TFF 1.LİG 2020-2021 8. HAFTA | Adana Demirspor 1 - 1 SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan ali ihsan, 26 Ekim 2020, 14:25:57

« önceki - sonraki »

binikalamadım

6 puanlık maç daha ne diyeyim...

SON MAÇIN BENDE UYANDIRDIKLARI

1.hücum pres oynamak bize iyi geliyor gibi.
2.Nurullah öz güven zehirlenmesinde dinlendirilmeli.
3.kadro birikimimize göre 3 - 4 - 3 oynasak daha iyi olacak galiba.
4.kaleciye geri pas hastalığından kurtulmak zorundayız.

YaşarDoğu

27 Ekim 2020, 18:28:19 #16 Son düzenlenme: 27 Ekim 2020, 18:39:55 YaşarDoğu Sebep: ekleme
 9-YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü'nün 24.10.2020 tarihinde oynanan YILPORT SAMSUNSPOR-ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ TFF 1. Lig müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve Süper Lig ve TFF 1. Lig Yayın Talimatı'nın 9/4 maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü futbolcusu KEREM CAN AKYÜZ'ün aynı müsabakadaki "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 27.10.2020 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü futbolcusu CANER ARICI'nın aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketleri" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 6/9 ve 7/11 maddeleri uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine,

YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü futbolcusu BURAK ÇALIK'ın aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketleri" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 6/9 ve 7/11 maddeleri uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Futbol Disiplin Talimatı 46. maddesi ;
MADDE 46 - TALİMATLARA AYKIRI HAREKET
(1) Futbol ile ilgili mevzuat hükümlerini, TFF düzenlemelerini, futbol oyun kurallarını
ihlal eden kişi veya kulüpler, bu hususta ayrı ceza hükmü bulunmadığı takdirde bu talimatta
belirlenen disiplin cezaları ile cezalandırılır.

(2) TFF tarafından düzenlenen liglere ya da kupalara katılmayan kulüpler aksine bir
düzenleme bulunmadığı sürece bir alt lige düşürme cezası ile cezalandırılır.

TFF 1. Lig Yayın Talimatı'nın 9/4 maddesi  ;

MADDE 9 - BASIN TOPLANTILARI
(4) Basın toplantıları sırasında kullanılacak röportaj panolarında lig isim sponsorunun ismini
de içeren lig kompozit logosu bulunmalıdır. Röportaj panolarında kompozit logoya ayrılacak
alanlar ile kulüplerin tasarrufuna bırakılmış alanların konum ve ölçekleri EK-3'te belirtilen
şekilde olacaktır.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 27 Ekim 2020, 18:28:199-YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü'nün 24.10.2020 tarihinde oynanan YILPORT SAMSUNSPOR-ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ TFF 1. Lig müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve Süper Lig ve TFF 1. Lig Yayın Talimatı'nın 9/4 maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü futbolcusu KEREM CAN AKYÜZ'ün aynı müsabakadaki "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 27.10.2020 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü futbolcusu CANER ARICI'nın aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketleri" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 6/9 ve 7/11 maddeleri uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine,

YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü futbolcusu BURAK ÇALIK'ın aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketleri" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 6/9 ve 7/11 maddeleri uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Futbol Disiplin Talimatı 46. maddesi ;
MADDE 46 - TALİMATLARA AYKIRI HAREKET
(1) Futbol ile ilgili mevzuat hükümlerini, TFF düzenlemelerini, futbol oyun kurallarını
ihlal eden kişi veya kulüpler, bu hususta ayrı ceza hükmü bulunmadığı takdirde bu talimatta
belirlenen disiplin cezaları ile cezalandırılır.

(2) TFF tarafından düzenlenen liglere ya da kupalara katılmayan kulüpler aksine bir
düzenleme bulunmadığı sürece bir alt lige düşürme cezası ile cezalandırılır.

TFF 1. Lig Yayın Talimatı'nın 9/4 maddesi  ;

MADDE 9 - BASIN TOPLANTILARI
(4) Basın toplantıları sırasında kullanılacak röportaj panolarında lig isim sponsorunun ismini
de içeren lig kompozit logosu bulunmalıdır. Röportaj panolarında kompozit logoya ayrılacak
alanlar ile kulüplerin tasarrufuna bırakılmış alanların konum ve ölçekleri EK-3'te belirtilen
şekilde olacaktır.

sanki adam öldürdük.

evolution55

KocumVolkan

Ceza alırlar mı? Benim gibi bu işlerden anlamayanlara açıklar mısınız? 1-2 Maç oynatmama gibi bir ceza olur mu?

evolution55

tedbirsiz olunca oynamasına engel yok ama tedbirli olunca oynamasına engel oluyor sanırım. ama muhtemelen perşembe günü açıklanır kararlar. kırmızı kart olmadığı için kerem can hakaret küfür vs etti mi gözlemci raporuna bakıyorlar sanırım.

Ekrem

Gollü beraberlik olabileceğini düşünüyorum. Galibiyet mükemmel olur. İnşallah galip gelip şampiyonluk havasına gireceğiz

Nuri Asan

Caner bir pozisyonda ilk yarıda küfür etti. TV'den ağzını okudum, ama Nadir'e etmişti. :)

Sadece Samsunspor

Maci Huseyin Gocek yonetecekmis. Isimiz 2 kat daha da zorlasti. Insallah birilerinin esareti altina girip mac yonetmez.

55.hakan

Oğuz bu maçın yıldızı olacak öyle hissediyorum. Sağda Gyasi solda Burak ortada Nadir arkalarında Kubilay oynamalı. Orta saha Oğuz, Saviçeviç olarak başlayacaktır hoca. Ferhat ortada başlayıp Gyasi sonuca göre girebilir.

Nuri Asan

Hüseyin Göçek gibi mafya hakem bozuntuları hala bu ülkede maç alabiliyor ve hala daha benim aklım almıyor, boşa maça çıkmaya gerek yok. takım taaa Adanalara kadar gitmesin.

Geçen hafta uydurma disipline vermeler, bu hafta  Hüseyin Göçük denilen yavşak atanıyor maça.

evolution55

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 27 Ekim 2020, 20:43:59Ceza alırlar mı? Benim gibi bu işlerden anlamayanlara açıklar mısınız? 1-2 Maç oynatmama gibi bir ceza olur mu?

Sadece kerem cana para cezası çıkmış

binikalamadım

Samsunspor ne zaman havaya girse hüseyin göcek görevlendiriliyor...tesadüf mü bu...

Sadece Samsunspor

Böyle maçların sezonun ilk devresinde deplasmanda olması çok iyi. Evet hakem bize ters ince ince değil kalın kalın da doğrayabilir. Allahtan taraftar yok. Yoksa gaza gelirdi hakem.

mehmet yılmaz

Zor bir maç olacağı kesin. Ben bu maçta en çok hocaya güveniyorum. Dersine iyi çalışacaktır. Futbol hayatı boyunca bu tür maçları çok fazla oynamış birisi. Kafasındaki önceliğin beraberlik olduğunu düşünüyorum. Gönlümüzden geçen ise elbette galibiyet...