Cihan Kahraman

Başlatan _SoN_, 27 Temmuz 2021, 11:31:09

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Bu takimin oyuncusu degil siradan bi takimda 2 ligde oynar

eprianu

Alıntı yapılan: eprianu - 06 Aralık 2021, 12:45:34İyidir kötüdür tartışılır. Ama 2 sezondur hiçbir varlık gösteremeyen Gökhan Karadeniz'e gösterilen müsamaha ve verilen fırsat kendisine tanınmadıkça Cihan'ı harcamamak taraftarıyım. Malum bizden gidince ah vah ediyoruz sonra. Bakınız Serdar Gürler.

Kendisine yeteri kadar şans verdik. Olmuyor, zorlamanın anlamı yok.

55.hakan

Son haftalardaki performansıyla ilk 11 i hakediyor bence.

eprianu

Adam Samsunspor kariyerinin en iyi futbolunu oynadı. Asisti enfesti. İnşallah böyle devam eder, şaşırttı beni :)

ercan0655

Gerçekten son dönemde beni şaşırtan oyunculardan oldu, ilk defa oyuna girmesi ile fark yarattı.

Stoper

Yetenekli, klas çocuk.
Top kullanma becerisi yüksek.

brigand

Cihan'ın topla ilişkisi, oyun görüşü iyi seviyede ancak fiziksel olarak çok geride kalmış bir oyuncu.
Bu seviyede bile zorlanıyorken bir üst lig için yeterli olması imkansız. Ya güçlenecek ya da bu seviyelerde gezinecek.

Sol Açık

Dünkü maçta kendi yarı alanımızda kapılan topu, hiç düzeltmeden aniden yüzünü rakip kaleye dönüp hızla ilerleyip, attığı nefis ara pası...

Burada birden fazla klas hareketi kombine şekilde yaptı. Gerçekten çok iyiydi.

Bu sezon 1 gol ve 5 asist ile oynuyor. Sanırım takımın en çok asist yapan oyuncusu konumunda ve bunu 602 dakika sahada kalarak gerçekleştirdi. Son maçlarda hep iyi, ama özellikle tekniği ile çok öne çıkıyor.

Nereden nereye... Biraz daha üzerine koyarsa, Süper Ligde de kadronun önemli bir parçası olabileceğini düşünüyorum...   

Stoper

Koşu mesafesini yukarı çekerse pekala süper ligde oynar. Recep Niyaz, Emre Kılınç oynadı ligde, Cihan'da bunu başarır.

Ligler sona erdikten sonra, iki haftalık tatil yapıp, birseysel idmanlara başlasın.

55.hakan

Yeni bir Hakan Arslan mı doğuyor..

_Jack Daniels_

Oğuz Gürbulak'a benzetiyorum stilini. Süper ligde alternatif olur gibi formunu devam ettirirse.

Elyesa

bence cok iyi oynuyor ilk 11 oyuncusu degil ama girdimi oyuna belli ediyor kendini..tangoueye verdigi ara pasi mukemmeldi

mehmet yılmaz

Samsunspor'umuzdaki ikinci sezonunu geçiren oyunculardan birisi de Cihan Kahraman'dı. 24 yaşındaki gurbetçi oyuncu, bu sezon kırmızı beyazlı forma ile 20 lig, 1 de kupa maçına çıktı. Bu maçlarda ligde 1 gol ve 5 gol pası katkısı sağlayan Cihan Kahraman, Eroğlu'nun rotasyon ve kulübe desteği oyuncularından birisi oldu ve başarılı bir performans sergiledi.

Ayayorgi Tekfuru

Bu sene çok katkı vereceğini düşünüyorum.

cembaba

Cihan bence çok potansiyelli bir oyuncu. Süper Lig'de çok daha rahat oynayacaktır. Mücadele düzeyi biraz daha azalacağı için boşluklar da bulacaktır. Mert Hakan alamayız belki ama Mert Hakan kazanabiliriz. Gerçekten yeteneğine çok inanıyorum. İnşallah bizi yanıltmaz.