2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

Ayberk

Alıntı yapılan: _samsunspor_ - 13 Ocak 2021, 03:04:08Bakalım haftaya pazarki Altay maçında forvet ve kanatlarda kimler olacak
Guido, Burak, Nadir

Raqua55

Sene basinda gyasi ve plumain tranferlerine verilen bos paralar Simdi belimizi bukuyor.Hayirlisi ile forvet transferini bitirebilseydik.

Shane_Falco

SSKLA

en geç ama ennn geç pazar yapmazsak transferi yapmayalım yazın yaparız nasıl olsa ptt için yeniden.

Raqua55

Mirkan aydinin adi geciyor galiba dalga geciyorlar. Lan o zaman niye bahattinle atabeyi tutmadiniz??

diocid

Yatırım için iki stoper daha alıp transferi kapatırız yine, transfer komitesinden daha iyi bilecek değiliz dimi.. ;)  ;)

evolution55

başkan transfer konusunda yine yerel gazetelere laf söylemiş. tamam biz de yerel basından haz etmiyoruz ama bu adamların da işi bu, haber geliyor ki yazıyorlar, doğru yanlış bilemem. ama başkanın açıklamasına göre doğru haber yapmışlar ki, yerel gazetelerin haberleri yüzünden fiyatlar artıyor diyor. bu insanların da okunmaları lazım ki para kazansınlar.

bu sektör bu şekilde. az önce haberlerde gördüm, real madrid mbappe'yi transfer edebilmek adına 5-6 futbolcusunu satıp 150 milyon euro gelir elde etmeyi hedefliyormuş. diyelim ki bu futbolcuların hepsini sattı ama gelir 100 miyon euro oldu. başkanları dönüp de gazetelere televizyonlara sizin yaptığınız haber yüzünden 50 milyon euro zarar ettik der mi :)

_SoN_

İşin garibi ne biliyormusunuz, takım kötü oynayınca, gol yollarında sıkıntı çekince sosyal medya üzerinden takımı eleştiren şakşakçılar, şimdi de, forvet konusunun çözülmemesini eleştirenlere karşı, başkanın tepkilerini, aynı şakşakçılık ve yalakalıkla alkışlıyor, "başkana sahip çıkıyorlar"

İlk iki hafta tomaneden ve ileri kanatlardan randuman alamaz puan kaybedersek, aynı şakşakçılar, bu sefer Ertuğrul İstifa derlerse şaşırmayın.

Biz habüre merkez orta sahaya ve defansa stok yapalım ilerde bozdurur zengin oluruz.

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: evolution55 - 14 Ocak 2021, 11:16:18başkan transfer konusunda yine yerel gazetelere laf söylemiş. tamam biz de yerel basından haz etmiyoruz ama bu adamların da işi bu, haber geliyor ki yazıyorlar, doğru yanlış bilemem. ama başkanın açıklamasına göre doğru haber yapmışlar ki, yerel gazetelerin haberleri yüzünden fiyatlar artıyor diyor. bu insanların da okunmaları lazım ki para kazansınlar.

bu sektör bu şekilde. az önce haberlerde gördüm, real madrid mbappe'yi transfer edebilmek adına 5-6 futbolcusunu satıp 150 milyon euro gelir elde etmeyi hedefliyormuş. diyelim ki bu futbolcuların hepsini sattı ama gelir 100 miyon euro oldu. başkanları dönüp de gazetelere televizyonlara sizin yaptığınız haber yüzünden 50 milyon euro zarar ettik der mi :)

Benim anlamadığım bu kadar titizlikle yürütülen transfer çalışmaları nasıl basına sızıyor da transfere balta vuruluyor.

evolution55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 14 Ocak 2021, 11:51:22İşin garibi ne biliyormusunuz, takım kötü oynayınca, gol yollarında sıkıntı çekince sosyal medya üzerinden takımı eleştiren şakşakçılar, şimdi de, forvet konusunun çözülmemesini eleştirenlere karşı, başkanın tepkilerini, aynı şakşakçılık ve yalakalıkla alkışlıyor, "başkana sahip çıkıyorlar"

İlk iki hafta tomaneden ve ileri kanatlardan randuman alamaz puan kaybedersek, aynı şakşakçılar, bu sefer Ertuğrul İstifa derlerse şaşırmayın.

Biz habüre merkez orta sahaya ve defansa stok yapalım ilerde bozdurur zengin oluruz.

ben tomanenin en az 1 ay daha oynamayacağını düşünüyorum

Ayberk

Yalan da olsa transfer dedikodusu var mı? Hangi yalan haber? Ben mi bir şeyleri kaçırıyorum yoksa?

ata55

Saviçeviç dışında tüm yabancıları Yüksel Yıldırım aldı.
Kendi yediği kazığın hesabını yerel medyadan ve Samsunspor taraftarından çıkarmaya çalışıyor.

SSKLA

Elhamdüllillah transferde yine BAŞI çekiyoruz. Bugün de takımımızın forveti yok çok şükür.

Sadece Samsunspor

Forvet gelse bile ertugrul hoca yeni gelen adami direk oynatmaz en az 2 3 hafta sonra 11 cikar

isa55

Başkan şu kolay ligde bizi özlenen süper lige çıkaracak 2-3 oyucu için birkaç milyonu hesap edip çok görüyor. Süper lige çıktığımızda (inşaallah) takımın komple yenileneceğini ve en dandik topcunun bile milyon eurolar isteyeceğini varsayarsak işimizin gerçekten zor olduğunu düşünüyorum. Çıktığımız gibi ineriz. 
Ayrıca transferde yine geç kalıyoruz.
Sonumuz hayrola.