TFF 1.LİG 2020-2021 24. HAFTA | Keçiörengücü 1 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Şubat 2021, 22:20:36

« önceki - sonraki »

Lusage

Alıntı yapılan: Lusage - 27 Şubat 2021, 13:32:53Keçiören'de ortasahanın kalbi Süleyman sakat. Barış ve Cem'e dikkat etmek ve Keçiören'in 12. adamı Metin'i oyuna sokturmamak gerek. Sağ'da da ilk maçta Soner'i sürklase eden Caner ile başlamakta iyi olur.

1 puana gidersek sıkıntı çekebileceğimiz bir maç. Ama hoca 3 puan için takımı hazırlarsa ben yine rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Soner'i yerle yeksan eden Caner varken Erkam'la başlarsan, elinde Mücahid varken Keremcan ile devam edersen, her deplasmana 1 puan yazarsan, böyle canımız ağzımızda maç izler aldığımız 1 puana bile sevinemeyiz hocam..

Raqua55

eprianu

Evet, herkesin dile getirdiği gibi 1 puanı hak etmedik. Ancak rakip de kazanmayı hak etmedi. Keçiörengücü, Kastamonu, Sancaktepe, Ümraniye, Giresun gibi takımların oynadığı futbol anlayışı Türk futbolunun kangren haline gelmiş sorunlarından biri. 90 dakika defans yap, oyunu sıkıştır, fırsat bulursan at. Yani maça beraberliğe çık, fırsat bulursan kazan. Bu ligin lideri olan Giresun, düşme potasındaki Ankaraspor'a karşı 45 dakika tam saha defans yaptı. Türk futbolu niye her geçen gün daha berbat bir hale geliyor zannediyorsunuz? Şu maçı Samsunsporlu olmayan biri izler mi? Koca maçta toplasan 5 tane adam gibi atak yok ya. Gerçekten yazık.

Bu tip maçları kazanmanın tek yolu var: Oyunun başında golü atıp maçı bitirmek. Yoksa böyle sıkıntıya giriyor işte. Yemin ediyorum geçen sene oynadığımız maçlar geldi gözümün önüne.

Takım ile ilgili eleştirileri zaten diğer arkadaşlar yapmış. Aynı şeyleri yazmanın lüzumu yok. Kalan maçlarda puan kaybının en yüksek olduğu maçtan 1 puan aldık. Önümüze bakıp yola devam etmeliyiz. Keçiörengücü kadar bizi zorlayacak başka bir rakip yok çünkü.

ask55

_SoN_

Böyle rezil futbol olmaz,nurullah ve hoca dahil tamamen kötü günündeydi takım.

Raqua55

Alıntı yapılan: ask55 - 28 Şubat 2021, 15:44:14Bu 3 oldu.
Altay, Ümraniye, Keçiören

Gecen seneden kalan +1 sari karti var. Kurali bilmiyorum eger o kart gecerliyse haftaya cezali.

ugurozkan

Alıntı yapılan: eprianu - 28 Şubat 2021, 15:42:47Evet, herkesin dile getirdiği gibi 1 puanı hak etmedik. Ancak rakip de kazanmayı hak etmedi. Keçiörengücü, Kastamonu, Sancaktepe, Ümraniye, Giresun gibi takımların oynadığı futbol anlayışı Türk futbolunun kangren haline gelmiş sorunlarından biri. 90 dakika defans yap, oyunu sıkıştır, fırsat bulursan at. Yani maça beraberliğe çık, fırsat bulursan kazan. Bu ligin lideri olan Giresun, düşme potasındaki Ankaraspor'a karşı 45 dakika tam saha defans yaptı. Türk futbolu niye her geçen gün daha berbat bir hale geliyor zannediyorsunuz?

Ertuğrul Sağlam'ın da o takım hocalarından çok farkı yok. Hatta o futbol anlayışının en iyi uygulayıcılarındandır.

fanatik samsunsporlu

İstanbulspor maçı gibi önde baskıyla başlamamız gereken bir maçtı. Hem kaleci Metin'e oyun kurdurmamak adına hem de ilk golü bulmak adına.Saviçeviçe kızıyoruz ama bu maçta aradık.Orta sahamız kötüydü. Dje dje eskisi gibi değil.Bekler zaten bildiğimiz gibi rezil.Ertuğrul hocanın Eskişehir maçındaki bekleri bozması tuhaf.
İli hafta sonraki Altınordu maçından çekiniyorum çok formdalar. Bu maçı geçersek düze çıkarız.

