En İyi Lig

Başlatan cany, 21 Mayıs 2009, 10:49:17

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 21 Mayıs 2009, 12:50:34
Premier ligi bende seviyordum ama arkadasın dedigi gibi yaratıcılık fazla olmadıgı kanaatindeyim. Birde chelsea barcelona macını ızledıkten sonra premier lig den midem bulandı .
chelsea barcelona maçında ne varki chelsea kedi fareyle oynar gibi oynadı barca ile mideni bulandıran chelsea'nin adam gibi oynamasımı :)

**KaR6**

chelsea mi barca ile oynadı? nou camp taki maçta da mı öyleydi??

kuzey55

önce bankasya sonra premier lig...

Ollivanders

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 21 Mayıs 2009, 23:48:49
chelsea barcelona maçında ne varki chelsea kedi fareyle oynar gibi oynadı barca ile mideni bulandıran chelsea'nin adam gibi oynamasımı :)

chelsea adam gibi oyun mu oynadı yapma kardes biz oynayınca doldur bosalt onlar oynayınca kedi fare oyunu yapmayın goz var nizam var ya

cany

Alıntı yapılan: kuzey55 - 22 Mayıs 2009, 22:44:52
önce bankasya sonra premier lig...

Bank Asya mı...?   :-\

Recep

Alıntı yapılan: cany - 23 Mayıs 2009, 01:03:45
Bank Asya mı...?   :-\
evet bank asya neden bu kadar şaşırdınki biz neredeysek benim için de en iyi lig orası
eğerki ingilterde ligini beğenceksem oradan bir takım tutar sürekli orayı takip ederdim

SamsunluReis

cany

23 Mayıs 2009, 12:47:05 #22 Son düzenlenme: 23 Mayıs 2009, 12:48:55 cany
Alıntı yapılan: recep55 - 23 Mayıs 2009, 09:08:49
evet bank asya neden bu kadar şaşırdınki biz neredeysek benim için de en iyi lig orası
eğerki ingilterde ligini beğenceksem oradan bir takım tutar sürekli orayı takip ederdim

ne bilim, iyi futbol var mı sence Bank Asya'da...Samsunspor'la ne ilgisi var bunun?...Samsunspor nerdeyse biz de ordayız tabiki ama ligi de beğenicez, çok kaliteli diyecez diye bi şey yok bence

Ertuğrul Sağlam

Tartımasız ::::Premier League

İngilizleri'de hiç sevmem ama İsrailden bile iğrenç bir halk......

esedullah

tartışmasız LA LİGA

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

En iyi lig samsun sporumuzun oldugu ligdir.ki bu amator de olsa farketmez.edebiyat yapmıyorum.milletin oynadigi ligden bize ne

Pergani 55

premier lig açık ara önde dogal olarak

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Ts nin olmadigi liglerin hepsi de iyidir.

emre