Hakkı Tomaç, istişare etme istifa et!

Başlatan Kodalak, 11 Mayıs 2009, 14:05:07

« önceki - sonraki »

yaman55

ramcQ_55

Alıntıöncelikli olan mevcut kadro ile yeni sezonda devam etmektir. Alt yapıyı da göz önüne alacağız. Önceki yönetim futbolcular ile sözleşmeleri uzun süreli tutmuştu. Bu da bizi fazla sıkıntıya sokmayacaktır kanaatindeyim. Fakat tabiki maddi sıkıntılar olduğu sürece ne yönetim nede hoca futbolcular üzerinde etki oluşturamıyor. Ercüment Coşkundere Samsun'un evladıdır. Yeni sezon için kendisi ile de görüşerek, oturup genel bir değerlendirme yapacağız " 

hakkı tomacın cok büyük projeleri var en büyük projeside takımı 3. lige düşürmek söylediklerine bakılırsa bırakmayıda hiç düşünmüyor sanırım
fuat göktaş giderken kulübün borcu 25.5 milyon tl cıvarındaydı gecen haftalarda hakkı tomacın bi toplantısında 28 milyon tl den fazla borc var demişdi
demekki bu takımın pardon  (hakkı tomacın) aylık gideri 1.5 milyona yakınsa vay halimize

jean

hakki tomac iyi ugrasti yine umarim bir baskan adayi gelirde adam gibi yeni sezona hazirlaniriz

Recep

Alıntı yapılan: jean - 11 Mayıs 2009, 18:33:34
hakki tomac iyi ugrasti yine umarim bir baskan adayi gelirde adam gibi yeni sezona hazirlaniriz
evet iyi uğraştı takımı küme düşürmek için daha önce yaptığı gibi
ya neden sülük gibi yapışıyorsunuz bırakın gidin  >:( >:(

jean

para yok pul yok iyi kotu idare etti ercument hocayida mactan sonra tebrik ettim takimi biz biraktik diyor sahipsizi dedi emegi gecen herkese tesekkurler

tanju55

Alıntı yapılan: jean - 11 Mayıs 2009, 23:03:00
para yok pul yok iyi kotu idare etti ercument hocayida mactan sonra tebrik ettim takimi biz biraktik diyor sahipsizi dedi emegi gecen herkese tesekkurler

nasil yani anlamadim...

Kürsat Berrak

11 Mayıs 2009, 23:36:53 #21 Son düzenlenme: 12 Mayıs 2009, 00:26:23 Kürsat Berrak
Bu şahıs kulüb kayyuma kalmasın diye neden kongrelerde her türlü fırıldağı çeviriyor çünki Şehitlerimizin kanından nemalandıkları için geberene kadar pençelerini kulübden çekmeyecekler yaptıkları şerefsizlikleri ortaya çıkmasın diye.Ayrıca daha çok istişareler yaparlar bunlar biryerlerinin kılları ağardı ama  bu Allahsızlardan kurtuluş yok.ALLAHSIZLAR BİZLERE KAFAYI YEDİRTTİNİZ YETER UNUTMAYIN!!! KENDİNİZ ORTAYA BİRŞEY KOYAMIYORSANIZ BIRAKIN...''ELİN MATKABIYLA DUVAR DELİNMEZ''

yaman55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 12 Mayıs 2009, 00:11:06
Hakkın Tomaç , takım kayyuma doğru ne zaman yol alsa olaya el atıyor , millette " takımı kayyumdan kurtardı" sanıyor , halbuki kendini ve kendisi gibi olan adamları kollamak ıcın goz boyuyor , bizim yerel basın da buna maşa oluyor ne yazıkki ...

Hakkı Tomaç'ın baskan oldugu bir takımın hocası da Ercüment olur , kaptanı da Sefa ..!

Nuri Asan

Şu an itibari ile ciddi bir takım oluşturmak istiyorsak şimdiden önümüz sezon hazırlıklarına başlamalıyız.1 ay sonra yapılacak bile kongre geç olacaktır.Tomaçın bir yakını okuyorsa ALLAH RIZASI İÇİN İLETSİN : TOMAÇ GİT ARTIK,BUGÜN İSTİFA ET.ŞU TAKIMI 1 GRAM SEVİYORSAN ÇEK ELİNİ OLMUYOR İŞTE SENİNLE ISRAR ETME

Ertuğrul Sağlam

55erhan55

bizim başkanımız bu tomaç olamaz sadece eski pislikleri örtmeye gelmiş bir piyon olabilir kendisi onu başkan yapan başkaları olabilir