Marius Mouandilmadji

Başlatan Stoper, 08 Temmuz 2023, 09:49:29

« önceki - sonraki »

Stoper

Kulübümüz en son RFC Seraing forması giyen Çad'lı forvet oyuncusu Marius Mouandilmadji ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Doğum tarihi: 22 Ocak 1998
Uyruk: Çad
Boy: 1,90 m
Mevki: Santrafor

Lusage

Yanlış hatırlamıyorsam geçen sezonda girişimimiz olmuş ancak anlaşamamıştık. Umarım başarılı olur.

adige73

Bundan hiç umudum yok istatistikleri çok kötü yedek bir golcü olabilir belki

Sadece Samsunspor

Sivas kayseri antep gibi takimlarda boyle oyuncular getirdi ve cogu verim aldi bizde neden olmasin

_Jack Daniels_

Çift santrafor oynarsak üzerine binecek yük nispeten azalacağından etkili olabilir fakat direkt as oynar mı emin değilim.

Sadece Samsunspor

Gecen hazirlik macinda 1 gol atmisti. Bugun eyuple hazirlik macinda 2 gol atti. Insallah yeni sezonda da adindan soz ettirir.

Lusage

Fofana ve Laura'nın aldıkları süreden fazlasını hak ediyor. Gelişime açık potansiyelli bir oyuncu.

Raqua55

Alıntı yapılan: Lusage - 27 Ağustos 2023, 23:11:33Fofana ve Laura'nın aldıkları süreden fazlasını hak ediyor. Gelişime açık potansiyelli bir oyuncu.

Attığı gol bizi yanıltmasın.Boş bu adam. Çat'tan kaç futbolcu çıkmış ki bu bizi kurtarsın.

Lusage

Alıntı yapılan: Raqua55 - 27 Ağustos 2023, 23:34:12Attığı gol bizi yanıltmasın.Boş bu adam. Çat'tan kaç futbolcu çıkmış ki bu bizi kurtarsın.

Dünyanın en ücra köşesinden de futbolcu çıkabilir. Yeter ki gol kaçırdıktan sonra dişlerini veya umursamaz yüzünü göstermesin. Ve evet. Bomboş adam Laura ve Fofana'dan daha faydalı. En azından hava topu alabiliyor.

55.hakan

İyiydi ve ben beğeniyorum gol attığı için değil hava toplarında iyi, uzun toplarda ayağında top tutabiliyor son vuruşları iyi. Geride uzun vadeli pres yapabiliyor. 90 dk oynamalı.

Sadece Samsunspor

4 4 2 oynatip Dimata nin yanina marius yakisir. Dimata savasci toplari indiriyor servis yapar marius da atar.

55.hakan

Adam Kayseri maçında gol attı genel olarak iyi oynuyordu ne oldu da kızağa çekildi anlamadım. Dimatta dan kat kat iyi bence.

tyyaman

Savunma oyuncusunun üç adım önünde koşuyor, doğal olarak kimse pas vermeyince de hayıflanıyor. Kötü oyuncu değil direkt aptal. Hayatında hiç mi duymadın ofsayt diye bir şeyi.

Lusage

Ölün mü, öldürün mü?
Beceriksiz..

Sadece Samsunspor

25 yasin gelmissin. 3 metre ilerde durarak pas vermesini bekliyorsun arkadaslarinin. Bi bak defans cizgisi nerde adamlar nerde duruyor. Penaltiyi da kacirip iyice sivadin. Ama hoca onu kazanmaya mi calisiyor anlamadim surekli oynatiyor. Neyseki donen topda golu bulduk. Mactan sonra uzulmek istemiyorsan daha fazla calisacaksin extra calisacaksin.