KAYA

Bu nasıl iş ya şimdi adam göz göre göre gidiyor. yabancı olsa olmuyor , türk olsa olmuyor illa süperlig takımı olacak yazıklar olsun tffye

samet kılıç gitti, celile kocaeli ve antalyadan teklifler var, sefa bjk yolunda, marciel mecbur gidiyor, zafer şakar ve ercüde gider çünkü kiralıklar hayırlı olsun  >:(

Nuri Asan

eskişehir gibi,medeniyetten yoksun 3.lig köy takımı dün süper lige çıktı.
arkasında maliye bakanımız var adam birde bu sabah çıkmış ronaldinyoyu alcaz diyip pişkin pişkin gülüyor.

EY SİYASETÇİ SAMSUNLULAR NEREDESİNİZ MİLLET AYA ÇIKIYOR BİZDE BAKIYORUZ.
OY TOPLAMAYA GELDİĞİNİZDE KIÇIMIZDAN AYRILMASSINIZ.

yazıklar olsun hepinize yazıklarrrrrrrrrrrrrrr

veis

EY SİYASETÇİ SAMSUNLULAR NEREDESİNİZ MİLLET AYA ÇIKIYOR BİZDE BAKIYORUZ.
OY TOPLAMAYA GELDİĞİNİZDE KIÇIMIZDAN AYRILMASSINIZ.

tek kelimeyle sözün özü bu olsa gerek.

yaman55

mariceli kimsede almaz süperligde brezilya 2.ligine gider herhalde

veis

evet süperligde oynama şansı çok zayıf ama kanunda degişiklik yapılma ihtimali varsa ancak yine bizde oynar veya menajerleri düşük bir ücretle kendisini devre arası falan bi takıma satar.çünkü artık menajerli sistemler aktif.

ali ihsan

Başka türlü kurtulamayacaktık ki.Yasa sağolsun.

veis

futbolculukdan önce gelir insanlık.hernekadar aman aman bir oyuncu olmasada yine herdaim görev adamı gibi bekleyen kazma teknik adamlara inat ses çıkarmayan bir kişilik olarak ben kalmasından ve türk olmasından yanayım..

bezgınbekır

Alıntı yapılan: veis - 19 Mayıs 2008, 20:15:44
futbolculukdan önce gelir insanlık.hernekadar aman aman bir oyuncu olmasada yine herdaim görev adamı gibi bekleyen kazma teknik adamlara inat ses çıkarmayan bir kişilik olarak ben kalmasından ve türk olmasından yanayım..

aynen katılıoyorum oda artık bi SAMSUNLU