Erkam REŞMEN

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Ocak 2017, 20:45:07

« önceki - sonraki »

ata55

Bu hafta oynama ihtimali varmış.

ea55

Haftaya oynar bu hafta riske etmezler.

55_OrHaN_55

Sahada Erkam'ın yokluğu fazlasıyla hissediliyor. İnşallah tez zamanda iyileşip eski formuna kavuşur.

Stoper

Pendikspor karşılaşmasının 72. dakikasında Erkam Reşmen sağ bacağından sakatlanarak yerini Veli Çetin'e bırakmıştı. Onun yokluğunda iki maça çıktık ve henüz hazır olmayan Veli aynı güveni veremedi. Erkam 1 haftadır takımla idmanlara çıkıyor, hafta sonu oynayacağımız Afyon maçında formasına kavuşacaktır. Ve sonraki hafta final niteliğindeki Manisa maçına daha hazır çıkacaktır.

evolution55

manisa maçında mutlaka oynamalı

55_OrHaN_55

Manisa maçında İnşallah Erkam'ı sahada görürüz. Varlığı bile en azından 1 puanı garantiler.

mehmet yılmaz

Erkam Kalacak Mı?

Samsunspor'da durumu belirsizliğini koruyan oyunculardan biri olan Erkam Reşmen'in kalıp kalmayacağı merak ediliyor.

Yeni sezon için kadro çalışmalarına devam eden Samsunspor'da durumu en çok merak edilen oyunculardan biri de Erkam Reşmen olarak görülüyor. Taraftarların büyük bir kısmı Erkam'ın kadroda tutulması gerektiğini düşünüyor.

Samsunspor'daki 4. sezonunu geçiren Erkam Reşmen, istikrarlı yapısıyla dikkat çeken bir oyuncuydu. Kırmızı-beyazlı formayla da aynı istikrarlı sürdüren Erkam, bu sezon da grafiğini devam ettirdi. Bu sezon toplam 24 resmi maça çıkan Erkam, 21 lig maçında 16 defa ilk 11'de sahaya çıkarken 3 de kupa maçında görev aldı. Sezonun ilk devresinde Yalçın Kılınç ile birlikte çok iyi bir ikili oluşturan ve stoperde banko oynayan Erkam geçirdiği sakatlığın ardından yeniden formasını almaya başladı. İhtiyaç halinde sağ bek hatta kritik Manisa FK maçında olduğu gibi sol bekte de oynatılan Erkam, ne zaman görev verilirse yerine getirmeye çalışan ve taraftara da güven veren bir oyuncu profili çiziyor. 30 yaşındaki futbolcunun hedefi, 2016/17 sezonunun devre arasında geldiği Samsunspor ile birlikte Birinci Lig'e yükselmekti ve bunu başardı.

Samsunsonhaber

Stoper

Profesyonelliği ile saygıyı hak eden bir oyuncu Erkam.
Sağ bek orijinli olmasına rağmen stoper mevkisinde de sırıtmadan oynuyor. Takımda kalmasını isterim.

jean

Zor zamanda gitmedi kalir insaallah

5trawberry

Erkam kesinlikle kalmalı.
Tecrübesi yeter. Kritik zamanlarda aldığı kritik görevi hakkıyla yerine getiriyor.
Kalırsa seneye çok maçta ilk on bir görür.

brigand

Meslek ahlakına ve kişiliğine oldukça saygı duyduğum bir isim oldu Erkam. Teknik ekip planlarını orta vadeye yayarak yapmak istiyor. Bu planlamada Erkam yer bulamayabilir. Kalırsa sevinirim, çünkü görev verildiği takdirde süresine, tipine bakmadan yerine getirmeye çalışacağını biliyorum. Takıma, taraftara ve mesleğine saygılı bir isim için gönlümüz kalmasından yana elbette.

55_OrHaN_55

"Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Erkam Reşmen'in Samsunsporluluk duruşu ile bir yıllık imzayı hak ettiğini söyledi." Gerçekten her türlü övgüyü ve saygıyı hak ediyor.

cembaba

Bilmiyorum sadece bana mı öyle geliyor ama defanstan topla çıkarken bana güven veriyor. Yalçın'la çıkınca daha bir tedirgin oluyorum. Nurullah'a oynamıyor mesela. Erkam'ı seviyorum.

KocumVolkan

Helal, ben oyununu çok seviyorum. Yalçın yerine Boli ile ikili olsa daha faydalı olur.

Değeri bilinmeyen oyuncularımızdan.

5trawberry

Haysiyet, adamlık ve mücadelenin zekâtını ver şu adilere.