Abdulkadir Özgen

Başlatan King1965, 04 Ocak 2013, 16:20:48

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Silivri kupa maçında bile 87'de oyuna almışlar.
Senin kıymetini orada bilmiyorlar Hacı, gel bu tarafa..
Tabii para bulmamız lazım, sıkıntı  :hnk:

cembaba

04 Aralık 2013, 22:35:53 #346 Son düzenlenme: 04 Aralık 2013, 22:39:04 CemBaba
Tam ben yazacaktım abi. Bugün izlerken adama küfür eder gibi 86 dakika Utaka'yı oynattı. Zaten maç bitince Abdülkadir hemen soyunma odasına kaçtı. Burada mutsuz olduğu çok belli.

yirmiuc

En cok gol atan takimlardan biriyiz. Madem para yok bariz sıkıntılı bolgeler varken Abdulkadir transferi biraz luks kacar.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Ayberk

Bence abdülkadir'e ciddi anlamda ihtiyaç var. gol atıyoruz da nasıl atıyoruz biraz da bunu düşünmek lazım

Berat Dere

Devre arası Orhan taşdeleni geri alsak super olur, Şaban sol bekte foss. Fatih Kılıçkayada sezon başındakı Formundan düşüşe geçti.

Dartagnan

Ama abdulkadir de tank yani mübarek :(

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

##kdc##

Ama bizim ekighomuz var ne gerek var Abdulkadir'e  :(

cembaba

Sana ne olmuş be reyis :(

ChucKeR

resimdeki abdulu turgaya benzettim   :o

SametYılmaz55

ateşli hastalık geçirdikten sonra insanların yüzü şişer,değişik bir hal alır ya aynı onun gibi olmuş :( çökmüş resmen reis :'(

cembaba

Resmen yürüdü Ankaraspor karşısında. Kilo da almış gibi sanki. Bizdeki gibi olmayacak sanırım Apo.

FaTiH_HaN

kedi ciğer mevzusu gibi yorumlanabilir ama ben transferden önce de gelmesinin çok gerekli olmadığını savunuyordum, Forvet hattımız kötü değil adil ve ekigho (çok gol kaçırmasına rağmen) hedefe ulaşmamız için yeterli özelliklere sahipler, keza musa sinan ve umar da skora katkı yapıyor. Bizim için elzem olan forvetleri gole götürecek tipte kanat oyuncuları.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: CemBaba - 12 Ocak 2014, 22:38:40
Resmen yürüdü Ankaraspor karşısında. Kilo da almış gibi sanki. Bizdeki gibi olmayacak sanırım Apo.

inşallah olmaz.adam rakip oldu bize

King1965

Manisaspor formasıyla ilk golünü Urfaya yolladı

sadece55

Olsaydı daha bir güçlü olurduk be...