Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

adige73

13 Ağustos 2021, 18:36:14 #48720 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2021, 18:56:31 adige73 Sebep: Yeni bilgi
Alıntı yapılan: eprianu - 09 Ağustos 2021, 06:04:06TRT'den resmi açıklama gelmiş. Bu sezon da 1. Lig maçlarını TRT verecekmiş. Hayırlı olsun.

https://mobile.twitter.com/trtiletisim/status/1424436244210126853
Sanırım maçlarla ilgili anlaşma sağlanamadı çünkü yayın akışında görünmüyor ayrıca maçların oynanacağı saatte Rıdvan Dilmen in %100 futbol programı var o kadar para verip transfer ettikleri adamın programı yerine 1.lig maçı vereceklerini sanmıyorum
Düzeltme: şimdi altyazı geçti maçları yayinlayacaklarmis

KocumVolkan

Az önce Trt haberle duyuru yaptı bu yıl bizde ve digiturkte diye.. Gençler maçına yetişecek mi yayın bilmiyorum!

Stoper

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 13 Ağustos 2021, 18:46:03Az önce Trt haberle duyuru yaptı bu yıl bizde ve digiturkte diye.. Gençler maçına yetişecek mi yayın bilmiyorum!

TRTspor canlı veriyor şuan.

isa55

Ahh ertuğrul hoca ahhh
Gecen yıl biz ve A.Demir favoriydi, lig inanılmaz kolaydı. Olmadı maalesef.
Bu sene en az 8 takım favori. Çık çıkabilirsen.

eprianu

Akşamdan beri spor programlarında yorumcular Mustafa Denizli ve Altay'ı konuşuyor. Yok şöyle oynamışlar böyle isteklilermiş falan. Altay geçen sene Mustafa Denizli ile anlaştığı zaman benim de içinde yer aldığım büyük çoğunluk Altay'ın artık ligi bitirdiğini söylemişti. Hepimiz yanıldık.

Benim anlatmak istediğim konu farklı. Altay gidiyor, eski futbolcusu olan Mustafa Denizli'yi alıyor, hem Süper Lig'e çıkıyor hem de Süper Lig'e çok iyi bir başlangıç yapıyor. Biz de eski oyuncumuz hatta eski hocamızı takımın başına getirdik. Biz neler yaşadık? Yani tek tek saymak istemiyorum ama sadece Gökhan Alsan olayı bile başlı başına travma bizim için.

Bizim suçumuz, günahımız, hatamız ne? Neden diğer camialarda işe yarayan çözümler bizde yaramıyor acaba? Şöyle geçmişe dönün, bakın. Hiçbir takımın yaşamadığı sıkıntı ve saçmalıklarla boğuştuk. Bi Umar olayı bile kaç camianın başına gelmiştir acaba? Diğer takımlar için doğru olan hamleler nedense bizde işe yaramıyor. Kâğıt üzerinde Ertuğrul Sağlam o kadar doğru hamleydi ki herkes bu olayı konuşuyordu. Ancak geçen sene ne yaşadık o zaman biz? Neydi günahımız da o kadar saçmalıkla uğraştık?

Aynı konu transfer politikası için de geçerli. Yani bu ligde orta kalitede bir kadron olsa dahi ileri uca alacağın 3 kaliteli yabancı özellikle de zenci ile ligi domine edebilirsin. Ama biz hala farklı sularda yüzüyoruz. Yetmiyor bir de fazla yabancı aldığımız için bazılarını kiralık gönderme derdine düşüyoruz. Bizdeki bu tuhaflığın sebebi ne acaba?

Bu sene transfer gelişmelerini hiç takip etmedim. Geçen seneki Plumain ve Gyasi gibi transferler beni fena derecede bu işlerden soğuttu. Taraftarlarımızın neredeyse tamamı Origil'i alın diye kendini paraladı. Adam bugün şov yapmış sahada. Yine aynı konuya geliyoruz işte. Ne günah işledik ki herkesin bas bas bağırdığı adamı alamıyoruz?

Bizde bir tuhaflık var ama anlamadım gitti. Sanki "Daha ne saçmalık görebiliriz ki acaba" deneyi yapıyoruz. Hazırlık maçlarını çok takip edemedim. Herhangi bir gözleme dayalı söylemiyorum ama bu sene için de rahatlıkla şampiyon oluruz diyemiyorum. Hücum hattı çok içime sinmiyor. İnşallah yanılırım, inşallah bu sene işler yolunda gider. Gerçekten artık sabır falan kalmadı. Su gibi para harca, rezil ol. Akıl alır gibi değil.

diocid

Alıntı yapılan: eprianu - 15 Ağustos 2021, 02:44:12Akşamdan beri spor programlarında yorumcular Mustafa Denizli ve Altay'ı konuşuyor. Yok şöyle oynamışlar böyle isteklilermiş falan. Altay geçen sene Mustafa Denizli ile anlaştığı zaman benim de içinde yer aldığım büyük çoğunluk Altay'ın artık ligi bitirdiğini söylemişti. Hepimiz yanıldık.

Benim anlatmak istediğim konu farklı. Altay gidiyor, eski futbolcusu olan Mustafa Denizli'yi alıyor, hem Süper Lig'e çıkıyor hem de Süper Lig'e çok iyi bir başlangıç yapıyor. Biz de eski oyuncumuz hatta eski hocamızı takımın başına getirdik. Biz neler yaşadık? Yani tek tek saymak istemiyorum ama sadece Gökhan Alsan olayı bile başlı başına travma bizim için.

