TFF 1.LİG 2022-2023 13.HAFTA | Tuzlaspor 1 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 10 Kasım 2022, 09:21:04

« önceki - sonraki »

brigand

13.11.2022 - Pazar
Saat: 13.30

Sancaktepe 15 Temmuz Stadı

Pendik, Göztepe ve Adanaspor galibiyetleri ile birlikte moralli ve özgüvenli şekilde gidiyoruz İstanbul'a. Bu maçtan sonra bay arasına giriyoruz 14 gün.
Maç özelinde ekstra taktik veya kadro tercihi konuşmayacağım. Rakibin bizde ki yeri ve daha önceki yaptıkları belli. Kazanacağız.

KocumVolkan

3 galibiyetimizin de bu maçla anlam kazanacağını düşünüyorum.

Lauran'ın geçen maçta harcadığı gibi cömertce pozisyon harcamazsak kazanırız. İnşallah bay haftasına 3 puanla gireriz.

jean

Insaallah aliriz sonra bay gececegiz cok guzel olacak bir galibiyet

_SoN_

Güzel bir hava yakaladı takımımız, inşallah bunu devam ettiririz, yenileceğimizi sanmıyorum.

Sadece Samsunspor

Şu tuzla dan benim gibi herkes nefret ediyordur. Ligin yüz karası takımı. Umarım deplasmanda kazanırız bunu çok istiyorum.

Sadece Samsunspor

Simdi takimin instagram hesabindan otelden cikis goruntuleri paylasildi. Davul zurna esligin olurum Turkiyem calmislar :D gulmekten öldüm yaa sanki askere ugurluyoruz komple takimi :D

Sadece Samsunspor

Yedek kulubumuz cok cok zayif. Ahmet ve harris haric hepsi genclerimiz. Genclerin oynamasini her zaman desteklerim ancak oyuna girdiginde etki edecek 2 3 adam daha lazim bu takima. Novikovas ve boldrin kadro disi kaldigi icin kadro azaldi

Sol Açık

Hakem ilk 5 dakikada ne kadar dengeci (ya da diğer ifadeyle korkak) olduğunu gösterdi. Umarım büyük sorun yaşamayız...

eprianu

Maçın oynandığı stadyumu da rakibi de sevmiyorum. Yanlış hatırlıyor olabilirim ama şu sahadan 1 maç dışında galip çıktığımızı da hatırlamıyorum. O da penaltı golü ile zar zor yendiğimiz Sancaktepe maçı.

İnşallah kazanırız. Hatta güzel bir futbolla kazanırız İnşallah.

s_uzunkaya

Tuzla tam bir ******.. Bomboş stada oğlumla dört döndük giremedik. Vipe gittik en son vip cakacak dolu mümkün değil dediler. Geldik mecbur eve. Stad Vıb bomboşşş... Millet dışarda telef vaziyette. Görseniz kadını çocuğu acımıyorlar hiç mümkün değil almıyorlar. Adamın birinin yakasında polis kimliği vardı. Asla dedi arkadan bir ses almadılar onu bile. Kesin talimat almış orospu çocukları maça kimseyi almayın diye. Yüzde 25 bilet satışına izin verilmiş!! Ne hakla nasıl!!!??? KAHBEE EVLATLARIIII....

Sol Açık

Eveeet, hızlı bir gol bulmazsak, artık 50 dakika yerden kalkmayan bir takım izleyebiliriz!

55.hakan

Laura ya yapılan hareket fauldu tecrübesiz hakemleri bize verip yediriyorlar bizi.

Lusage

Yediğimiz golde duruşumuz dönüşümüz pozisyon almamız facia. Yunus Emre'nin son adam olarak öne çıkması gerekirken geriye dönüp refakat etmesi aptallık. Son olarak ise Laura'ya yapılan hamle faul. VAR'dan dönmesi gerekirken dönmemesi rezillik..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

s_uzunkaya

13 Kasım 2022, 14:27:36 #14 Son düzenlenme: 13 Kasım 2022, 14:31:20 s_uzunkaya
Bu yavvş aak evlatlarına yenilirsek yazıklar olsun takıma. Adamlar katıksız orr osspuu ço cuuuğuuuu... Sinir katsayım hat safhada.. Bomboş stada sokmadı taraftarı ibbnelerrr.. O başkana da yazıklar olsunnn... Biz büyüükfilan değiliz olmada olamayız arkadaşş. Şu olay tabzonsporun başına gelse ülkeyi ayağa kaldırırlar biz burda bile oralı olamıyoruz. Hala yatarlar kalkmalar derdinde grub!!!!!