NEREDELER? (ROLİGAN ,N GONGE , CANİKLİ , TUZLALI, SEJOE, SAMSUNKOPAT, BENGÜLÜ )

Başlatan misafir, 03 Nisan 2008, 23:18:11

« önceki - sonraki »

ozkan17

Alıntı yapılan: 55 EFE 55 - 09 Nisan 2008, 13:35:58
ÖSKAN17 bu adamlara takılma adını etme.ve tekrar başa dönmeyelim.eğer grup istanbul üyesi isen bu şahıslar hakkında yorum yapma.saygılar.
grubumuz hakkında kafasına gore atıp tutan adamlar camur at izi kalsın yontemıyle lafı koyup pıyasadan kayboldular..sımdıde adamlar yoklar ama laf uzerımızde kalıyo..gercı bızlerı bılen bılıyo..neyse artık

veis

ama biz cenkturgutu kartal maçına bekliyoruz inşallah gelicekdir enazından konuşarak anlaşılabilir sorunlar diye düşünüyorum.

Nuri Asan

Sevgili arkadaşlar supporter'de uzun zamandır yok ortalarda,1-2 aydır mesajda atmamış galiba varmıdır gören eden :-\

south_london

gyuksel55

Alıntı yapılan: samsunkopat - 04 Nisan 2008, 00:19:31
ngonge'nin taziye mesajını okumuştuk diye hatırlıyorum. kendisi yine pardüseli laflarla acımızı ve acısını tarif etmişti. fakat bundan sonra yine suskunluğuna kaldığı yerden devam etti doğrudur.

bendeniz de çok zamandır siteye yazı eklemedim doğrudur. belki haklı belki haksız birçok nedeni var bu durumun. umarım bundan sonrasında daha sık katkı sağlayacağım. teoman abimin hatırası ve mirası olan bu mekanı her daim güzel kılmak adına bi zatihi elimden geleni yapmaya çalışacağım.

not: askerliğe 14 mart cuma günü itibari ile noktayı koydum, ve samsuna döndüm. hatta bir de halı saha maçı yaptık samsunsporlu dostlarla. fakat şu an istanbuldayım yeniden. cumartesi gecesi de iş kurmak için G.Afrikaya geçiyorum. dualarınızı bekliyorum. Selam ile...

samsunkopat la 2005 yılında istanbulda tanışmıştım. askerliğimin bittiği gün ligin son haftasında beşiktaş maçına denk gelmişti. orda istanbulda oturan samsunsporlu arkadaşlarla tanışmıştık.
samsunkopat inşallah güney afrikada başarılı olursun

SaMsUnSpOr 55