Başımız Sağolsun; HarbiSamsunsporlu'yu Kaybettik!

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Mart 2010, 14:36:47

« önceki - sonraki »

AntZ

Allah kardeşimizin mekanını cennet eylesin. Ailesinin, yakınlarının ve hepimizin başı sağolsun.

celebi

kardeşim benim ya :'( ALLAHIM SEN MEKANINI CENNET EYLE

radikal-fma

oturduğu yerden samsunspor için çırpınan bir yürek kulübüne duyarsız bir şehir halkına ibret olsun. mekanın cennet olsun kardeşim allahın rahmeti üzerine olsun. dua ilee

16 SS 1965

Banada Az Önce Facebooktan Mesaj Geldide Öyle Gördüm Ve Şok Oldum Yani Ortalama Her Gün Konuşurduk Kendisiyle  Allah Rahmet Eylesin  Ailesine Sabır Diliyorum

oguz55

çok üzüldüm gerçekten bi ara muhabbetimizde olmuştu allah yakınlarına sabır versin mekanı cennet olur inşallah  :'(

usare

Allah rahmet eylesin. Ailesine sabır sevenlerine başsağlığı diliyorum.

fanatik55

SametYılmaz55

Allah rahmet eylesin rabbim mekanını cennet eylesin

radikal-fma

yönetimle bağlantısı olan birisi rica etse yarın takım maça siyah forma ile çıksa ellerinde taziye mesajı ileee... süleyman kardeşim ömrünce samsunsporu düşündü birazda kulüp onu düşünse

seckin55

Şok oldum resmen.kendisiyle 3 sene kadar oncesine kadar tanışıyorduk.bilgisayar programcısı olduğumdan benden samsunspor için bir site yapmamı istemıştı.hatta adını bile kendisi belirlemişti.belki hatırlayanlar vardır."samsunsporaskina.com" çok mutlu olmuştu.çok güzel fikirleri vardı.elimden geldigince istediklerini yapmıştım.hatta klube gidip yonetıcıye bile fikirlerini anlatmıştım.Çok üzdün beni Sülayman.Allah rahmet eğlesin büyük Samsunsporlu.Mekanın cennet olsun.

SmSnLee

Böyle Samsunsporlularu kaybetmek gerçekten üzüntü verici.
Mekanı cennet olsun.

mehmet yılmaz

Az evvel babası Ali ağabey ile görüştüm. Terme'deki köylerine defnetmişler. Yarın öğleden sonra köye gitmeyi düşünüyoruz. Salı günü Samsun'a dönecekmiş aile.

KareAs55

14 Mart 2010, 21:03:52 #73 Son düzenlenme: 26 Aralık 2011, 14:33:04 KareAs55
Gönderdiği mesajları okurken çok duygulandım   :(

55Bafra55

Allah Rahmet etsin,mekanı cennet olsun İnşallah..
El-Fatiha.