55__Gurbet__55

En geç şimdi Istanbulspor maçının Manisa maçıyla aynı olmadığını anlamışızdır, yoksa bu psikolojik rahatlıkla daha çok puan kaybederiz.

Keçiörengücü önde iyi pres yapıp hücum oyuncularımızı oyundan düşürerek stratejik olarak çok iyi oynadı. Biz ise çok hareketsiz ve üretken olamadık ve bu sezon yediğimiz gollerin 95% da olduğu gibi onlar atmadı biz yedik. Takım savunmamız iyi ama haddiden fazla bireysel hata yapıyoruz. Yine kendi hatamızdan dolayı yediğimiz gölün verdiği moral bozukluğu var yoksa bu oyunla Keçiörengücü deplasmanından 1 puanla dönmek kötü değil.

Önümüzde çok önemli 4 maç daha var. Bu maçlardan alacağımız 3 galibiyet önümüzü iyice açar.

ask55

Alıntı yapılan: ask55 - 26 Şubat 2021, 18:58:18Ben puan kaybı beklıyorum.
Zor deplasman.3 puan ıcın cok ıyı oynamak ya da buldugunu atmak lazım.
Deplasman performansımızı da dusununce cok umutlu degılım.

Deplasmanlarda daha iyi top oynadığımızı hatırlamıyorum.
Ligin en kötü takımı Eskişehiri bile zar zor 1-0 yenmiştik.
Böyle olacağı belliydi.
Bu puan kaybının telafisi ADS maçından alınacak 3 puan olur.

kaan

Ben el olarak gördüm pozisyonu. Penaltı güme gitti. 

İyi değildik evet ama çok kötü de değildik. Bireysel bir hatadan gol yedik. Rakip çok hızlı kontraya çıkıyor risk alamadık. Oyun kilitlendikçe kilitlendi.

Bu fikstürde bazı maçlara 1 puan yazmak zorundayız. Karşıdaki takım gerçekten tehlikeli bir takım.

Sabırla Adana-Altınordu-İstanbulspor'un yarıştan kopmasını bekleyeceğiz.

Bu takım bu sene bu ligten çıkacak.

ask55

Alıntı yapılan: Raqua55 - 28 Şubat 2021, 15:47:14Gecen seneden kalan +1 sari karti var. Kurali bilmiyorum eger o kart gecerliyse haftaya cezali.
Yok sene başında siliniyor sarı kartlar.

jean

Stoper

Kötü futbol 1 puan, son dakika tesellisi oldu.
Uzun uzun yazmaya heves de kalmadı.

Raqua55

Bazen yaşadığımız puan kayıpları bize + olarak geri dönebiliyor.Bursaspor yenilgisinden sonra takım işi ciddiye almıştı ve bu beraberlikde işimizin bitmediğini gösterdi.Malesef Her maçı kazanma gibi bir durumumuz yok çok ekstra bir durum olmadığı sürece'de mümkün olmayacak.Bugünkü Oynadığımız futbola karşılık aldığımız 1 puan şahane oldu.Ama Takım deplasmanlar'da sos veriyor.istanbul ve Keçiören maçında istediğimiz seviyede değildik topu rakibe verip bekliyoruz.Deplasman oyunumuzu geliştirmek zorundayız.Özellikle Lider Oyuncumuz Yasinin bu noktada devreye girip ben burdayım demeli .Bence son 2 deplasmanda oyuna pek ağırlığını koyamadı.En olumlu taraf Takımın ölü hali bile 1 puan aldı.Paniklemeden Adana maçına konsantre olmamız gerekiyor.Kazanırsak Adanademirin fişini çekeriz.Tehlikeli bir takım en önemlisi kaybedicek birşeyleri yok Kazanmak için Saldıracaklardır.Artık beklerde sürekli rotasyon yapmak takımın dengesini bozuyor.Caner ve Mücahit artık oynamalı.Erkam uzun süre stoper mevkisinde oynayarak bek özelliklerini kaybetmiş Keremcan zaten allaha emanet.