Son İletiler

Sayfa1 2 3 4 ... 10
1
Maçlarımız / Ynt: TFF 1.LİG 2022-2023 16.HA...
Son İleti Gönderen eprianu - 29 Kasım 2022, 13:10:02
2. Lig'e düştüğümüz seneden itibaren sevmiyorum kendilerini. Atabildiğimiz kadar atmalıyız.
2
Son İleti Gönderen jean - 29 Kasım 2022, 10:10:42
Insaallah kayip yasamayiz bu ve siradaki macta cok onemli
3
Son İleti Gönderen _SoN_ - 29 Kasım 2022, 08:22:07
Kesinlikle fire vermememiz gereken bir maç, böyle maçlarda erken gol çok önemlidir.
4
Maçlarımız / TFF 1.LİG 2022-2023 16.HAFTA |...
Son İleti Gönderen brigand - 29 Kasım 2022, 06:30:18
03.12.2022 - Cumartesi
Saat: 16.00

Oynadığı 7 deplasman maçından da puan alamayan, ligin son sırasındaki Denizlispor'u ağırlıyoruz.
Öncelikle hocanın artık şu son maç Soner'in yerine bir alternatif bulması şart bence, bekliyorum bakalım.

Kazanacağımıza inanıyorum, tempoyu düşürmeden gitmemiz gerekiyor devre sonuna kadar. Keçiören'de kaçan galibiyete yanarken burada da bir sürpriz yaşamamız lazım.
Gerekli konsantrasyonla tempolu başlayıp maçı ilk bölümde koparmamız gerekiyor.
5
Maçlarımız / Ynt: TFF 1.LİG 2022-2023 15.HA...
Son İleti Gönderen adige73 - 28 Kasım 2022, 19:59:37
Soner sanırım bu hafta kart cezalısı bakalım yerine kim oynayacak
6
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Soner Gönül
Son İleti Gönderen muzaffer4 - 28 Kasım 2022, 14:30:57
10 kişi oynuyoruz geçen sene bu kadar kötü değildi. Eline forma şansı geçti ancak bu kadar kötü kullanılabilir. Mücahit bir an önce iyileşse sol kanadı kullanabilsek.
7
Son İleti Gönderen eprianu - 28 Kasım 2022, 13:08:42
Benim gibi yapın: Top Soner'in ayağına gelince pozisyondan bütün ümidinizi kesin. En azından sinirlenmezsiniz 🙂
8
Son İleti Gönderen _SoN_ - 28 Kasım 2022, 12:07:50
İlk yarıdaki oyunla kazanabilirdik ama bence sonuç yine de bizim için kötü değil, kendi sahamızda oynayacağımız maçlarda kesinlikle fire vermememiz lazım, Soner için yapılan eleştiriler sonuna kadar haklı, bunu hocanın görmemesi mümkün değil, oraya bu kadar verimsiz birini kesecek adam bile bulamıyor olması gerçekten düşündürücü, belki alttan gelecek gençlerin kaldıramayacağını düşünmesini anlayabilirim ama takım içinden birini o tarafa monte edememesi anlaşılır gibi değil, bir tane faydası yok Soner'in bize.
9
Son İleti Gönderen brigand - 28 Kasım 2022, 08:12:13
Bizimkilerin seni keseceği falan yok kendin bir güzellik yap çıkma şu 3 hafta sahaya. Cidden çok az oyuncuya bu kadar sabırsız kaldım bugüne kadar. Sana taakatim hiç kalmadı.
10
Son İleti Gönderen brigand - 28 Kasım 2022, 07:58:27
İlk devrede maçı koparacakken cömertçe harcayıp ikinci devre için rakibe hem moral hem fırsat tanımış olduk. İkinci devre her ne kadar oyunu Keçiören domine etmiş olsa da fırsatlar yakaladık. Maçı kazandıracak pozisyonlara biz de girdik. Çok kötü bir sonuç mu elbette değil ancak şu staddan artık galibiyet ile ayrılmayı istiyorduk hepimiz.

Tribünde bize ayrılan bölümü doldurup, bir de sayı olarak 400'leri geçince iyi bir sinerji ve görüntü oluştu. Tribünün içinde ayrışma, kendini ön plana çıkarma olmayınca, herkes birbirine olumlu ve saygılı davranınca ortaya çıkan sonuç hep güzel oluyor. Bu arada nasıl ki tribünün takımı itmesi bekleniyorsa bazı anlarda da takımın tribünü itmesi lazım. İkinci devreki saha içi görüntümüz tribünede yansıdı haliyle.

Şimdi gelelim Soner'e. Olumlu hareketi olmayan, tek bir pası bile aksiyonun içinde doğru kullanamayan, bir tane bile isabetli ortası olmayan, rakibi karşılama konusunda sıfır, rakip kanatlarını refakatla cezasahası içine kadar sokan ve bunu haftalardır yapan birine bu sabır niye? Bizim sabrımız kalmadı bu şahsa. Hadi diyelim A takım kadrosundan birini devşiremiyoruz, yahu altyapıda bir tane bile sol ayaklı oyuncumuz yok mu? En azında şu 3 hafta idare etsin. Zaten sol kanattan bir kere bile olumlu aksiyonumuz yok, olmayacak da. Tembihleyin çıkmasın oynatacağımız arkadaş da olsun bitsin. Nefret ettirdiniz adamdan. Şu 14 günlük arada belki bir alternatif çalışır hoca diyordum ama yine yok yine yok. Yani Soner sakatlansa yada ceza alsa mesela napıcaz biz eksik mi çıkacağız sahaya. Ali'yi değiştiriyorsun da bu adam ne yapıyor haftalardır sahada. Ben böylesine kötü bir bek görmedim, göremem de heralde bundan sonra.
Sayfa1 2 3 4 ... 10