TFF 1.LİG 2020-2021 14. HAFTA | Bursaspor 3-0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 09 Aralık 2020, 13:00:07

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 1. Lig | Bursaspor - SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 12.12.2021 - Cumartesi
Saat: 19.00
Yayın: TRT Spor - Bein Sports

Menemen'i yenseydik belki 1 puan yazabilirdik şu maça ancak 3 puan dışında kabul edilebilecek bir şey yok.
Bursaspor zor durumda, saygıyı hak eden tecrübesiz bir kadrosu var. Kolay gol atıp, kolay gol yiyen bir takım. Kazanmamız lazım.

Nuri Asan

Gol atan kazanır. Bursasporun durumuna bakmadan, bizi ilgilendirmeden yenip geçmeliyiz de golü kim atacak asıl mesele bu.

eprianu

Bizim açımızdan zor maç. Bursaspor'un genç ve hızlı hücumu, bizim hantal savunmamızı çok zorlar. Galibiyet için çok fazla ümitli değilim. Tek umudum Ertuğrul Sağlam'ın bu tarz maçlarda iyi bir performans sergilemesi.

jean

mehmet yılmaz

Bursaspor ilginç bir takım. Gol atmakta ve yemekte hayli cömertler. Biz iyi savunma yapabiliyoruz. Eğer iyi savunabilirsek, bir şekilde gol atabiliriz. Menemen maçının telafisi olabilmesi için mutlaka kazanmamamız gereken bir maç. Son beraberlik canımızı sıktı ama yolculuk devam ediyor, Bursa'dan üç puan çıkarmak zorundayız.

emre

Enteresan bir performans grafiğimiz var. Bazen bu iş olacak birkac takviye ile derken bazen bu takımın tamamının değişmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu maçı almamız için de iyi oynadığımız maçlardaki gibi en iyi performansımızı göstermemiz gerekli bence. Lakin sanki iyi performanslarımızı da iyi durumda olan takımlara karşı gösteriyoruz. Bu sebeple ümitsiz olduğum maç.

_SoN_

Takım Mustafa Erkanat'ın covid sebebi ile vefatının şokunu bir günde nasıl üstünden atacak, bu durumda kim ne kadar maçı düşünebilir ki ? Çok farklı bambaşka bir ruh hali ile maça çıkacaktır takım, bu maç her skor mübah.

mehmet yılmaz

Umarım bizim gamsızlarda ters etki oluşturur bu durum ve rahmetli Mustafa Erkanat için çıkıp oynar ve kazanırlar.

https://www.youtube.com/watch?v=OUVizlN7UL4

5trawberry

Alıntı yapılan: _SoN_ - 10 Aralık 2020, 15:35:31Takım Mustafa Erkanat'ın covid sebebi ile vefatının şokunu bir günde nasıl üstünden atacak, bu durumda kim ne kadar maçı düşünebilir ki ? Çok farklı bambaşka bir ruh hali ile maça çıkacaktır takım, bu maç her skor mübah.
Bu takımda onu düşünecek ruh olsaydı, önce başkanın ve rahmetli gibi bu takıma emek harcayıp mesai ayıranlarin emeklerinin karşılığını verirdi.
Umurlarinda olmaz ruhsuzlar çünkü.

Sol Açık

Bursa'yı ve genç oyuncularını takdir ediyorum. Özer Hurmacı da bu genç ekipte önemli işler yapıyor.

Ama ben bu rakibe karşı çok net bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Ekrem

Erken bir gol bulabilirsek açarız kilidi. Yoksa iş zor

Stoper

Sadece Samsunspor

Cogu kisi bursadan cekiniyor ama ben cogu macini izledim ilk defada rahatim aliriz 3 puan

brigand

Bursa, sağ bek haricinde defansif hat olarak ligin en zayıfları arasında. Bu nedenle oldukça tempolu oynuyorlar ve maç boyu bunu sürdürüyorlar. Yediğinden fazlasını atınca puan alabileceğini bilen takım hüviyetindeler. Defansif hatları ne kadar zayıfsa ofansif olarak bir o kadar tehlikeliler. Formda ve moralli genç oyuncuları ile sürekli arıyorlar. Genel olarak bakınca ilk golü bulmanız gereken bir takım olduğu net görülüyor.

Bizim tarafta ise istediğimiz, arzuladığımız oyun kalitesinden gitgide uzaklaşıyoruz maalesef. Son maçta olağanın dışında pozisyona girmemiz belki iyi bir gelişme olarak görülebilir ancak oyun sisteminin olmaması ve pozisyonları gole çevirme oranımız oyuncu kalitemizi belli ediyor aslında. Oyuna ve skora direkt katkı sağlayan oyuncu sayımız çok kısıtlı kaldı.

Erkanat'ın acı kaybının gölgesinde moralsiz çıkacağımız maçta karşımızda oldukça enerjik ve çok moralli bir takımla karşılacağız.

Maç sonuna kadar tempolu ve gollü bir mücadele bekliyorum. Açıkçası hiçbir sonuç beni şaşırtmayacak.

isa55

Bugün Samsunsporumuz neyi isterse onu alır. Kazanmak istersek kazanırız.
Fakat deplasmanda 1 puan iyidir mantığıyla hareket ettiğimizden berabere biter.