Samsunspor'umuzun Isparta Kampı Sonlandı. Çalışmalar Samsun'da Devam Ediyor

Başlatan HaSaNCaN, 31 Temmuz 2008, 14:31:54

« önceki - sonraki »

AntZ

AlıntıEndişeye Gerek Yok

Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, sezon açılışı maçında oynadıkları Bafra Belediyespor maçında alınan mağlubiyetin ölçü olamayacağını belirterek, "Endişeye gerek yok" dedi

Önceki gün yapılan hazırlık maçında  futbol adına hiç bir varlık gösteremeyen Samsunpor, bu hafta sonunda başlayacak lig öncesinde olumsuz tablo ile hayal kırıklığı yarattı. Açılış maçında 3. Lig temsilcisi Bafra Belediyespor ile karşılaşan kırmızı-beyazlı takım, rakibine 3-2 mağlup oldu. Alınan bu sonucun fazla önemli olmadığını ifade eden Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ, sezon öncesinde alınan mağlubiyetin önem teşkil etmediğini, önemli olanın Kayseri Erciyesspor maçına galibiyetle başlamak olduğunu söyledi.

'Toparlanacağız'
Taraftarların endişeye kapılmasının yersiz olduğunun altını çizen Gümüşdağ,
"Takım kamptan yeni geldi, tabiki 'şimdi mazeret üretiyor' diyecekler, ancak gerçek bu. Bir yorgunluk var, yoğun bir kamp döneminin ardından yine çalışmalara başladık. Futbolcularım tam olarak dinlenemedi. Ligin başlamasına bir hafta gibi kısa bir süre kaldı. O zamana kadar toparlanacağımızı zannediyorum. Kimse endişeye kapılmasın. Kendimizi sıkıntıya sokacak bir durum yok. Ligler bir başlasın, müsabakalarımızı yapalım, şimdiden konuşmanın pek doğru olmayacağını düşünüyorum" diye konuştu.

http://www.bankasyabirincilig.com.tr/NewsDetail.aspx?NewsID=1114

Tufan

hoca yine edebiyat parcalamıs benim umudum yok ins beni utandırır

kaan

AlıntıCengiz uçuyor
Samsunspor´un gurbetçi kalecisi Cengiz Biçer, her geçen gün performansını yükseltiyor. Isparta kampında oynadığı hazırlık maçında da başarılı bir grafik sergileyen Cengiz, sabah kaleciler için yapılan özel antrenmanda adeta havalarda uçtu. Genç kaleci Cengiz´in bu performansı teknik heyeti son derece memnun etti.

Kaynak: www.habergazetesi.com.tr

Sadece Samsunspor

kaan

AlıntıTurgay idmana çıktı
Kırmızı-Beyazlıların Çaykur Rizespor´dan transfer ettiği Turgay Gölbaşı,dün akşam yapılan antrenmanına katıldı. Samsunspor forması giyeceği için mutlu olduğunu belirten Turgay, "Elimden gelenin en iyisini yapıp, takımıma katkı sağlamak istiyorum" diye konuştu. 

Muhteşem ikili

Samsunspor´un defanstaki hırçın ismi Hakan Koçarslan ve denenmek için idmanlara çıkan Ganalı Gaffaru´nun arasında su sızmıyor. Gaffaru ile çok iyi anlaştığını dile getiren Hakan, "Kendisi çok sempatik birisi. Onunla şakalaşmayı seviyorum" diye konuştu.

Beklentilere karşılık vereceğim

Arka adalesinde çekme bulunan ve bu yüzden Bafra Belediyespor ile oynanan sezon açılışı maçında dinlendirilen yeni transfer Veysel Aksu, sakatlığının tam olarak geçtiğini söyledi. Kayseri Erciyesspor karşısında takımdaki yerini alacağını belirten Veysel, Ligin ilk maçında taraftarlarımızın huzurunda iyi futbol oynayıp, beklentilere karşılık vermek istiyorum. Bunu başarmak için de var gücümle çalışıyorum" dedi.

Dersimiz Erciyes

Bank Asya Birinci Ligi´nin ilk haftasında Kayseri Erciyesspor ile karşılaşacak olan Samsunspor, hazırlıklarını yaptığı tek antrenmanla sürdürdü. Samsunspor, dün akşam yaptığı idmanla hazırlıklarını sürdürüyor. Bank Asya Birinci Ligi´nin ilk haftasında Kayseri Erciyesspor ile oynayacak olan Kırmızı-Beyazlılar, sezona iyi bir başlangıç yapmak için var güçleri ile çalışıyorlar. Sporcularının antrenmanlardaki hırslı görüntülerinden son derece memnun olduğunu belirten Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ, "Ligin birinci haftasında oynayacağımız rakibimiz gerçekten çok kaliteli futbolculardan kurulu bir ekip. Ancak ben sporcularıma güveniyorum. Ve kendi sahamızda oynayacağımız ilk maçta seyircimizin de desteği ile sezona iyi bir başlangıç yapacağımıza inanıyorum" dedi.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/kategorigoster.asp?kategori=Spor

berusa55

Alıntı
KRAL UMUT DOLU

Samsunspor'un Kral lakaplı futbolcusu Serkan Aykut, yeni sezon öncesi iddialı konuşarak, "Yeni ve iyi bir ekibiz. Taraftarımız sezon boyunca bizlerin yanında olursa, geçemeyeceğimiz engel yok" dedi

Kırmızı- Beyazlılar'da Serkan Aykut'un performansının her geçen gün iyiye gitmesi teknik ekibi ve yönetimi memnun ediyor. Antrenman maçlarında attığı birbirinden güzel gollerle dikkat çeken Kral, yeni sezon öncesi taraftardan destek istedi. Serkan Aykut, "çok iyi bir hazırlık kampı geçirdi. Hazırlık kampında hocamızın bize yaptığı yükseme sezon içinde kendini belli edecek. Taraftarımız her sezonki gibi kötü günümüzde de yanımızda olursa, geçemeyeceğimiz engel yok" dedi.

Kaynak: http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=11858