TFF 1.LİG 2022-2023 22.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 1 Erzurumspor FK

Başlatan mehmet yılmaz, 26 Ocak 2023, 17:12:42

« önceki - sonraki »

jean

Insaallah bu firsati tepmeyiz daha farkli hava olur lider olursak

Sadece Samsunspor

1. Kategoride bilet devretmek isteyen varsa ben alirim

cembaba

Şehir olarak havaya girdiğimizi hissediyorum. Geçen haftaki galibiyet, Hüseyin Hoca'ya olan güven, takımın istekli ve arzulu görüntüsü, özellikle ileri uçtaki oyuncularımızın form yakalamış olması, üst üste gelen yenilmemezlik serisi bizi bayağı havaya soktu. Rakipte işler kötü durumda. Puan silme cezaları var. Ayrıca Estrala ve Göktuğ cezalı. Takımımız taraftarımızın müthiş desteği ile kazanacağı ve lider olacağımız bir karşılaşma bekliyorum. Allah yardımcımız olsun.

Sol Açık

Alıntı yapılan: brigand - 30 Ocak 2023, 08:28:56Malatya - Eyüp maçından gelen sonuçla beraber galip geldiğimiz takdirde averajla liderliği alacağız. 2015/2016 sezonunun 11.haftasından bu yana 1.ligde ilk kez lider olma fırsatımız var.

Bu yazdığına inanamadım ve kontrol ettim. 2020-21'de hiç 8.sıranın altına inmemişiz, 10 hafta 2., 13 hafta 3.olmuşuz ama hiç lider olamamışız!

Gerçekten de en son liderliğimiz (küçük bir düzeltmeyle) 2015-16 sezonunun 12.haftasında, Ümit Özat teknik direktörken olmuş. 13.hafta içeride Giresun'a kaybedip liderliği vermişiz ve sonra da tepetaklak gidip ligi 9.bitirmişiz.

Pek de mükemmel olmayan bir kadro ile biraz da şaşırtıcı şekilde geriden gelip liderliği almak üzereyiz. Çok zor kaybeden bir takımız ve oldukça güvenli bir oyun oynuyoruz. Elbette bugünkü maç da zor olacaktır, ancak kesinlikle kazanacağımızı düşünüyorum.

29 Kasım 2015'te bıraktığımız koltuğa kimler yerleşmedi ki geçen yıllarda...
Ama geri dönüş vaktimiz geldi! Tam 7 yıl 2 ay sonra...

mehmet yılmaz

Tribünümüzün büyük desteğiyle, bu maçı da alıp liderliğe yükseliriz.
Bir kere lider olduktan sonra da kolay kolay bırakmayız o koltuğu evelallah...

GurbetciFanatik

Çok mu gerginiz bana mi öyle geliyor.
Top yapamiyoruz

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

ALLAH'tan hemen karsilik verdik yoksa daha cok gerilirdik.

Sadece Samsunspor

La eren her mac bize o.c oldugunu gostermek zorundamisin. Anladik oylesin biliyoruz kanita gerek yok

Sadece Samsunspor

Lan adam topa dokunmuyor elleri fofana nin ayaginda nasil penalti yok

binikalamadım

sarı kart yanlış karar oldu...adam orada nasıl ayakta kalsın ki...koşu yoluna kaleci yatmış...

Sadece Samsunspor

binikalamadım

hakem kontrolü kaybetti...Allah'tan devre arası oldu şansımıza.

Sadece Samsunspor

Var hakemi penaltida cagiriyon golde niye cagirmiyon capsiz herifler

55.hakan

Bu golü nasıl iptal edersin ne var burada. Penaltı'da da eliyle dokunuyor dengesini bozuyor daha ne yapacak.