FM 2013

Başlatan cembaba, 06 Kasım 2012, 22:32:09

« önceki - sonraki »

5trawberry

Vergi borcumuz 10.75 milyon Tl. Hayırlı olsun :) 2019'a kadar taksitlendirilmiş :)

Atakumlu

oyun cd siz oynanıyor mu ?? orjinal cd alsak 2 farklı pc ye yuklesek bu pc lerden ayrı ayrı oynayabilir miyiz ??

5trawberry

emin olmamakla birlikte şöyle cevap vereyim birden çok pc ye yükleme yapılıyor ama, online olarak sadece birinde oynayabiliyorsun

öyle okumuştum.

olcay

crackfix mi ne lazımmış galiba.torrentten indirip oynayabilen var mı??

ibrakadabra55

Orjinalini aldım rahatım :). Crack felan bekliyemem artık hazır türkçede çıkardılar adamların emeklerinin karşılığını vermemiz lazım.

Sadece Samsunspor

beyler ilk oyuna başlarkenki kadronun ekran görüntüsünü koyarmısınız

5trawberry

Erdem,Şenol,Uğur,Canberk falan yedek kadroda.

Lusage

Alıntı yapılan: 5trawberry - 29 Kasım 2012, 20:25:17
Erdem,Şenol,Uğur,Canberk falan yedek kadroda.

Normal değil mi :) Erdem bekleneni karşılamıyor. Elimden gelse daha da düşüreceğim. Şenol zaten bu lig için ortalamanın altında bir oyuncu. Uğur'da kısmen öyle. Bir tek Canberk daha iyi olabilir o da Ocak'ta ki güncellemede düzelecek. Ocak'a kadar da Burak'ın keyfini sürelim. Adana'lı arkadaş sakatlığı eklememiş. Yeni güncellemede sakat başlayacak. 

cembaba

Abi bu sefer sağlam olmuş yalnız oyun. Bir crack çıkmadı gitti :)

Lusage

Oyunun Türkçe olması en önemli artısı ama kısmen hatalar da var. Türkçe dil desteği de 2014 ile birlikte oturur. Maç motoru da kötü şu anda. Crack ise Skidrow çıkartırsa çıkartır yoksa bayağı bi beklersiniz gibi.

buonanotte

10 dakika oynadım bende daha sonra hata verdi.Alışmısız internetten indirmeye evlat acısı gibi koyar orjinaline verdiğimiz para. :)Ama bu sefer cidden de oyun harika olmuş.Özellikle türkçe dil seçeneğiyle birlikte oyun fena olmuş.Beklemedeyiz....

lucarelli

cracklerde oluşan crush dump hatası orijnallerde de oluyormuş. Forumlarda öyle yazıyor. Ekran kartı güncellemelerini felan yapın diyorlar.

babasamsunlu

ttnetten 12 ay taksitle ayda 6 lira olacak şekilde 72 liraya orjinali indirdim..
daha sonra ttnet faturam geldi 72 lira indirim yazıyor..
şuan şoktayım :)
oyun bedavaya geldi ben anlamadım..

https://efatura.ttnet.com.tr/ttnetefatura/faturaGoster.do?ftoken=FFjlHRhX0ql3jU34HuGLpLPtsMtDQU45%2524%2524%2524%2524wBvocFN%2524%2524%2524%2524UQfvfX5oYTnzjpCO2ZYZRLf/y/UGJBGh6oYJLc9oXmZCXwOWcW3nGKAivn25b7D1pU=

ayrıca oyunun orjinalinde bir iki ufak tefek problem dışında net bir problem yok.
maç motoru biraz kötü olmuş sadece..

cembaba

Bu oyunu kurduk. Ama oyundan atıyor. Orjinalini kurduğumuz halde? Neden acaba?

06 onur 55

şu fm 2013 nasıl olacak ya orjinal aldık samsunsporu aldık 5 dk bir atıyor