Bizim suçumuz, günahımız, hatamız ne? Neden diğer camialarda işe yarayan çözümler bizde yaramıyor acaba? Şöyle geçmişe dönün, bakın. Hiçbir takımın yaşamadığı sıkıntı ve saçmalıklarla boğuştuk. Bi Umar olayı bile kaç camianın başına gelmiştir acaba? Diğer takımlar için doğru olan hamleler nedense bizde işe yaramıyor. Kâğıt üzerinde Ertuğrul Sağlam o kadar doğru hamleydi ki herkes bu olayı konuşuyordu. Ancak geçen sene ne yaşadık o zaman biz? Neydi günahımız da o kadar saçmalıkla uğraştık?

Aynı konu transfer politikası için de geçerli. Yani bu ligde orta kalitede bir kadron olsa dahi ileri uca alacağın 3 kaliteli yabancı özellikle de zenci ile ligi domine edebilirsin. Ama biz hala farklı sularda yüzüyoruz. Yetmiyor bir de fazla yabancı aldığımız için bazılarını kiralık gönderme derdine düşüyoruz. Bizdeki bu tuhaflığın sebebi ne acaba?

Bu sene transfer gelişmelerini hiç takip etmedim. Geçen seneki Plumain ve Gyasi gibi transferler beni fena derecede bu işlerden soğuttu. Taraftarlarımızın neredeyse tamamı Origil'i alın diye kendini paraladı. Adam bugün şov yapmış sahada. Yine aynı konuya geliyoruz işte. Ne günah işledik ki herkesin bas bas bağırdığı adamı alamıyoruz?

Bizde bir tuhaflık var ama anlamadım gitti. Sanki "Daha ne saçmalık görebiliriz ki acaba" deneyi yapıyoruz. Hazırlık maçlarını çok takip edemedim. Herhangi bir gözleme dayalı söylemiyorum ama bu sene için de rahatlıkla şampiyon oluruz diyemiyorum. Hücum hattı çok içime sinmiyor. İnşallah yanılırım, inşallah bu sene işler yolunda gider. Gerçekten artık sabır falan kalmadı. Su gibi para harca, rezil ol. Akıl alır gibi değil.

Çünkü başkanımız fazla para vermekten
kaçınıyor, ticaret mantığı ile düşünüyor

Lusage

Geçen sezon yapılan hataların bedelini bu sezon kurulan takımın ödemesinden korkarım.. Maşallah taraftarımız patlamaya hazır bomba gibi. Daha sahada doğru düzgün görmediğimiz herkesi gömdü. Ligde hata yapanın vay haline.

elexir

Menemenin siyahileri çok iyi insan özeniyor bizde de çinari bar 🙁

adige73

Kocaeli bir sürü siyahi almış hızlı oynuyorlar ama top teknikleri yok sürekli top kaybı yapıyorlar bu hâliyle Kocaeli tam bir fiyasko

jean

Yinede daha ilk mac belli olmaz yine en buyuk favorilerden biri gecen senede manisa fk karsisinda hezimete ugramisti sonrasinda ust lige cikti

5trawberry

2.doz 14 gün saçmalığı yüzünden bilet alamıyoruz.
Yazıklar olsun.

maço

Alıntı yapılan: 5trawberry - 17 Ağustos 2021, 15:11:532.doz 14 gün saçmalığı yüzünden bilet alamıyoruz.
Yazıklar olsun.

2 gün öncesinden pcr testi yaptırıp girilemiyor mu ?

_SoN_

Bu sefer çok uğraştırdı sistem ama ne yapıp edip biletlerimizi aldık,bizim haricimizde passoligi olmayanlarada aldık, başvuru yapınca hemen bilet alınabiliyor, ama bu hes uygulaması ile direk bağlantılı çalışıyor sistem ve o uygulamanın her telefonda olması ve izinlerinin açık olması lazım, bu izinleri bile kapattığında bileti alamıyorsun. Sonunda alabildik .

celebi

Alıntı yapılan: maço - 17 Ağustos 2021, 15:57:382 gün öncesinden pcr testi yaptırıp girilemiyor mu ?
maalesef girilemiyor

AhmetDenizci

Futbolcularımızın 2021-22 sezonunda giyeceği formaların numaraları belli oldu. Buna göre futbolcularımız şu forma numaralarıyla sahada yer alacaklar;

1 - Nurullah Aslan
2 - Ali Ülgen
3 - Hüseyin Öztürk
4 - Yunus Emre Çift
5 - Ercan Yazıcı
6 - Barış Başdaş
7 - Brahim Darri
8 - Cihan Kahraman
9 - Antonio Manuel Fernandes Mendes (Tomane)
10 - Vukan Savicevic
11 - Gökhan Karadeniz
15 - Recep Burak Yılmaz
16 - Furkan Fehmi Güneş
17 - Mehmet Akyüz
21 - Kevin Boli
22 - Alaaddin Okumuş
23 - Yasin Öztekin
25 - Eraldo Çinari
26 - Alp Tutar
27 - İsmael Diomande
28 - Soner Gönül